Nel Whatmore (1962)
The best in me
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 100 x 90 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |