Loopt vandaag af

Ontdek Kunstveiling

U vindt hier een overzicht van alle items die vandaag geveild worden. Gebruik de handige zoekfilters aan de linkerkant van deze pagina om het aanbod verder op uw wensen af te stemmen.

filters 1
Er worden 192 kunstwerken aangeboden
Daniel Humair - Litho - abstract kopen? Bied vanaf 45!

Daniel Humair - Litho - abstract

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

TechniekLitho
Afmetingen75.5 cm x 53.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Martin van Waning - ets kopen? Bied vanaf 55!

Martin van Waning - ets

TechniekEts
Afmetingen32 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Gerard Adolfs - Inkt op papier: oosterse stad kopen? Bied vanaf 75!

Gerard Adolfs - Inkt op papier: oosterse stad

Tekening / Aquarel

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen32 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wim Motz - Litho kopen? Bied vanaf 55!

Wim Motz - Litho

TechniekLitho
Afmetingen60 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Rob Cox - 2 etsen - grafiek erotiek 1978/1979 kopen? Bied vanaf 70!

Rob Cox - 2 etsen - grafiek erotiek 1978/1979

Jaartal1978
TechniekEts
Afmetingen49.5 cm x 42.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Pieter Drift - Ets: Sex & Violins(G)- 1990 kopen? Bied vanaf 49!

Pieter Drift - Ets: Sex & Violins(G)- 1990

Jaartal1990
TechniekEts
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hannes Postma - Kleuren litho: Dimension in Landschaft - 1967 kopen? Bied vanaf 45!

Hannes Postma - Kleuren litho: Dimension in Landschaft - 1967

Jaartal1967
TechniekLitho
Afmetingen51 cm x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans

Paul Hans Ohmert - Ets: Hollands landschap

TechniekEts
Afmetingen30 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dominique Chan - Zeefdruk: Naakten kopen? Bied vanaf 49!

Dominique Chan - Zeefdruk: Naakten

Afmetingen61 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Arja van den Berg - Ets - 1982 kopen? Bied vanaf 49!

Arja van den Berg - Ets - 1982

Jaartal1982
TechniekEts
Afmetingen53.5 cm x 39.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Alighiero Boetti - Litho - 1993 kopen? Bied vanaf 399!

Alighiero Boetti - Litho - 1993

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1993
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Emil Rizek - ingelijste krijttekening (West Java, Indonesië) - 1933 kopen? Bied vanaf 125!

Emil Rizek - ingelijste krijttekening (West Java, Indonesië) - 1933

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1933
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen54 cm x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans

Martin van Waning - ets

TechniekEts
Afmetingen23 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hans Landsaat - Complete map met 19 zeefdrukken - Franz K. - 1975 kopen? Bied vanaf 750!

Hans Landsaat - Complete map met 19 zeefdrukken - Franz K. - 1975

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1975
Afmetingen31 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan van den Thillart - Litho: Herfstbos - 1957 kopen? Bied vanaf 85!

Jan van den Thillart - Litho: Herfstbos - 1957

Jaartal1957
TechniekLitho
Afmetingen33 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Joost Baljeu - Zeefdruk: Geometrische compositie kopen? Bied vanaf 595!

Joost Baljeu - Zeefdruk: Geometrische compositie

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1987
Afmetingen42 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ernst Vijlbrief - pentekening op karton kopen? Bied vanaf 50!

Ernst Vijlbrief - pentekening op karton

Tekening / Aquarel

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen11.5 cm x 16 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstNiet Ingelijst
Erwin Olaf - C - print: Mature - 1999 kopen? Bied vanaf 595!

Erwin Olaf - C - print: Mature - 1999

Fotografie

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1999
TechniekC-Print
Afmetingen29.4 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans

Fotografie

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1999
TechniekC-Print
IngelijstNiet Ingelijst
Denmark - ART CRITICISM kopen? Bied vanaf 150!

Denmark - ART CRITICISM

Fotografie

Geplaatst dooruser

Jaartal1994
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen55 cm x 99 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Michael Jepkes - Ets/aquatint kopen? Bied vanaf 50!

Michael Jepkes - Ets/aquatint

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen32.5 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Norbert Prangenberg - Linosnede: "Besuch in Urach" kopen? Bied vanaf 80!

Norbert Prangenberg - Linosnede: "Besuch in Urach"

TechniekHout/Linosnede
Afmetingen66 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Toon van Driel - Pentekening: "Hullie" kopen? Bied vanaf 40!

Toon van Driel - Pentekening: "Hullie"

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen12.5 cm x 34.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jasper Pasman - Frans straatje kopen? Bied vanaf 120!

Jasper Pasman - Frans straatje

Geplaatst doorBerting22

Afmetingen42 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Ronald Tolman - kleurenets - Ikaros - 1992 kopen? Bied vanaf 110!

Ronald Tolman - kleurenets - Ikaros - 1992

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1992
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen65 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan van Geem - Berusting | Kleurenlino uit 1971 (ingelijst) kopen? Bied vanaf 29!

Jan van Geem - Berusting | Kleurenlino uit 1971 (ingelijst)

Geplaatst doortakamine

Jaartal1971
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen79.5 cm x 64.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Eugene Rensburg - Grote potloodtekening: Rotterdam kopen? Bied vanaf 99!

Eugene Rensburg - Grote potloodtekening: Rotterdam

Tekening / Aquarel

TechniekPotlood
Afmetingen70.5 cm x 60.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Lukie de Bree - 2 zeldzame grote kleuren etsen (ingelijst) | in zeer mooie staat! kopen? Bied vanaf 145!

Lukie de Bree - 2 zeldzame grote kleuren etsen (ingelijst) | in zeer mooie staat!

Geplaatst doortakamine

Jaartal1990
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen66.5 cm x 81.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Edmond von Sijben de Maroije - portret van een jongen. kopen? Bied vanaf 59!

Edmond von Sijben de Maroije - portret van een jongen.

Geplaatst doorNjoyart

Afmetingen43 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Andre van der Vossen - paysage kopen? Bied vanaf 550!

Andre van der Vossen - paysage

Geplaatst doorKlasemaArt

Jaartal1956
TechniekCollage
Afmetingen77 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
Charles J. Kemper - Pen tekening: Stavenisse kopen? Bied vanaf 59!

Charles J. Kemper - Pen tekening: Stavenisse

Tekening / Aquarel

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen21 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Laatste
kans
Theo Wolvecamp - Pentekening kopen? Bied vanaf 895!

Theo Wolvecamp - Pentekening

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen58 cm x 72.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Karel Appel - Grote kleurenzeefdruk: Floating flower passion - 1978 kopen? Bied vanaf 695!

Karel Appel - Grote kleurenzeefdruk: Floating flower passion - 1978

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1978
Afmetingen76 cm x 103 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Edmond von Sijben de Maroije - Portret van een meisje. kopen? Bied vanaf 59!

Edmond von Sijben de Maroije - Portret van een meisje.

Geplaatst doorNjoyart

GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Luuk Scholten - Olieverf op doek: De horizon kopen? Bied vanaf 235!

Luuk Scholten - Olieverf op doek: De horizon

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen86 cm x 106 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Eugene Rensburg - Potloodtekening: Rotterdam Kralingen - 1958 kopen? Bied vanaf 99!

Eugene Rensburg - Potloodtekening: Rotterdam Kralingen - 1958

Tekening / Aquarel

Jaartal1958
TechniekPotlood
Afmetingen40 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hans Hellingwerf - gemengde techniek: Johan Cruijff arena, Amsterdam kopen? Bied vanaf 75!

Hans Hellingwerf - gemengde techniek: Johan Cruijff arena, Amsterdam

Jaartal1995
Afmetingen42 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
H. Gooyer - Dorpsgezicht met korenschoven kopen? Bied vanaf 95!

H. Gooyer - Dorpsgezicht met korenschoven

Geplaatst doorBerting22

Afmetingen31 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Rinne Mervel - Ets - 1985 kopen? Bied vanaf 45!

Rinne Mervel - Ets - 1985

Jaartal1985
TechniekEts
Afmetingen36.5 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Guido de Waart - Litho - 1967 kopen? Bied vanaf 35!

Guido de Waart - Litho - 1967

Jaartal1967
TechniekEts
Afmetingen64 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dodog Soeseno - 2 Zwart wit etsen: Animal-Men-City kopen? Bied vanaf 70!

Dodog Soeseno - 2 Zwart wit etsen: Animal-Men-City

TechniekEts
Afmetingen34 cm x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Rien Goene - VouwVorm kopen? Bied vanaf 950!

Rien Goene - VouwVorm

Beeld / Object

Geplaatst doorArtandDesignonline

TechniekBrons
Afmetingen43 cm x 23 cm x 10 cm (h x b x d)
Guus van Eck - Ingelijste aquarel: Mauritshuis den Haag kopen? Bied vanaf 250!

Guus van Eck - Ingelijste aquarel: Mauritshuis den Haag

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen46 cm x 54.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Dirkje Kuik - Litho met tekst: "Moll Magee - 1968 kopen? Bied vanaf 65!

Dirkje Kuik - Litho met tekst: "Moll Magee - 1968

TechniekLitho
Afmetingen70 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Marius Bauer - ets: Markt in Stamboul kopen? Bied vanaf 99!

Marius Bauer - ets: Markt in Stamboul

TechniekEts
Afmetingen6.5 cm x 8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Dirkje Kuik - Litho: "Amazone" kopen? Bied vanaf 65!

Dirkje Kuik - Litho: "Amazone"

TechniekLitho
Afmetingen60 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dirkje Kuik - Litho: "Sneeuwvrouw" kopen? Bied vanaf 65!

Dirkje Kuik - Litho: "Sneeuwvrouw"

TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jacques Mels - Ingelijste aquarel: boerderij langs beek in LImburg kopen? Bied vanaf 99!

Jacques Mels - Ingelijste aquarel: boerderij langs beek in LImburg

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekAquarel
Afmetingen35.5 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ciano Siewert - Litho kopen? Bied vanaf 50!

Ciano Siewert - Litho

TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans

Jaartal1960
TechniekEts
Afmetingen64 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst