U vindt hier een overzicht van alle items die vandaag geveild worden. Gebruik de handige zoekfilters aan de linkerkant van deze pagina om het aanbod verder op uw wensen af te stemmen.
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Ingelijst | Op Spieraam |
| Afmetingen | 100 x 80 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 41 x 30 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 60 x 42 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 37 x 37 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 52 x 42 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 42 x 60 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 160 x 70 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Ets/Aquatint |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 105 x 85 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Litho |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 52 x 66.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 71 x 91 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 42 x 52 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 77 x 107 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 87 x 70 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 112 x 77 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Hout/Linosnede |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 85 x 75 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Giclée |
| Afmetingen | 40 x 61 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 45 x 45 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 90 x 85 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 63 x 91 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 76 x 55 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 120 x 85 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 46 x 57 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Gouache |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 65 x 85 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 70 x 100 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 120 x 85 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 70 x 100 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 70 x 100 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 100 x 70 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Potlood |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 62 x 62 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 120 x 85 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 73 x 53 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 44 x 34 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 120 x 85 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 73 x 103 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 94 x 74 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Silverprint (Klassieke Foto) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 64 x 63 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Zeefdruk |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 91 x 78 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Aquarel |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 51 x 66 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 69 x 54 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zilver |
| Afmetingen | 2.5 x 1.5 x 0.5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 2.77 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Zilver |
| Afmetingen | 2.2 x 1.2 x 1.1 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 2.2 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Zeefdruk |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 75 x 75 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Acryl |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 43 x 53 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Computerprint |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 30.5 x 30.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Acryl |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 43 x 53 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
| Afmetingen | 32 x 43 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 44 x 34 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
| Afmetingen | 32 x 43 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zilver |
| Afmetingen | 1.1 x 1.4 x 3.2 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 4.7 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |