| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 70 x 60 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 23.5 x 17.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 33 x 27 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Collage |
| Afmetingen | 58 x 58 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 40 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 50 x 65 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 41 x 51 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 51 x 41 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 23 x 25 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Offset |
| Afmetingen | 159 x 120 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 2.7 x 18.5 x 11.3 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1650 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Ets/Aquatint |
| Afmetingen | 75.5 x 54 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 106 x 106 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 59 x 46.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 17.5 x 6 x 6 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 100 x 70 cm (h x b) |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 39.4 x 28.7 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 65 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Gemengde Druktechniek |
| Afmetingen | 32 x 23.3 cm (h x b) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 15 x 18 x 5 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 16 x 16.5 x 5 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 71.5 x 55 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Gouache |
| Afmetingen | 47 x 47 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Karton |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 58 x 63 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Hardcover |
| Afmetingen | 35 x 32 cm (h x b) |
| Techniek | Tijdschrift |
| Afmetingen | 38 x 28 cm (h x b) |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 52 x 42 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Paneel |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 34 x 83 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Paneel |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 52 x 42 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Paneel |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 32 x 25 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 52 x 42 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Paneel |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 23 x 25 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 52 x 42 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Paneel |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 23 x 29 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 19.5 x 20 x 7 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Goud |
| Afmetingen | 0.3 x 0.8 cm (h x b) |
| Gewicht | 1.7 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Goud |
| Afmetingen | 37 x 0.37 cm (h x b) |
| Gewicht | 1.4 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 50 x 65 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 40 x 47 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 80 x 160 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Op Spieraam |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 40 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Goud |
| Afmetingen | 0.45 x 0.45 cm (h x b) |
| Gewicht | 2.1 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Goud |
| Afmetingen | 0.3 x 0.3 cm (h x b) |
| Gewicht | 1 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Afmetingen | 25 x 11 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Techniek | Goud |
| Afmetingen | 0.9 x 0.7 cm (h x b) |
| Gewicht | 2.7 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 70 x 80 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 50 x 70 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Pastel/Krijt |
| Afmetingen | 102 x 102 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Goud |
| Afmetingen | 3 x 1.5 cm (h x b) |
| Gewicht | 37.7 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Pastel/Krijt |
| Afmetingen | 102 x 102 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |