Plateelbakkerij Schoonhoven (1920)
Pot met deksel
| Afmetingen | 10.5 x 13 x 13 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 400 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 10.5 x 13 x 13 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 400 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Techniek | Hardcover |
| Afmetingen | 30 x 20 cm (h x b) |
| Afmetingen | 21 x 18 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 55 x 55 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 68 x 52 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Aquarel |
| Afmetingen | 51 x 62 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 102 x 72 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 40 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Marouflé |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 40 x 40 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 56 x 75 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 63 x 76 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Digitale Print |
| Afmetingen | 44 x 88 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 40 x 55 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Monotype |
| Afmetingen | 31 x 47 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Hout/Linosnede |
| Afmetingen | 70 x 55 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 58 x 48 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Gouache |
| Afmetingen | 48 x 32 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 40 x 30 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Hardcover |
| Afmetingen | 35 x 32 cm (h x b) |
| Afmetingen | 1 x 11 x 11 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 90 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 16 x 20 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Afmetingen | 3 x 24 x 23 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Techniek | Softcover |
| Afmetingen | 21 x 21 cm (h x b) |
| Techniek | Pastel/Krijt |
| Afmetingen | 27.5 x 37.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Hout/Linosnede |
| Afmetingen | 37 x 53 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 56 x 38 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 65 x 49 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Afmetingen | 12.5 x 6 x 6 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 12 x 10 x 7 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Techniek | Houtskool |
| Afmetingen | 60 x 80 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Japans Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Ets/Aquatint |
| Afmetingen | 65 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Aquarel |
| Afmetingen | 39.5 x 49.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Hout/Linosnede |
| Afmetingen | 21 x 20 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
| Techniek | Softcover |
| Afmetingen | 21 x 27 cm (h x b) |
| Techniek | Softcover |
| Afmetingen | 21 x 24 cm (h x b) |
| Techniek | Aquarel |
| Afmetingen | 51 x 41 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 91 x 70 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Hout/Linosnede |
| Afmetingen | 20 x 20 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 53 x 53 cm (h x b) |
| Drager | Board |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Monotype |
| Afmetingen | 51 x 40.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 35 x 25 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 8 x 10 cm (h x b) |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 18 x 8 x 8 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 33 x 30 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Hout/Linosnede |
| Afmetingen | 56 x 38 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Japans Papier |
| Techniek | Offset |
| Afmetingen | 40.5 x 26.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 56 x 75 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Afmetingen | 23 x 23 x 3 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 22 x 11 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 135 x 54 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |