The Manic Street Preachers - The Holy Bible - Box met LP en 4 CD's + Handgesigneerd booklet (Cover Art: Jenny Saville) - Verkocht

The Manic Street Preachers - The Holy Bible - Box met LP en 4 CD's + Handgesigneerd booklet (Cover Art: Jenny Saville) kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)

The Manic Street Preachers - The Holy Bible - Box met LP en 4 CD's + Handgesigneerd booklet (Cover Art: Jenny Saville) kopen? Bied vanaf 1!The Manic Street Preachers - The Holy Bible - Box met LP en 4 CD's + Handgesigneerd booklet (Cover Art: Jenny Saville) kopen? Bied vanaf 1!The Manic Street Preachers - The Holy Bible - Box met LP en 4 CD's + Handgesigneerd booklet (Cover Art: Jenny Saville) kopen? Bied vanaf 1!The Manic Street Preachers - The Holy Bible - Box met LP en 4 CD's + Handgesigneerd booklet (Cover Art: Jenny Saville) kopen? Bied vanaf 1!The Manic Street Preachers - The Holy Bible - Box met LP en 4 CD's + Handgesigneerd booklet (Cover Art: Jenny Saville) kopen? Bied vanaf 1!The Manic Street Preachers - The Holy Bible - Box met LP en 4 CD's + Handgesigneerd booklet (Cover Art: Jenny Saville) kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester-Vinyl
FA. (14)

Lid sinds 2020
564 verkochte items
Alle items van deze verkoper (38)
  • The Manic Street Preachers (1986)
TypeVinyl
Jaartal2014
TypeBox
StijlRock & Pop
Uitgave1e uitgave

De eerste 1000 exemplaren van deze luxe box hebben een handgesigneerd booklet in de box. Gesigneerd door de 3 bandleden.

Met Cover Art van Jenny Saville.

Box met LP en 4 CD's + Handgesigneerd booklet

label: Columbia ‎– 88875036002

Herkomst:

Private collectie, Nederland.

Dit item wordt geveild door Kunstveiling in opdracht van de inbrenger.

ConditieNieuw (Mint)

Album is in absolute nieuwstaat , net als de hoes.

Dit item is verkocht voor 46,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:28-10-2020 om 16:53
Eindtijd:09-11-2020 om 19:37
Biedingen (10)
robelco
09 nov. / 19:30
€ 40
radio538
09 nov. / 18:33
€ 35
robelco
04 nov. / 16:30
€ 30
upcrates
01 nov. / 22:18
€ 25
robelco
30 okt. / 21:58
€ 20
Slim
30 okt. / 21:58
€ 15
robelco
30 okt. / 21:58
€ 15
Slim
29 okt. / 17:15
€ 10
NeoGeo
29 okt. / 17:15
€ 5
NeoGeo
28 okt. / 17:51
€ 1