Schaaltje van J. Mobach - Verkocht

Schaaltje van J. Mobach kopen? Bied vanaf 11!

Verkoopprijs: € 11,00

Schaaltje van J. Mobach kopen? Bied vanaf 11!Schaaltje van J. Mobach kopen? Bied vanaf 11!Schaaltje van J. Mobach kopen? Bied vanaf 11!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  YW_59
FA. (1)

72 verkochte items
  • Ongespecificeerd
TypeGlas / Keramiek

Dit schaaltje uit de jaren '80 is gesigneerd door J. Mobach.

Het is 15 cm in doorsnee en 4 cm hoog.

Het is onbeschadigd.

Ongespecificeerd

Geplaatst door  YW_59
FA. (1)

72 verkochte items
Dit item is verkocht voor 11,00
Starttijd:10-11-2017 om 15:10
Eindtijd:17-11-2017 om 15:10
fauve13
17 nov. / 10:18
€ 11