| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 24 x 35 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 33 x 39 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Paneel |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 73 x 56 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 86 x 74 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Pastel/Krijt |
| Afmetingen | 29 x 23 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 50 x 60 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 24.5 x 34.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Hout/Linosnede |
| Afmetingen | 43 x 56 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 51 x 66 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Betongips |
| Afmetingen | 67 x 49 x 2 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Steen |
| Afmetingen | 15 x 30 x 11 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 6600 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 77 x 49 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 32 x 14 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 25 x 7 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 50 x 55 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 51 x 69 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 14.5 x 14.5 x 2 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Potlood |
| Afmetingen | 24 x 32 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 118 x 142 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Potlood |
| Afmetingen | 37 x 28 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Karton |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 60 x 70 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Aquarel |
| Afmetingen | 40 x 32 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 170 x 150 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Op Spieraam |
| Techniek | IJzer |
| Afmetingen | 30 x 62 x 23 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 50 x 70 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Offset |
| Afmetingen | 41 x 31 cm (h x b) |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 56 x 76 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Hardcover |
| Afmetingen | 21 x 17 cm (h x b) |
| Techniek | Aquarel |
| Afmetingen | 31 x 49 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Aquarel |
| Afmetingen | 23 x 30 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Droge Naald |
| Afmetingen | 20 x 32 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Aquarel |
| Afmetingen | 33 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Keramiek |
| Afmetingen | 50 x 15 x 15 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Techniek | Gemengde Druktechniek |
| Afmetingen | 41 x 41 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Ets/Aquatint |
| Afmetingen | 83 x 118 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Penseel (Inkt) |
| Afmetingen | 24 x 24 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Karton |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Silverprint (Klassieke Foto) |
| Afmetingen | 24 x 18 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Pen (Inkt) |
| Afmetingen | 21.5 x 12.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
| Techniek | Hout/Linosnede |
| Afmetingen | 50 x 60 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 50 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Aquarel |
| Afmetingen | 25 x 32 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 77 x 60 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 89 x 67 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Ets/Aquatint |
| Afmetingen | 25 x 35 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 38 x 57 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Aquarel |
| Afmetingen | 27 x 19 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 65 x 80 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 50 x 70 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 54 x 75 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 50 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Op Spieraam |