Teun Hocks - Zonder titel. - Verkocht

Teun Hocks - Zonder titel. kopen? Bied vanaf 1!
Fotografie

Teun Hocks - Zonder titel. kopen? Bied vanaf 1!Teun Hocks - Zonder titel. kopen? Bied vanaf 1!Teun Hocks - Zonder titel. kopen? Bied vanaf 1!Teun Hocks - Zonder titel. kopen? Bied vanaf 1!Teun Hocks - Zonder titel. kopen? Bied vanaf 1!Teun Hocks - Zonder titel. kopen? Bied vanaf 1!Teun Hocks - Zonder titel. kopen? Bied vanaf 1!Teun Hocks - Zonder titel. kopen? Bied vanaf 1!Teun Hocks - Zonder titel. kopen? Bied vanaf 1!Teun Hocks - Zonder titel. kopen? Bied vanaf 1!
  • Teun Hocks (1947-2022)
Type kunstwerk Fotografie
Jaartal 1993
Techniek Fotocollage
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 35 x 25 cm (h x b)
Incl. lijst 51 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd
Teun Hocks
Onbeschadigd maar niet 100% vlak.
Welke techniek voor de afdruk is gebruikt weet ik niet.
In het passepartout is ‘Randstad’ gedrukt. Dus misschien als relatiegeschenk. De print zit daar echter niet aan vast.
Binnen Nederland € 13,00
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 40,00

Teun Hocks (1947-2022)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Bernardenbeppie
Lid sinds 2020
391 verkochte items
Alle items van deze verkoper (26)
41 cm
51 cm
25 cm
35 cm