Vandaag geplaatst

Ontdek Kunstveiling

U vindt hier een overzicht van alle items die vandaag in de veiling zijn geplaatst. Gebruik de handige zoekfilters aan de linkerkant van deze pagina om de zoekresultaten verder naar uw wensen aan te passen.

filters 1
Er worden 151 kunstwerken aangeboden
Gerard Schaperkotter - Naakt kopen? Bied vanaf 64!

Gerard Schaperkotter - Naakt

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorZeepaard

TechniekAquarel
Afmetingen74 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Fon Klement - nocturne - artisten kopen? Bied vanaf 450!

Fon Klement - nocturne - artisten

Geplaatst doorkunstminnaar2016

Jaartal1960
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen41 cm x 40.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - Zonder titel. Oplage; slechts 1 exemplaar. E/A. kopen? Bied vanaf 95!

Jan Montyn - Zonder titel. Oplage; slechts 1 exemplaar. E/A.

Geplaatst doorCenterfo

Jaartal1964
TechniekEts
Afmetingen52 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Josef Hospodka - zware glazen kom met groene rand kopen? Bied vanaf 45!

Josef Hospodka - zware glazen kom met groene rand

Glas / Keramiek

Geplaatst doorestrel4

Periode1980 t/m 2000
Afmetingen10 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdOngemerkt
Jack Vissers - Photographica nr. 44 kopen? Bied vanaf 45!

Jack Vissers - Photographica nr. 44

Fotografie

Geplaatst doorestrel4

Jaartal2009
TechniekDigitale Print
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Simeon Gonzales - Abstracto en Naranja kopen? Bied vanaf 435!

Simeon Gonzales - Abstracto en Naranja

Geplaatst dooreesje

Jaartal2021
TechniekAcryl
Afmetingen100 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Corneille - JEUX OLYMPIQUES / KLEURLITHO / 72x51cm / SIG kopen? Bied vanaf 230!

Corneille - JEUX OLYMPIQUES / KLEURLITHO / 72x51cm / SIG

Geplaatst doorSBGallery

TechniekLitho
Afmetingen72 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Frans Andriessen - onbekend kopen? Bied vanaf 400!

Frans Andriessen - onbekend

Geplaatst doormensokuik

Afmetingen120 cm x 203 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Jan van Rijsewijk - Stadsgezicht Culemborg -ets- kopen? Bied vanaf 25!

Jan van Rijsewijk - Stadsgezicht Culemborg -ets-

Geplaatst doorkunstmest

TechniekDroge Naald
Afmetingen24 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Boek met puzzel als kaft Immages des animale / zeldzaam kopen? Bied vanaf 50!

Corneille - Boek met puzzel als kaft Immages des animale / zeldzaam

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorJohudales

Jaartal1986
TechniekVaria
Afmetingen32 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Simeon Gonzales - Rostro de Mujer en Primavera kopen? Bied vanaf 849!

Simeon Gonzales - Rostro de Mujer en Primavera

Geplaatst dooreesje

Jaartal2021
TechniekAcryl
Afmetingen150 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Hofland - Hollandse molen kopen? Bied vanaf 65!

Jan Hofland - Hollandse molen

Geplaatst doorNicoletteAnna

Jaartal1948
Afmetingen16 cm x 16 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Ko Prange - De Gier - Litho kopen? Bied vanaf 55!

Ko Prange - De Gier - Litho

Geplaatst doorlenteman

TechniekLitho
Afmetingen37 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Charles Mertens - Ets, De kajuit kopen? Bied vanaf 35!

Charles Mertens - Ets, De kajuit

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1892
TechniekEts
Afmetingen21 cm x 27.5 cm (h x b)
GesigneerdIn de plaat gesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jack Harden - Gemengde techniek op board, Gedreven ontdekking - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!

Jack Harden - Gemengde techniek op board, Gedreven ontdekking - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1972
Afmetingen70 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Leon Savelsberg - Gouache op papier, No. 5 kopen? Bied vanaf 60!

Leon Savelsberg - Gouache op papier, No. 5

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1979
TechniekGouache
Afmetingen4 cm x 8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Jan Bollaert - Gemengde techniek op doek, Twin Love (Zeer Groot) kopen? Bied vanaf 200!

Jan Bollaert - Gemengde techniek op doek, Twin Love (Zeer Groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1998
Afmetingen124 cm x 130 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Ciano Siewert - Litho van een stadsgezicht - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!

Ciano Siewert - Litho van een stadsgezicht - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekLitho
Afmetingen51.5 cm x 67.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Henri Plaat - Gouache op papier, Zonder titel (groot) kopen? Bied vanaf 50!

Henri Plaat - Gouache op papier, Zonder titel (groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal2015
TechniekGouache
Afmetingen70 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Frans Nicolai - Gemengde techniek op doek, Rood en zwart - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!

Frans Nicolai - Gemengde techniek op doek, Rood en zwart - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal2003
Afmetingen84 cm x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hans Georg Kresse - Handgesigneerde prent van deze striptekenaar, Koningin Winonah kopen? Bied vanaf 40!

Hans Georg Kresse - Handgesigneerde prent van deze striptekenaar, Koningin Winonah

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekOffset
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Henk Vierveijzer - Pastelkrijt, Dominant - Ingelijst kopen? Bied vanaf 70!

Henk Vierveijzer - Pastelkrijt, Dominant - Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen79 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Anton Constantin Sevtov - Gemengde techniek op papier, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!

Anton Constantin Sevtov - Gemengde techniek op papier, Zonder titel - Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekGouache
Afmetingen55 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Albert Servaes - Houtskool, Portret van een jonge vrouw kopen? Bied vanaf 150!

Albert Servaes - Houtskool, Portret van een jonge vrouw

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1951
TechniekHoutskool
Afmetingen51 cm x 38.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armand Apol - Ets, L'eglise de Ackelgem kopen? Bied vanaf 35!

Armand Apol - Ets, L'eglise de Ackelgem

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekEts
Afmetingen28.5 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jacques de Sève - (toegeschreven aan) Lot van tweekopergravures uit het Historie Naturelle (...) kopen? Bied vanaf 35!

Jacques de Sève - (toegeschreven aan) Lot van tweekopergravures uit het Historie Naturelle (...)

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1766
Afmetingen23 cm x 18 cm (h x b)
Robert Aerens - Ets, Aan de Leie kopen? Bied vanaf 35!

Robert Aerens - Ets, Aan de Leie

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekEts
Afmetingen32 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Matthäus Merian - Isaac Tirion, Gualdo Priorato, Lot van 5 gravures van Zeeland kopen? Bied vanaf 35!

Matthäus Merian - Isaac Tirion, Gualdo Priorato, Lot van 5 gravures van Zeeland

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorVeilingmeester

Periode< 1800
Afmetingen32 cm x 21 cm (h x b)
Felicien Rops - Heliogravure, La pêcheuse de Heist kopen? Bied vanaf 50!

Felicien Rops - Heliogravure, La pêcheuse de Heist

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1886
TechniekEts
Afmetingen24.5 cm x 19.5 cm (h x b)
Walter Sauer - Litho, Femme à la tresse kopen? Bied vanaf 35!

Walter Sauer - Litho, Femme à la tresse

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1917
TechniekLitho
Afmetingen33.5 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Matthäus Merian - Lot van 5 gravures van Zeeland (Axel, Sluys, Armuyden, Ter Tolen) kopen? Bied vanaf 35!

Matthäus Merian - Lot van 5 gravures van Zeeland (Axel, Sluys, Armuyden, Ter Tolen)

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorVeilingmeester

Periode< 1800
Afmetingen13 cm x 18.5 cm (h x b)
Jan Stapper - Olieverf op board, Montferland kopen? Bied vanaf 80!

Jan Stapper - Olieverf op board, Montferland

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1936
Afmetingen45 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Roger Hebbelinck - Aquatint, Strand met botters kopen? Bied vanaf 35!

Roger Hebbelinck - Aquatint, Strand met botters

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen34 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Louis Legrand - Ets op Japans papier, Le Christ (Zelfportret) kopen? Bied vanaf 70!

Louis Legrand - Ets op Japans papier, Le Christ (Zelfportret)

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1894
TechniekEts
Afmetingen68 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Stapper - Olieverf op board, Beekje kopen? Bied vanaf 60!

Jan Stapper - Olieverf op board, Beekje

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1933
Afmetingen29 cm x 35.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Ciano Siewert - Litho van een Hollands sneeuwlandschap - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!

Ciano Siewert - Litho van een Hollands sneeuwlandschap - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jacob van der Schley - Gravure naar tekening van P.R. van Dijk, Het oude mannen en vrouwenhuis kopen? Bied vanaf 40!

Jacob van der Schley - Gravure naar tekening van P.R. van Dijk, Het oude mannen en vrouwenhuis

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorVeilingmeester

Periode< 1800
Afmetingen32 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdNaam gedrukt
IngelijstNiet Ingelijst
Maurice Haccuria - Zeefdruk, Zonder titel kopen? Bied vanaf 35!

Maurice Haccuria - Zeefdruk, Zonder titel

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Juan Marti - Monotype, L'equilibriste des sentiments kopen? Bied vanaf 30!

Juan Marti - Monotype, L'equilibriste des sentiments

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekMonotype
Afmetingen45 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Louis Albert Demangeon - Lot van drie etsen, Cheval, Vache & Chemin de ferme kopen? Bied vanaf 40!

Louis Albert Demangeon - Lot van drie etsen, Cheval, Vache & Chemin de ferme

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekEts
Afmetingen20.5 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jozef Cantre - Houtdruk, De artiest kopen? Bied vanaf 200!

Jozef Cantre - Houtdruk, De artiest

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1929
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen45 cm x 37.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armand Apol - Litho, Kanaalzicht kopen? Bied vanaf 20!

Armand Apol - Litho, Kanaalzicht

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekLitho
Afmetingen42 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jacky De Maeyer - Inkttekening, Totem kopen? Bied vanaf 70!

Jacky De Maeyer - Inkttekening, Totem

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen38.5 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Paul Turkry - Litho, Zonder titel kopen? Bied vanaf 35!

Paul Turkry - Litho, Zonder titel

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekLitho
Afmetingen63 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ingrid Casteleyn - Zeefdruk, Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 20!

Ingrid Casteleyn - Zeefdruk, Abstracte compositie

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1989
Afmetingen50 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jean Bilquin - Litho, Compositie kopen? Bied vanaf 20!

Jean Bilquin - Litho, Compositie

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekLitho
Afmetingen66 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal2012
TechniekGouache
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Emile Prisse d'Avennes - Litho, L' Art Arabe kopen? Bied vanaf 100!

Emile Prisse d'Avennes - Litho, L' Art Arabe

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1877
TechniekLitho
Afmetingen35 cm x 46 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Frans Nicolai - Gemengde techniek op doek, Rood en grijs - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!

Frans Nicolai - Gemengde techniek op doek, Rood en grijs - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal2001
Afmetingen86 cm x 86 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Bollaert - Gemengde techniek op board, Green Einstein (Zeer Groot) kopen? Bied vanaf 100!

Jan Bollaert - Gemengde techniek op board, Green Einstein (Zeer Groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1992
Afmetingen115 cm x 115 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst