Witte BWG ring met briljant geslepen diamant tot. circa 0.36 karaat 4.7 gram
Omschrijving
Sieraden
Type kunstwerk
Sieraden
Periode
2000 t/m Heden
Techniek
Overig
Stijl
Modern
Onderwerp
Ring (dames)
Afmetingen
0.6 x 1 cm (h x b)
Gewicht
4.7 gram
Gemerkt
Nederlands keur
Witte BWG ring met briljant geslepen diamant tot. circa 0.36 karaat F/G VS/SI - ringmaat 18.25(57)
Gedetailleerde omschrijving:
De bovenzijde van de ring is 1.0 cm breed en 6.0 mm hoog.
Gewicht 4.7 gram
Ringmaat 16 (50)ring kan tegen kostprijs enkele maten vergroot of verkleind worden. Neem na aankoop en voor verzending mailcontact op.
Bezet met :
- 3 x 2.5 mm briljant geslepen diamant, circa 0.20 karaat
kleur : F/G
zuiverheid : VS/SI
- 8 x 1.3 mm - 1.7 mm briljant geslepen diamant, circa 0.16 karaat
kleur : F/G
zuiverheid : VS/SI
totaal gewicht diamant 0.36 karaat
Goudgehalte iets lager dan 14 karaats goud. 585 stempel aanwezig
Wordt aangetekend en verzekerd gestuurd met Fedex
kopers buiten de EU dienen rekening te houden met BTW en invoerrechten die zij moeten betalen
OMB20211757
Zeer Goed
Tot 2 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 15,00
€ 17,50
Europese Unie
€ 17,50
Wereldwijd
€ 30,00