| Techniek | Houtskool |
| Afmetingen | 71.5 x 54.5 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 27 x 27 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Potlood |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 47 x 60 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
| Afmetingen | 30 x 78 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Hout/Linosnede |
| Afmetingen | 28 x 21 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets/Aquatint |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
| Afmetingen | 36 x 27 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets/Aquatint |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
| Afmetingen | 47 x 39 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 38 x 29 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Spuitbus |
| Afmetingen | 100 x 100 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Zeefdruk |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
| Afmetingen | 43 x 53 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 15.5 x 8 x 3.5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 710 g |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 56 x 76 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Spuitbus |
| Afmetingen | 100 x 100 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 40 x 35 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 39 x 27 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 34 x 28 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 85 x 105 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 36 x 26 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 70 x 60 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Acryl |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 73 x 93 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 84 x 74 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Brons |
| Sokkel | Met vaste sokkel |
| Afmetingen | 27 x 10 x 10 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Pastel/Krijt |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 37 x 43 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Acryl |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 53 x 53 cm (h x b) |
| Drager | Board |
| Techniek | Aquarel |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 51 x 62 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 25 x 30 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Marouflé |
| Techniek | Zeefdruk |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 40 x 40 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 62 x 82 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Acryl |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 64 x 54 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 38 x 48 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Sokkel | Met vaste sokkel |
| Afmetingen | 31 x 11 x 8 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 70 x 100 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Ets |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 30 x 24 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Hout/Linosnede |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 50 x 42 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 50 x 60 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Afmetingen | 19.5 x 10 x 10 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Houtskool |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 55 x 45 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 73 x 63 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 5 x 5 cm (h x b) |
| Gewicht | 56 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Ets/Aquatint |
| Afmetingen | 50 x 32 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Hout |
| Afmetingen | 32 x 9 x 8 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 600 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Litho |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
| Afmetingen | 28 x 33 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Gouache |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 66 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 82 x 67 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Sjabloondruk |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
| Afmetingen | 56 x 38 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Acryl |
| Ingelijst | Op Spieraam |
| Afmetingen | 80 x 160 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Acryl |
| Ingelijst | Op Spieraam |
| Afmetingen | 70 x 140 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Goud |
| Afmetingen | 0.24 x 0.86 cm (h x b) |
| Gewicht | 4.7 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |