| Techniek | Goud |
| Afmetingen | 1.5 x 0.3 x 1.3 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 4.99 g |
| Gesigneerd | Buitenlands keur |
| Techniek | Goud |
| Afmetingen | 2.3 x 0.3 x 2.5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 6.36 g |
| Gesigneerd | Buitenlands keur |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 100 x 90 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 8 x 11.5 x 11.5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 880 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 33 x 17 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Hardcover |
| Afmetingen | 32 x 24 cm (h x b) |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 75 x 100 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 60 x 30 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 57 x 47 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 42 x 52 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 51 x 56 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 66 x 76 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 53 x 93 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 102 x 102 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 56 x 42 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 44 x 33 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 18 x 12 x 7 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Goud |
| Afmetingen | 1.8 x 0.7 x 1.9 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 5.63 g |
| Gesigneerd | Buitenlands keur |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 109 x 98 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 90 x 60 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 34 x 28 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Glasschade |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 33 x 23 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Paneel |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 37 x 27 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Hardcover |
| Afmetingen | 25.5 x 24 cm (h x b) |
| Techniek | Aquarel |
| Afmetingen | 45 x 60 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Hardcover |
| Afmetingen | 29 x 26.5 cm (h x b) |
| Techniek | Potlood |
| Afmetingen | 34 x 44 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 70 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 70 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 73 x 73 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 22 x 45 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 50 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 32 x 23 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 62.5 x 57.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Ets/Aquatint |
| Afmetingen | 33 x 26.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 50 x 65.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 21.5 x 32.2 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 54 x 76 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Gravure |
| Afmetingen | 64 x 81.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 81 x 62 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 42 x 37 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 18.5 x 18 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 83 x 81 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 51 x 65.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 61 x 120 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 48 x 48 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 25.5 x 17.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 64 x 47 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets/Aquatint |
| Afmetingen | 29 x 38 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 55 x 80 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |