| Techniek | Hardcover |
| Afmetingen | 20 x 17 cm (h x b) |
| Techniek | Hardcover |
| Afmetingen | 31 x 25 cm (h x b) |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 65 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Goud |
| Afmetingen | 1 x 1 cm (h x b) |
| Gewicht | 38.63 g |
| Gesigneerd | Zonder keur |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 50 x 70 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 55 x 80 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Goud |
| Afmetingen | 1 x 1 cm (h x b) |
| Gewicht | 20.4 g |
| Gesigneerd | Zonder keur |
| Techniek | Ets/Aquatint |
| Afmetingen | 63 x 48 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Goud |
| Afmetingen | 1 x 1.5 cm (h x b) |
| Gewicht | 7.91 g |
| Gesigneerd | Belgisch keur |
| Techniek | Softcover |
| Afmetingen | 26 x 22 cm (h x b) |
| Techniek | Ets/Aquatint |
| Afmetingen | 51 x 66 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 42 x 55 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 68 x 59 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 54 x 46 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 38 x 43 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 39 x 29 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 56 x 78 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 56 x 78 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 56 x 78 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 90 x 120 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
| Techniek | Aquarel |
| Afmetingen | 70 x 75 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 46 x 75 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 50 x 68 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Tijdschrift |
| Afmetingen | 38 x 28 cm (h x b) |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 110 x 80 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 200 x 172 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 60 x 76 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 32 x 22 x 11.5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 3480 g |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 50 x 70 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 87 x 111 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Marmer |
| Afmetingen | 27.4 x 9 x 9 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 3500 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 90 x 60 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 35 x 45 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 44.3 x 54.4 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 7 x 7 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 44.8 x 65 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 100 x 75 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 102 x 77 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Aquarel |
| Afmetingen | 48 x 63 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 34 x 26 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
| Techniek | Gouache |
| Afmetingen | 48 x 38 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
| Techniek | Aquarel |
| Afmetingen | 71 x 51 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 53 x 43 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Softcover |
| Afmetingen | 27 x 21 cm (h x b) |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 64 x 51 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 65 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 116 x 116 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 122 x 109 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Hardboard |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Ets/Aquatint |
| Afmetingen | 51 x 40 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |