Populair

Betty Scheer - Hond met etensbak - kleine oplage - ingelijst kopen? Bied vanaf 75!
Betty Scheer (1941-2006) Nederlands Hond met etensbak - kleine oplage - ingelijst
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 78 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Bart Drost - Meisje met kat kopen? Bied vanaf 55!
Bart Drost (1955) Nederlands Meisje met kat
Afmetingen 63 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 55
Direct kopen
Peter Vos - Gevoelens - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 259!
Peter Vos (1935-2010) Nederlands Gevoelens - gesigneerde litho
Techniek Litho
Afmetingen 65.5 x 50.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 259
Direct kopen
Peter Vos - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 250!
Peter Vos (1935-2010) Nederlands gesigneerde litho
Techniek Litho
Afmetingen 33 x 50.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Corneille - La venue du grand oiseau, zeefdruk (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 295!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch La venue du grand oiseau, zeefdruk (mooi ingelijst)
Afmetingen 83 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 295
Direct kopen
Rob Scholte - De Angst!, zeefdruk (groot!) kopen? Bied vanaf 275!
Rob Scholte (1958) Nederlands De Angst!, zeefdruk (groot!)
Afmetingen 121 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 275
Direct kopen
Paul Blanca - uit de serie: Kristal. kopen? Bied vanaf 210!
Paul Blanca (1958-2021) Nederlands uit de serie: Kristal.
Techniek C-Print
Afmetingen 42 x 29.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 210
Direct kopen
18 karaat Witgouden   Oorbellen met  0.90  ct Diamant en Amethisten kopen? Bied vanaf 800!
18 karaat Witgouden Oorbellen met 0.90 ct Diamant en Amethisten
Techniek Goud
Afmetingen 2.7 x 1.1 cm (h x b)
Gewicht 9.3 g
Gesigneerd Belgisch keur
€ 800
Direct kopen
Fon Klement - comérence kopen? Bied vanaf 100!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands comérence
Techniek Litho
Afmetingen 72.5 x 89 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Erwin van Krey - Playing boy kopen? Bied vanaf 229!
Erwin van Krey (1959) Nederlands Playing boy
Afmetingen 40 x 26.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 229
Direct kopen
Bengt Lindstrom - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 325!
Bengt Lindstrom (1925-2008) Zweeds zonder titel maar met lijst!
Techniek Ets
Afmetingen 101 x 82 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 325
Direct kopen
N Siebel - The Dinner Party kopen? Bied vanaf 699!
N Siebel Frans The Dinner Party
Afmetingen 61 x 91 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 699
Direct kopen
Patty Harpenau - De wandeling (met lijst!) kopen? Bied vanaf 195!
Patty Harpenau (1959) Nederlands De wandeling (met lijst!)
Techniek Aquarel
Afmetingen 72 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 195
Direct kopen
Patty Harpenau - 16-4-1996 (met lijst!) kopen? Bied vanaf 195!
Patty Harpenau (1959) Nederlands 16-4-1996 (met lijst!)
Techniek Aquarel
Afmetingen 51 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 195
Direct kopen
Armando - handgesigneerde litho | 'Der Baum' | 1988 kopen? Bied vanaf 250!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits handgesigneerde litho | 'Der Baum' | 1988
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Jan Sierhuis - Het was een lange nacht kopen? Bied vanaf 65!
Jan Sierhuis (1928) Nederlands Het was een lange nacht
Techniek Litho
Afmetingen 77 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Direct kopen
Guillaume Le Roy - compositie in zwart voor Prent 190 kopen? Bied vanaf 75!
Guillaume Le Roy (1938-2008) Nederlands compositie in zwart voor Prent 190
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 100 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Theo Wolvecamp - Couple dansant kopen? Bied vanaf 250!
Theo Wolvecamp (1925-1992) Nederlands Couple dansant
Techniek Litho
Afmetingen 28 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Onbekend - Landschap met wandelende figuren kopen? Bied vanaf 75!
Onbekend Landschap met wandelende figuren
Techniek Aquarel
Afmetingen 113 x 81 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Desiree Tonnaer - Mens op zonnewijzer kopen? Bied vanaf 109!
Desiree Tonnaer (1955) Nederlands Mens op zonnewijzer
Techniek Brons
Afmetingen 14 x 9 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht 798 g
€ 109
Direct kopen
Kurt Wallstab - studioglas vaas kopen? Bied vanaf 125!
Kurt Wallstab (1920-2002) Duits studioglas vaas
Afmetingen 17.5 x 6.5 x 6.5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Henri Matisse - Danseuse Créole kopen? Bied vanaf 75!
Henri Matisse (1869-1954) Frans Danseuse Créole
Techniek Litho
Afmetingen 90.5 x 63 cm (h x b)
€ 75
Direct kopen
Marius Bauer - Ali Baba in de schatkamer, ets kopen? Bied vanaf 250!
Marius Bauer (1867-1932) Nederlands Ali Baba in de schatkamer, ets
Techniek Ets
Afmetingen 57 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Eberhard Havekost - Superstar 2, offset litho kopen? Bied vanaf 125!
Eberhard Havekost (1967) Duits Superstar 2, offset litho
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 78 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 275
Direct kopen
Hans Abbing - Naakten, droge naald ets kopen? Bied vanaf 60!
Hans Abbing (1946) Nederlands Naakten, droge naald ets
Techniek Droge Naald
Afmetingen 38 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Paula Evers - onbekend kopen? Bied vanaf 400!
Paula Evers (1942) Nederlands onbekend
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 110 x 110 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Direct kopen
Corneille - zeefdruk - Femme et oiseau - 1992. kopen? Bied vanaf 175!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch zeefdruk - Femme et oiseau - 1992.
Afmetingen 38 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen
Paul Nieuwendijk - Staand mannelijk naakt kopen? Bied vanaf 150!
Paul Nieuwendijk (1942) Nederlands Staand mannelijk naakt
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 150
Direct kopen
Elena Prokopenko - Figuren in de regen. kopen? Bied vanaf 75!
Elena Prokopenko (1982) Oekraïens Figuren in de regen.
Afmetingen 38 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Louis Willem van Soest - vrouw in laantje kopen? Bied vanaf 50!
Louis Willem van Soest (1867-1948) Nederlands vrouw in laantje
Techniek Gouache
Afmetingen 61 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Tetsuro Sawada - Landscape, zeefdruk (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 175!
Tetsuro Sawada (1932-1998) Japans Landscape, zeefdruk (netjes ingelijst)
Afmetingen 34 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Direct kopen
Paul Permeke - Aanmeren schip kopen? Bied vanaf 250!
Paul Permeke (1918-1990) Belgisch Engels Aanmeren schip
Afmetingen 78 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Jochum Bakker - gemengde techniek op doek: dame kopen? Bied vanaf 575!
Jochum Bakker (1948) Nederlands gemengde techniek op doek: dame
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 100 x 125 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 575
Direct kopen
Adam Potgieter - Academisch geschoold kopen? Bied vanaf 140!
Adam Potgieter (1899-1982) Nederlands Academisch geschoold
Afmetingen 55 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 140
Direct kopen
Lovis Corinth - Spiegel der Venus kopen? Bied vanaf 480!
Lovis Corinth (1858-1925) Duits spiegel van Venus
Techniek Ets
Afmetingen 19.3 x 25.8 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 480
Direct kopen
Jos Viester - Bloessems kopen? Bied vanaf 175!
Jos Viester (1908-1983) Nederlands Bloessems
Afmetingen 121 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Hardboard
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Direct kopen
Luc Tuymans - Within kopen? Bied vanaf 375!
Luc Tuymans (1958) Belgisch Within
Techniek Offset
Afmetingen 21 x 14 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 375
Direct kopen
Tuur De Rijbel - Zeezicht kopen? Bied vanaf 60!
Tuur De Rijbel (1927-2016) Belgisch Zeezicht
Afmetingen 37 x 43.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Direct kopen
Karel Colnot - Provence II kopen? Bied vanaf 450!
Karel Colnot (1921-1996) Nederlands Provence II
Afmetingen 55 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 450
Direct kopen
Onbekend - Stel Javaanse Tempelwachters - handgekapt uit natuursteen kopen? Bied vanaf 1800!
Onbekend Stel Javaanse Tempelwachters - handgekapt uit natuursteen
Techniek Steen
Afmetingen 140 x 70 x 50 cm (h x b x d)
Gewicht 500000 g
€ 1.800
Direct kopen
Hendrik Smit - Zonder titel O.NR.41 kopen? Bied vanaf 200!
Hendrik Smit (1959-2021) Nederlands Zonder titel O.NR.41
Afmetingen 115 x 115 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Op Spieraam
€ 200
Direct kopen
Nic Jonk - SALTO kopen? Bied vanaf 1500!
Nic Jonk (1928-1994) Nederlands SALTO
Techniek Brons
Afmetingen 22 x 19 x 9 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.500
Direct kopen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Techniek Offset
Afmetingen 53 x 87 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Piet Warffemius - Schuilen in m’n hoofd (mooi formaat zeefdruk in lijst) kopen? Bied vanaf 45!
Piet Warffemius (1956) Nederlands Schuilen in m’n hoofd (mooi formaat zeefdruk in lijst)
Techniek Litho
Afmetingen 57 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Direct kopen
Salvador Dali - litho kopen? Bied vanaf 250!
Salvador Dali (1904-1989) Spaans litho
Techniek Litho
Afmetingen 75 x 95 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Vincent van Ojen - Grijze schaal met vruchten - houtsnede - kopen? Bied vanaf 75!
Vincent van Ojen (1960) Nederlands Grijze schaal met vruchten - houtsnede -
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 69 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Valerio Adami - ingelijste gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 99!
Valerio Adami (1935) Italiaans ingelijste gesigneerde litho
Techniek Litho
Afmetingen 70 x 56.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 99
Direct kopen
Jan Miechels - miniatuur gouache schilderij - Argentina kopen? Bied vanaf 99!
Jan Miechels (1916-1996) Nederlands miniatuur gouache schilderij - Argentina
Techniek Gouache
Afmetingen 51 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 99
Direct kopen