Ton Pape - Abtracte compositie

Ton Pape - Abtracte compositie kopen? Bied vanaf 150!
Ton Pape - Abtracte compositie kopen? Bied vanaf 150!Ton Pape - Abtracte compositie kopen? Bied vanaf 150!Ton Pape - Abtracte compositie kopen? Bied vanaf 150!Ton Pape - Abtracte compositie kopen? Bied vanaf 150!Ton Pape - Abtracte compositie kopen? Bied vanaf 150!Ton Pape - Abtracte compositie kopen? Bied vanaf 150!Ton Pape - Abtracte compositie kopen? Bied vanaf 150!Ton Pape - Abtracte compositie kopen? Bied vanaf 150!
  • Ton Pape (1916-2003)
Jaartal1995
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen100 cm x 70 cm (h x b)
Lijst115 cm x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Olieverf op doek 100x70, rechtsonder gesigneerd Ton Pape en gedateerd '95, in authentieke originele lijst.
Ton Pape (1916-2003) volgde zijn opleiding aan de Koninklijke Academie voor Beeldende kunsten in Den Haag en Atelier Hugo Landheer. Zijn oeuvre is zeer divers en niet onder een noemer te brengen. Ton Pape schildert voornamelijk abstracte voorstellingen, maar ook portretten, figuratieve schilderijen en hij tekent en aquarelleert, maar hij heeft tevens boeken geïllustreerd, stoffen ontworpen en daarnaast ook nog gecomponeerd. Zijn eerste expositie had hij in 1954 in het Cultuur Centrum in Den Haag, daarna volgde vele nationale en internationale exposities (Italië, België). Zijn laatste tentoonstellingen waren in 2000 een overzichtstentoonstelling in Pulchri Studio en in 2002 op de leden- tentoonstelling van Pulchri Studio en een solo tentoonstelling in Museum Rijswijk. Werk onder meer in het bezit van: Museum Rijswijk ABN-Amro , Philips en in de Rijkscollectie. Ton Pape werd in Italië onderscheiden met Diploma DiMerito.

Kunstwerk af te halen in Alblasserdam / Kinderdijk.
Vanaf 15 april ook in Beerse (België).

Ton Pape (1916-2003)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (10)
Geplaatst door  Hannes1948
FA. (6)

Lid sinds 2020
103 verkochte items
Alle items van deze verkoper (26)
85 cm
115 cm
70 cm
100 cm
Starttijd:30-06-2022 om 13:09
Eindtijd:09-07-2022 om 19:57
Openingsbod € 150
ObjectlocatieAlblasserdam, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie