Nieuwe zilveren Jhumka oorbellen
| Techniek | Zilver |
| Afmetingen | 4 x 1.5 x 1.5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 8.24 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
U vindt hier een overzicht van alle items die vandaag in de veiling zijn geplaatst. Gebruik de handige zoekfilters aan de linkerkant van deze pagina om de zoekresultaten verder naar uw wensen aan te passen.
| Techniek | Zilver |
| Afmetingen | 4 x 1.5 x 1.5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 8.24 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Zilver |
| Afmetingen | 1 x 1.6 x 1.6 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 7.21 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Pastel/Krijt |
| Afmetingen | 49 x 39 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 50 x 60 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 70 x 43 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Pastel/Krijt |
| Afmetingen | 39 x 30 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Softcover |
| Afmetingen | 16 x 12 cm (h x b) |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 40 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 80 x 70 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 61 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 70 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 62.5 x 47.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 78 x 55 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Hout/Linosnede |
| Afmetingen | 75 x 57 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Heliogravure |
| Afmetingen | 40 x 30 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Digitale Print |
| Afmetingen | 50 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Digitale Print |
| Afmetingen | 70 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Digitale Print |
| Afmetingen | 70 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Digitale Print |
| Afmetingen | 50 x 70 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Digitale Print |
| Afmetingen | 70 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Keramiek |
| Afmetingen | 45 x 31 x 26 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Gouache |
| Afmetingen | 51 x 66 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Hardcover |
| Afmetingen | 46.5 x 50.5 cm (h x b) |
| Techniek | Digitale Print |
| Afmetingen | 70 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Digitale Print |
| Afmetingen | 50 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 86 x 61 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Offset |
| Afmetingen | 11.1 x 7.2 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 32 x 41 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 42 x 9 x 6 cm (h x b x d) |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 14 x 4 x 3 cm (h x b x d) |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 105 x 85 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 64 x 49 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 78 x 98 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 90 x 130 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Pen (Inkt) |
| Afmetingen | 64.5 x 46.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 56 x 71 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 85 x 65 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 85 x 65 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 42 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 35 x 75 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 28 x 32.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Paneel |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Gemengde Druktechniek |
| Afmetingen | 67 x 51 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 9 x 7 x 7 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 40 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 52 x 52 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Kunststof |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 60 x 80 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Offset |
| Afmetingen | 38 x 28 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 20 x 20 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Softcover |
| Afmetingen | 42.5 x 32.5 cm (h x b) |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 88 x 106 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |