Nel Whatmore - The best in me

Nel Whatmore - The best in me kopen? Bied vanaf 350!
Nel Whatmore - The best in me kopen? Bied vanaf 350!Nel Whatmore - The best in me kopen? Bied vanaf 350!Nel Whatmore - The best in me kopen? Bied vanaf 350!Nel Whatmore - The best in me kopen? Bied vanaf 350!
  • Nel Whatmore (1962)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2002
Onderwerp Abstract
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 76 x 68 cm (h x b)
Incl. lijst 100 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 95
Prachtige zeefdruk van Nel Whatmore, uitgevoerd op het hoogwaardige Hahnemuhle paper.

Dit werk is uitgevoerd is een stijlvolle lijst met een dubbe passe-partout frame. Ook komt dit werk met het originele certificaat van echtheid en origine.

In verband met de waarde alleen af te halen in overleg. Veilingkosten zijn volledig voor rekening van de koper.

Nel Whatmore (1962)

Engels Engels Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Willem78
Lid sinds 2026
0 verkochte items
Alle items (1)
90 cm
100 cm
68 cm
76 cm