Populair

Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Hans van Zummeren - Unbekannt kopen? Bied vanaf 399!
Hans van Zummeren (1927-1999) Nederlands Onbekend
Techniek Acryl
Afmetingen 112 x 142 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 399
Direct kopen
Rob Scholte - De Dame en de Eenhoorn (het Gehoor) kopen? Bied vanaf 550!
Rob Scholte (1958) Nederlands De Dame en de Eenhoorn (het Gehoor)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 103.5 x 77.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 550
Direct kopen
Rob Scholte - Slipjacht kopen? Bied vanaf 550!
Rob Scholte (1958) Nederlands Slipjacht
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 78 x 109.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 550
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 34.5 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Gabriel Pfeiffer - Zonder titel kopen? Bied vanaf 150!
Gabriel Pfeiffer (1920-1991) Nederlands Amerikaans Zwitsers Zonder titel
Afmetingen 82.5 x 62.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Afmetingen 84 x 103 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.199
Direct kopen
Techniek Acryl
Afmetingen 82 x 102 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 57 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 399
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 36.5 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 199
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 45 x 33.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 699
Direct kopen
Gerard Gaudaen - Houtgravure met een gedicht: Galathea - 1970 kopen? Bied vanaf 40!
Gerard Gaudaen (1927-2003) Belgisch Houtgravure met een gedicht: Galathea - 1970
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Fon Klement - Boardsnede: "les capucines" - 1998 kopen? Bied vanaf 75!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Boardsnede: "les capucines" - 1998
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 45 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Ans Wortel - 4x Ets/aquatint op 1 blad kopen? Bied vanaf 129!
Ans Wortel (1929-1996) Nederlands 4x Ets/aquatint op 1 blad
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 76.5 x 56.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 129
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 13.5 x 11 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 250
Direct kopen
Rudolf Hagenaar - Ingelijste olieverf op paneel: staand mannelijk naakt kopen? Bied vanaf 1000!
Rudolf Hagenaar (1927-2006) Nederlands Ingelijste olieverf op paneel: staand mannelijk naakt
Afmetingen 101 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 1.000
Direct kopen
Arie-Kees van Noort - Ingelijste olieverf op doek: 'Zandvoort' (groot!) kopen? Bied vanaf 799!
Arie-Kees van Noort (1914-2003) Nederlands Ingelijste olieverf op doek: 'Zandvoort' (groot!)
Afmetingen 90 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 799
Direct kopen
Herman Gordijn - Ets: 'Worsteling'- 1997 kopen? Bied vanaf 225!
Herman Gordijn (1932-2017) Nederlands Ets: 'Worsteling'- 1997
Techniek Ets
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Direct kopen
Constant - Ets: zangles - 1982 kopen? Bied vanaf 350!
Constant (1920-2005) Nederlands Ets: zangles - 1982
Techniek Ets
Afmetingen 65.5 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Direct kopen
Tanja Koelemij - serie stillevens platvis kopen? Bied vanaf 85!
Tanja Koelemij (1970) Nederlands serie stillevens platvis
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 85
Direct kopen
Han Mes - Twee litho's, Zonder titel kopen? Bied vanaf 20!
Han Mes (1936) Nederlands Twee litho's, Zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 39 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Afmetingen 108.5 x 135 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 750
Direct kopen
Jolanda Gerrmann - Amsterdam in Vogelvlucht Gouden Eeuw kopen? Bied vanaf 1000!
Jolanda Gerrmann (1959) Nederlands Amsterdam in Vogelvlucht Gouden Eeuw
Afmetingen 116 x 136 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.000
Direct kopen
Espen Hagen - abstract portret kopen? Bied vanaf 50!
Espen Hagen (1964-2008) Nederlands Noors abstract portret
Techniek Acryl
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Wilhelmus Enneking - Winter kopen? Bied vanaf 50!
Wilhelmus Enneking (1933) Nederlands Winter
Afmetingen 66 x 86 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Alexander Calder - Abstracte compositie, originele litho (1971) kopen? Bied vanaf 75!
Alexander Calder (1898-1976) Amerikaans Abstracte compositie, originele litho (1971)
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Kees Jansen - Lloret de Mar kopen? Bied vanaf 60!
Kees Jansen (1922-1984) Nederlands Lloret de Mar
Techniek Acryl
Afmetingen 58 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Direct kopen
Harrie Gerritz - Compositie, aquatint ets kopen? Bied vanaf 45!
Harrie Gerritz (1940) Nederlands Compositie, aquatint ets
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 79 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Pal Horvath - Zonder titel kopen? Bied vanaf 100!
Pal Horvath (1936) Hongaars Zonder titel
Afmetingen 57 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Astrid Veldhuyzen-Koppen - Omhelzing kopen? Bied vanaf 79!
Astrid Veldhuyzen-Koppen (1952) Nederlands Omhelzing
Techniek Brons
Afmetingen 12 x 7 x 7 cm (h x b x d)
Gewicht 1330 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 79
Direct kopen
2,53ct amethist en diamanten oorbellen kopen? Bied vanaf 850!
2,53ct amethist en diamanten oorbellen
Techniek Goud
Afmetingen 25 x 10 x 11 cm (h x b x d)
Gewicht 5.34 g
Gesigneerd Belgisch keur
€ 850
Direct kopen
Wijnand Bastiaan van Horssen - Kunstenaar kopen? Bied vanaf 200!
Wijnand Bastiaan van Horssen (1863-1931) Nederlands Kunstenaar
Afmetingen 90 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Fon Klement - Les capucines, hoogdruk boardsnede kopen? Bied vanaf 75!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Les capucines, hoogdruk boardsnede
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 45 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Marie-Jose Robben - M. Vainberg kopen? Bied vanaf 425!
Marie-Jose Robben (1959) Nederlands M. Vainberg
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 425
Direct kopen
Jan Rijlaarsdam - Camogli. Italiaanse riviera. kopen? Bied vanaf 650!
Jan Rijlaarsdam (1911-2007) Nederlands Camogli. Italiaanse riviera.
Afmetingen 93 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 650
Direct kopen
Wim Delvoye - studies for cloaca original study # 28 kopen? Bied vanaf 5400!
Wim Delvoye (1965) Belgisch studies for cloaca original study # 28
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 71 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 5.400
Direct kopen
18 kt. White gold - Ring - 0.97 ct Diamond kopen? Bied vanaf 1161!
18 kt. White gold - Ring - 0.97 ct Diamond
Techniek Goud
Afmetingen 2.0 x 0.8 x 2.6 cm (h x b x d)
Gewicht 2.75 g
Gesigneerd Zonder keur
€ 1.161
Direct kopen
Aleid Mansholt - Grote ets "Deelbaar blok" kopen? Bied vanaf 20!
Aleid Mansholt (1941) Nederlands Grote ets "Deelbaar blok"
Techniek Ets
Afmetingen 49.3 x 82.3 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Kees Salentijn - Karel Kater kopen? Bied vanaf 55!
Kees Salentijn (1947) Nederlands Karel Kater
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Artifort - Vintage bank van Kho Liang Ie - 1962 kopen? Bied vanaf 1500!
Artifort (1890) Nederlands Vintage bank van Kho Liang Ie - 1962
Afmetingen 67 x 126 x 84 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongemerkt
€ 1.500
Direct kopen
0,90 ct saffier- en diamanten ring kopen? Bied vanaf 450!
0,90 ct saffier- en diamanten ring
Techniek Edelsteen
Afmetingen 30 x 15 x 15 cm (h x b x d)
Gewicht 50 g
Gesigneerd Belgisch keur
€ 450
Direct kopen
1,14 ct smaragdgroene ring kopen? Bied vanaf 450!
1,14 ct smaragdgroene ring
Techniek Edelsteen
Gewicht 50 g
Gesigneerd Belgisch keur
€ 450
Direct kopen
John ter Reehorst - Onbekend kopen? Bied vanaf 50!
John ter Reehorst (1901-1985) Nederlands Onbekend
Afmetingen 75 x 89 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Hans Buining - in zeer kleine oplage (20) gemaakte Ets & Aquatint "Guanfeng" gesigneerd kopen? Bied vanaf 26!
Hans Buining (1934) Nederlands in zeer kleine oplage (20) gemaakte Ets & Aquatint "Guanfeng" gesigneerd
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 26
Direct kopen
Diamanten armband 1,75 ct kopen? Bied vanaf 1500!
Diamanten armband 1,75 ct
Techniek Diamant
Gewicht 50 g
Gesigneerd Belgisch keur
€ 1.500
Direct kopen
Luc Tuymans - Untitled (Tryptich) - 2001 kopen? Bied vanaf 2500!
Luc Tuymans (1958) Belgisch Untitled (Tryptich) - 2001
Techniek Litho
Afmetingen 58 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 2.500
Direct kopen
Rudi Ludwig - In It - Underneath kopen? Bied vanaf 200!
Rudi Ludwig (1944-2013) Nederlands In It - Underneath
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 150 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Marijke de Goey - Tender Lines, hardcover kopen? Bied vanaf 20!
Marijke de Goey (1947) Nederlands Tender Lines, hardcover
Techniek Hardcover
Afmetingen 32 x 21 cm (h x b)
€ 20
Direct kopen
Kaj Nielsen - Bronzen sculptuur van mannen torso - nummer 1 uit 3 kopen? Bied vanaf 2250!
Kaj Nielsen (1882-1924) Deens Bronzen sculptuur van mannen torso - nummer 1 uit 3
Techniek Brons
Afmetingen 47 x 32 x 18 cm (h x b x d)
Gewicht 17500 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 2.250
Direct kopen