Marius Janssen (1885-1957)
Vooroorlogse ets Hofplein Rotterdam (ca. 1915–1925)
| Techniek | Ets/Aquatint |
| Afmetingen | 30 x 40 cm (h x b) |
| Techniek | Ets |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 43 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Ets/Aquatint |
| Afmetingen | 30 x 40 cm (h x b) |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 38 x 28 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Overig |
| Afmetingen | 27 x 31 x 10 cm (h x b x d) |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 54 x 76 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 54 x 42 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 75 x 60 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 70 x 70 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Afmetingen | 11 x 50 x 50 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Techniek | Offset |
| Afmetingen | 60 x 80 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 23 x 30 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Hout/Linosnede |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
| Afmetingen | 35 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 24 x 20 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 29.5 x 21.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | IJzer |
| Afmetingen | 27.5 x 27 x 27 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Overig |
| Afmetingen | 59 x 84 cm (h x b) |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Op Spieraam |
| Afmetingen | 63 x 73 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Ets/Aquatint |
| Afmetingen | 60 x 60 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 69.5 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Pen (Inkt) |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
| Afmetingen | 26 x 33 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 27 x 13 x 12 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 3108 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Acryl |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 126 x 116 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 78 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Acryl |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 126 x 116 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Aluminium |
| Afmetingen | 38.5 x 24 x 17 cm (h x b x d) |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 31.5 x 24.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Hout/Linosnede |
| Afmetingen | 75 x 57 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 39 x 29.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Droge Naald |
| Afmetingen | 32 x 51.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 64 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Droge Naald |
| Afmetingen | 33 x 51 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Afmetingen | 15 x 9 x 9 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 50 x 65 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Keramiek |
| Afmetingen | 22 x 9 x 9 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Ets |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 51 x 36 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 29.5 x 21.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Overig |
| Afmetingen | 27 x 30 x 29 cm (h x b x d) |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 38 x 46 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Board |
| Techniek | Zeefdruk |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 100 x 130 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Afmetingen | 6 x 5.5 x 13 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 62 x 42 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 41 x 52 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 34 x 26 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 22 x 7 x 7 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1747 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 62 x 42 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Pen (Inkt) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 71 x 66 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 35.5 x 26 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Kunststof |
| Afmetingen | 24.5 x 58 x 23 cm (h x b x d) |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 72 x 53 cm (h x b) |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 40 x 29 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |