Populair

Ontdek Kunstveiling

U vindt hier een overzicht van alle populaire items in de veiling. Dit zijn items die door veel bezoekers van Kunstveiling bekeken en gevolgd worden.

filters 1
Er worden 1086 kunstwerken aangeboden
Niet of onleesbaar gesigneerd - kruik van keramiek kopen? Bied vanaf 3!

Niet of onleesbaar gesigneerd - kruik van keramiek

Glas / Keramiek

Geplaatst doorMakx

Periode1950 t/m 1979
Afmetingen38 cm x 18 cm x 8 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Willem den Ouden - Litho kopen? Bied vanaf 100!

Willem den Ouden - Litho

Geplaatst doorCello1

Jaartal1996
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Karel Appel - Hoofden als Bloemen (professioneel en nieuw gelijst!) kopen? Bied vanaf 1100!

Karel Appel - Hoofden als Bloemen (professioneel en nieuw gelijst!)

Geplaatst doorcolourfulartlimburg

Jaartal1977
Afmetingen64 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Louis Heijmans - Visafslag Vlissingen Visvrouwen kopen? Bied vanaf 350!

Louis Heijmans - Visafslag Vlissingen Visvrouwen

Geplaatst doorReginald

Afmetingen53 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Ari Stolk - Tafeleenden in de Bernisse kopen? Bied vanaf 99!

Ari Stolk - Tafeleenden in de Bernisse

Geplaatst doorscorpio69

TechniekGouache
Afmetingen31 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Michel van Overbeeke - Rite II | kleurenets (I/III) - ingelijst kopen? Bied vanaf 85!

Michel van Overbeeke - Rite II | kleurenets (I/III) - ingelijst

Geplaatst doortakamine

Jaartal1990
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen81.5 cm x 61.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Klaas Gubbels - sjabloondruk 'Stilleven in Bruin en Zwart’ - 2006 - oplage 16 ex. kopen? Bied vanaf 285!

Klaas Gubbels - sjabloondruk 'Stilleven in Bruin en Zwart’ - 2006 - oplage 16 ex.

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal2006
TechniekSjabloondruk
Afmetingen25 cm x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kees Salentijn - fraaie zeefdruk - ingelijst kopen? Bied vanaf 65!

Kees Salentijn - fraaie zeefdruk - ingelijst

Geplaatst doorGalerie Zien

Afmetingen49.5 cm x 39.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Aat Veldhoen - Rotaprint - Netty Davegos met nonnekap, naakt - 1964

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1964
TechniekVaria
Afmetingen47 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Roger Raveel - GREEP OP ROOD / KLEURLITHO / 82x63cm / KADER / SIG kopen? Bied vanaf 975!

Roger Raveel - GREEP OP ROOD / KLEURLITHO / 82x63cm / KADER / SIG

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

TechniekLitho
Afmetingen82 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Eugene Brands - De gele Vazen kopen? Bied vanaf 235!

Eugene Brands - De gele Vazen

Afmetingen46 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Eugene Brands - Aan Eugenie kopen? Bied vanaf 205!

Eugene Brands - Aan Eugenie

Jaartal1995
Afmetingen49 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Karel van Belle - Bloesem kopen? Bied vanaf 575!

Karel van Belle - Bloesem

Geplaatst doorLaVida

Jaartal1938
Afmetingen88 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Theo Niermeijer - Groot roestig object kopen? Bied vanaf 400!

Theo Niermeijer - Groot roestig object

Beeld / Object

Geplaatst doorectiques

TechniekIJzer
Afmetingen100 cm x 80 cm x 36 cm (h x b x d)
Laatste
kans
Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 125!

Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorSneekkunst

TechniekVaria
Afmetingen64 cm x 82 cm (h x b)
Laatste
kans
Herman Brood - Kleurenzeefdruk ROCKET SCIENTIST Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 425!

Herman Brood - Kleurenzeefdruk ROCKET SCIENTIST Handgesigneerd.

Geplaatst doorSneekkunst

Afmetingen70 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Brood - Straight up kopen? Bied vanaf 550!

Herman Brood - Straight up

Geplaatst doorJGB1989

TechniekSpuitbus
Afmetingen29 cm x 59 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Karel Appel - Karel Appel - Stripes serie - Nr. 24 - Geheel nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 625!

Karel Appel - Karel Appel - Stripes serie - Nr. 24 - Geheel nieuw ingelijst

Geplaatst doorKees58

Afmetingen76 cm x 94 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Andrzej Wawrzyniak - Bloembindster kopen? Bied vanaf 170!

Andrzej Wawrzyniak - Bloembindster

Geplaatst dooradvanriel

Jaartal2008
TechniekGouache
Afmetingen42 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Krin Rinsema - "HOOFD" nr. 20-40 kopen? Bied vanaf 225!

Krin Rinsema - "HOOFD" nr. 20-40

Geplaatst doorAlkmaarde12de

Jaartal2006
TechniekDroge Naald
Afmetingen102 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Christian Dotremont - Logogram kopen? Bied vanaf 395!

Christian Dotremont - Logogram

Geplaatst doorbedi

Jaartal1963
TechniekLitho
Afmetingen23.5 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Sierhuis - Hommage aan Max Ernst - gesigneerde grafiek -- 1977 kopen? Bied vanaf 30!

Jan Sierhuis - Hommage aan Max Ernst - gesigneerde grafiek -- 1977

Geplaatst doorMakx

Jaartal1977
TechniekOffset
Afmetingen79 cm x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Clemens Zijlmans - Brug "De Hef" in Rotterdam kopen? Bied vanaf 35!

Clemens Zijlmans - Brug "De Hef" in Rotterdam

Geplaatst doorrvanemden

Jaartal1986
Afmetingen66 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Dominique Chan - Litho, Titel, Camping Sauvage. kopen? Bied vanaf 45!

Dominique Chan - Litho, Titel, Camping Sauvage.

Geplaatst doorduif

Jaartal1991
TechniekLitho
Afmetingen70 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Siep van den Berg - Gemengde techniek: Foca Bosnie - 1979 kopen? Bied vanaf 55!

Siep van den Berg - Gemengde techniek: Foca Bosnie - 1979

Tekening / Aquarel

Jaartal1979
TechniekCollage
Afmetingen32.5 cm x 20 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Willem den Ouden - rivierlandschap kopen? Bied vanaf 140!

Willem den Ouden - rivierlandschap

Geplaatst doorDDC

Jaartal1992
TechniekLitho
Afmetingen73 cm x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Georg Wittwer - bronzen vogel kopen? Bied vanaf 295!

Georg Wittwer - bronzen vogel

Beeld / Object

Geplaatst doormodernart

TechniekBrons
Afmetingen39 cm x 6 cm x 18 cm (h x b x d)
Lucebert - Gemengde techniek uit 1974, groot formaat kopen? Bied vanaf 2900!

Lucebert - Gemengde techniek uit 1974, groot formaat

Geplaatst doormodernart

Jaartal1974
Afmetingen94 cm x 118 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerMarouflé
IngelijstIngelijst
Corneille - kristallen schaal ‘Oiseaux’ – 2000 – oplage 8 ex. - Royal Leerdam kopen? Bied vanaf 850!

Corneille - kristallen schaal ‘Oiseaux’ – 2000 – oplage 8 ex. - Royal Leerdam

Beeld / Object

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal2000
TechniekGlas
Afmetingen40.5 cm x 40.5 cm x 5.5 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Hans Habraken - Stilleven met chinees schaaltje met pruimen kopen? Bied vanaf 795!

Hans Habraken - Stilleven met chinees schaaltje met pruimen

Geplaatst doorhenrisArtSale

Jaartal2021
Afmetingen54.5 cm x 64.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Daniel Muhlhaus - Amsterdamse gracht kopen? Bied vanaf 675!

Daniel Muhlhaus - Amsterdamse gracht

Geplaatst doorKeesverbunt

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Paul Permeke - Slaapkamerinterieur kopen? Bied vanaf 495!

Paul Permeke - Slaapkamerinterieur

Geplaatst doorhenrisArtSale

Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Hans Habraken - Winterkoninkje kopen? Bied vanaf 295!

Hans Habraken - Winterkoninkje

Geplaatst doorhenrisArtSale

Jaartal2021
Afmetingen27 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 135!

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorkleurrijkekunstfriesland

TechniekVaria
Laatste
kans
L. De Bruijn - Grote sloepen in de stad - Olieverf op doek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 65!

L. De Bruijn - Grote sloepen in de stad - Olieverf op doek, Ingelijst

Geplaatst doordaanj

Jaartal1997
Afmetingen52 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Anton Heyboer - Can Can Danseres - Zeer groot 78 x 107 cm - Dik geschilderd - kopen? Bied vanaf 250!

Anton Heyboer - Can Can Danseres - Zeer groot 78 x 107 cm - Dik geschilderd -

Geplaatst doorSmoke

TechniekGouache
Afmetingen78 cm x 107 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jeroen Henneman - Amsterdam kopen? Bied vanaf 150!

Jeroen Henneman - Amsterdam

Geplaatst doorRonaldFontijn

Jaartal1989
TechniekLitho
Afmetingen59 cm x 79 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dienke de Vries-Rohde - Avondrood | Olieverfschilderij kopen? Bied vanaf 85!

Dienke de Vries-Rohde - Avondrood | Olieverfschilderij

Geplaatst doortakamine

Jaartal1968
Afmetingen64.5 cm x 74.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Lenneke Saraber - Paadje in het licht. kopen? Bied vanaf 75!

Lenneke Saraber - Paadje in het licht.

Geplaatst doorBenB2019

Jaartal2002
Afmetingen97 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jean Ruiter - minimalistische grafiek, ingelijst, kleine oplage kopen? Bied vanaf 59!

Jean Ruiter - minimalistische grafiek, ingelijst, kleine oplage

Geplaatst doorflokbluit

Jaartal1985
Afmetingen73 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - 5X CORNEILLE IN EEN KOOP kopen? Bied vanaf 154!

Corneille - 5X CORNEILLE IN EEN KOOP

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doornelleke1958

Jaartal2001
TechniekVaria
Afmetingen58 cm x 78 cm (h x b)
Peter Rolf - Gouache in kenmerkende abstract-expressionistische stijl kopen? Bied vanaf 49!

Peter Rolf - Gouache in kenmerkende abstract-expressionistische stijl

Geplaatst doorflokbluit

TechniekGouache
Afmetingen70 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Bembe - 210640 - OLD Tribal used African mask from the Bembe - Congo. kopen? Bied vanaf 45!

Bembe - 210640 - OLD Tribal used African mask from the Bembe - Congo.

Etnografica

Geplaatst doorAfrica-Gallery

TechniekHout
Afmetingen36 cm x 16 cm x 12 cm (h x b x d)
Niet of onleesbaar gesigneerd - Initialen BL 132 - Aboriginal Kunst - Jurkurrpa - 58 x 40 cm kopen? Bied vanaf 45!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Initialen BL 132 - Aboriginal Kunst - Jurkurrpa - 58 x 40 cm

Geplaatst doorSmoke

Afmetingen58 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Evert van Lopik - koeien - INGELIJST - 21021 kopen? Bied vanaf 65!

Evert van Lopik - koeien - INGELIJST - 21021

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal2006
TechniekOffset
Afmetingen62 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Peter Vos - Duivels in de boom gevangen kopen? Bied vanaf 120!

Peter Vos - Duivels in de boom gevangen

Geplaatst doormonschau

Jaartal1972
Afmetingen35 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Anton Vrede - drogenaald ETS - Portret Chitra 6/10 - vroeg werk 1976 kopen? Bied vanaf 65!

Anton Vrede - drogenaald ETS - Portret Chitra 6/10 - vroeg werk 1976

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1976
TechniekDroge Naald
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Frans Nicolai - Gemengde techniek op doek, Rood en zwart - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!

Frans Nicolai - Gemengde techniek op doek, Rood en zwart - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal2003
Afmetingen84 cm x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Rien Goene - Mannequin (met teckel) kopen? Bied vanaf 1250!

Rien Goene - Mannequin (met teckel)

Beeld / Object

Geplaatst doorArtandDesignonline

TechniekIJzer
Afmetingen60 cm x 19 cm x 10 cm (h x b x d)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Carola Popma - Houtsnede ‘ Tifa Biru ‘ kopen? Bied vanaf 90!

Carola Popma - Houtsnede ‘ Tifa Biru ‘

Geplaatst doorDrost260

Jaartal1994
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen70 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst