Laatste 24u geplaatst

Jean Ruiter - Foto: geometrisch object kopen? Bied vanaf 75!
Jean Ruiter (1942-2005) Nederlands Foto: geometrisch object
Techniek Digitale Print
Afmetingen 51 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Jean Ruiter - Foto: tulp kopen? Bied vanaf 75!
Jean Ruiter (1942-2005) Nederlands Foto: tulp
Techniek Digitale Print
Afmetingen 51 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Harry van Kruiningen - Map met 8 kleuren litho's: Gilgamesj - 1955 kopen? Bied vanaf 250!
Harry van Kruiningen (1906-1996) Nederlands Map met 8 kleuren litho's: Gilgamesj - 1955
Techniek Litho
Afmetingen 19.5 x 14 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 250
Harry van Kruiningen - Kleuren litho: Gilgamesj - 1955 kopen? Bied vanaf 55!
Harry van Kruiningen (1906-1996) Nederlands Kleuren litho: Gilgamesj - 1955
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Techniek Litho
Afmetingen 21 x 15.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Jean Louis Forain - Litho: en Grece kopen? Bied vanaf 59!
Jean Louis Forain (1852-1931) Frans Litho: en Grece
Techniek Litho
Afmetingen 39.5 x 51.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Carel Willink - Litho kopen? Bied vanaf 299!
Carel Willink (1900-1983) Nederlands Litho
Techniek Litho
Afmetingen 25.5 x 17.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 299
Afmetingen 83 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 189
Hugo Claus - Zeefdruk: In de verre woestijn kopen? Bied vanaf 125!
Hugo Claus (1929-2008) Belgisch Zeefdruk: In de verre woestijn
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Richard Texier - Ingelijste ets: la ilé du monde kopen? Bied vanaf 99!
Richard Texier (1955) Frans Ingelijste ets: la ilé du monde
Techniek Ets
Afmetingen 80 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 99
Death NYC - Zeefdruk: Kate Moss Tatoo green - 2015 kopen? Bied vanaf 60!
Death NYC (1979) Amerikaans Zeefdruk: Kate Moss Tatoo green - 2015
Afmetingen 32 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Pieter Drift - Gemengde techniek: 4 kaarten kopen? Bied vanaf 49!
Pieter Drift (1967) Nederlands Gemengde techniek: 4 kaarten
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 15.5 x 11 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Death NYC - Zeefdruk: Queen Stab Pink - 2015 kopen? Bied vanaf 60!
Death NYC (1979) Amerikaans Zeefdruk: Queen Stab Pink - 2015
Afmetingen 32 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Richard Texier - Ingelijste ets: le 3ème jour kopen? Bied vanaf 99!
Richard Texier (1955) Frans Ingelijste ets: le 3ème jour
Techniek Ets
Afmetingen 81 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 99
Gerti Bierenbroodspot - Ingelijste gemengde techniek: Capella Brancusi XXIV (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 495!
Gerti Bierenbroodspot (1940) Nederlands Ingelijste gemengde techniek: Capella Brancusi XXIV (nette lijst!)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 76.5 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 495
Death NYC - Zeefdruk: Marilyn Monroe Gun Drop - 2015 kopen? Bied vanaf 60!
Death NYC (1979) Amerikaans Zeefdruk: Marilyn Monroe Gun Drop - 2015
Afmetingen 32 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Rob Scholte - Made in China, originele collage van viltstiften kopen? Bied vanaf 795!
Rob Scholte (1958) Nederlands Made in China, originele collage van viltstiften
Techniek Collage
Afmetingen 87 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 795
Anton Stankowski - Zeefdruk: Col'nova kopen? Bied vanaf 175!
Anton Stankowski (1906-1998) Duits Zeefdruk: Col'nova
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Techniek Acryl
Afmetingen 90 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 249
Harry van Kuyk - Reliëfdruk: Geometrische compositie kopen? Bied vanaf 195!
Harry van Kuyk (1929-2008) Nederlands Reliëfdruk: Geometrische compositie
Techniek Preeg/Blinddruk
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 195
Peter Struycken - zeefdruk: geometrisch abstract (1966) kopen? Bied vanaf 250!
Peter Struycken (1939) Nederlands zeefdruk: geometrisch abstract (1966)
Afmetingen 48 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Gerard Fieret - Ingelijste gemengde techniek op papier kopen? Bied vanaf 99!
Gerard Fieret (1924-2009) Nederlands Ingelijste gemengde techniek op papier
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 51 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 99
Martin R. Baeyens - Zeefdruk: Flatneurose - 1976 kopen? Bied vanaf 49!
Martin R. Baeyens (1943) Belgisch Zeefdruk: Flatneurose - 1976
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Afmetingen 83.5 x 113 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 699
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 16 x 16 cm (h x b)
€ 75
Victor Vasarely - Ingelijste zeefdruk: Japet kopen? Bied vanaf 495!
Victor Vasarely (1906-1997) Frans Hongaars Ingelijste zeefdruk: Japet
Afmetingen 62.5 x 57.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 495
Gilbert Baibay - Acryl op board: abstract - 2005 kopen? Bied vanaf 149!
Gilbert Baibay (1922-2021) Belgisch Acryl op board: abstract - 2005
Techniek Acryl
Afmetingen 41.5 x 41.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
€ 149
Theo Ros - Ets: Processie - 1964 - oplage: 2 stuks! kopen? Bied vanaf 45!
Theo Ros (1935-2009) Nederlands Ets: Processie - 1964 - oplage: 2 stuks!
Techniek Ets
Afmetingen 32.5 x 46.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Jos van den Berg - 2 etsen: zelfportet + figuur kopen? Bied vanaf 45!
Jos van den Berg (1948) Nederlands 2 etsen: zelfportet + figuur
Techniek Ets
Afmetingen 15 x 14 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Jos van den Berg - Ets: Naakte dame kopen? Bied vanaf 45!
Jos van den Berg (1905-1978) Nederlands Ets: Naakte dame
Techniek Ets
Afmetingen 32.5 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Roger Raveel - Kleurenlitho - 1976 kopen? Bied vanaf 895!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Kleurenlitho - 1976
Techniek Litho
Afmetingen 51 x 65.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 895
Ronnie Cutrone - Gemengde techniek op papier - 1976 kopen? Bied vanaf 295!
Ronnie Cutrone (1948-2013) Amerikaans Gemengde techniek op papier - 1976
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 61 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 295
Herman Brood - Ingelijste zeefdruk: "Bytes" kopen? Bied vanaf 399!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Ingelijste zeefdruk: "Bytes"
Afmetingen 89 x 70.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 399
Arman - Ingelijste zeefdruk: Starry Night ( Hommage a van Gogh) kopen? Bied vanaf 75!
Arman (1928-2005) Frans Amerikaans Ingelijste zeefdruk: Starry Night ( Hommage a van Gogh)
Afmetingen 65 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Dadara - Ingelijste zeefdruk: We're a Happy Family - 1994 kopen? Bied vanaf 175!
Dadara (1969) Nederlands Ingelijste zeefdruk: We're a Happy Family - 1994
Afmetingen 83 x 81 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 33 x 26.5 cm (h x b)
€ 75
Jan Montyn - 10 etsen en 10 korte gedichten - 1968 kopen? Bied vanaf 750!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands 10 etsen en 10 korte gedichten - 1968
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 41 x 30.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 750
Gemma van Gelder-Tervoort - Bloemen kopen? Bied vanaf 75!
Gemma van Gelder-Tervoort (1946) Nederlands Bloemen
Afmetingen 33.5 x 33.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Andries Mesman (1954) Nederlands Grote kleuren zeefdruk: the lecturer - 1996
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Pieter Dupont - Ets: "Hooiberg met boerderij" - 1895 kopen? Bied vanaf 60!
Pieter Dupont (1870-1911) Nederlands Ets: "Hooiberg met boerderij" - 1895
Techniek Ets
Afmetingen 18.5 x 18 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Dirk Skreber - Gravure: Crystella - 2007 kopen? Bied vanaf 100!
Dirk Skreber (1961) Duits Gravure: Crystella - 2007
Techniek Gravure
Afmetingen 64 x 81.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100