Populair

Raphael de Buck - 1902-1986 kopen? Bied vanaf 185!
Raphael de Buck (1902-1986) Belgisch 1902-1986
Techniek Aquarel
Afmetingen 47 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 185
Direct kopen
Karl Lagerfeld - Fotolitho Guinevere van Seenus Chanel 1996 kopen? Bied vanaf 85!
Karl Lagerfeld (1938-2019) Frans Fotolitho Guinevere van Seenus Chanel 1996
Techniek Portfolio
Afmetingen 40 x 29 cm (h x b)
€ 85
Direct kopen
Wim Mors - ontluikende kopen? Bied vanaf 975!
Wim Mors (1935) Nederlands ontluikende
Techniek Hout
Afmetingen 56 x 56 x 12 cm (h x b x d)
Gewicht 23000 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 975
Direct kopen
Fedor van Kregten - Boerenhof met kalfjes kopen? Bied vanaf 335!
Fedor van Kregten (1871-1937) Nederlands Boerenhof met kalfjes
Afmetingen 73 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 335
Direct kopen
Aiiroh - Black Serie Arlequin- HOPE FULL kopen? Bied vanaf 800!
Aiiroh (1987) Frans Black Serie Arlequin- HOPE FULL
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 75 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
€ 800
Direct kopen
Carole CARPIER - Bruce kopen? Bied vanaf 139!
Carole CARPIER (1978) Frans Bruce
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 10 x 26.5 x 8 cm (h x b x d)
Gewicht 175 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 139
Direct kopen
Roger Hebbelinck - Hoeve in winterlandschap kopen? Bied vanaf 20!
Roger Hebbelinck (1912) Belgisch Hoeve in winterlandschap
Techniek Litho
Afmetingen 80 x 89 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Direct kopen
Jean Andre Rixens - Lady with beautiful pearls kopen? Bied vanaf 10000!
Jean Andre Rixens (1846-1925) Frans Lady with beautiful pearls
Techniek Acryl
Afmetingen 120 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 10.000
Direct kopen
Richard van der Spek - Annie’Snak kopen? Bied vanaf 500!
Richard van der Spek (1946-2014) Nederlands Annie’Snak
Afmetingen 122 x 122 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 500
Direct kopen
Ido Vunderink - Zicht op de Meje kopen? Bied vanaf 620!
Ido Vunderink (1935) Nederlands Zicht op de Meje
Afmetingen 120 x 140 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 620
Direct kopen
Clement Sielens - Vaas met bloemen kopen? Bied vanaf 40!
Clement Sielens (1960) Belgisch Vaas met bloemen
Afmetingen 62 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen
Anneke Dijkhuis - Passing By kopen? Bied vanaf 125!
Anneke Dijkhuis (1948) Nederlands Passing By
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 28 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Direct kopen
Frank van Eijndhoven - Acryl op doek , Naakt 2 – 1977 – 115 x 100 cm. kopen? Bied vanaf 150!
Frank van Eijndhoven (1945) Nederlands Acryl op doek , Naakt 2 – 1977 – 115 x 100 cm.
Techniek Acryl
Afmetingen 115 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 150
Direct kopen
Josef Hodek - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Josef Hodek (1888-1973) Tsjechisch zonder titel
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 30 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Rik van Iersel - Olieverf op doek - 1996 kopen? Bied vanaf 595!
Rik van Iersel (1961) Nederlands Olieverf op doek - 1996
Afmetingen 100 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 595
Direct kopen
Theo van Krimpen - Free runner III kopen? Bied vanaf 50!
Theo van Krimpen (1948) Nederlands Free runner III
Techniek Brons
Afmetingen 30 x 15 x 25 cm (h x b x d)
Gewicht 2900 g
€ 50
Direct kopen
Willem Leonard Bruckman - Stadsgezicht in België kopen? Bied vanaf 20!
Willem Leonard Bruckman (1866-1928) Nederlands Stadsgezicht in België
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 50 x 34 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Karl Lagerfeld - Fotolitho Guinevere van Seenus Chanel 1996. kopen? Bied vanaf 85!
Karl Lagerfeld (1938-2019) Frans Fotolitho Guinevere van Seenus Chanel 1996.
Techniek Portfolio
Afmetingen 29 x 40 cm (h x b)
€ 85
Direct kopen
Yolande Malfait - Landschap in België kopen? Bied vanaf 45!
Yolande Malfait (1931) Frans Landschap in België
Afmetingen 54 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Direct kopen
Techniek Portfolio
Afmetingen 40 x 29 cm (h x b)
€ 85
Direct kopen
Mark Visione - Into the flames kopen? Bied vanaf 40!
Mark Visione (1953) Nederlands Into the flames
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Johannes Wouterus van Trirum - Ondeugende kittens rond een fruitschaal kopen? Bied vanaf 650!
Johannes Wouterus van Trirum (1924-2011) Nederlands Ondeugende kittens rond een fruitschaal
Afmetingen 75 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 650
Direct kopen
Jan Bevort - Woeste zee kopen? Bied vanaf 450!
Jan Bevort (1917-1996) Nederlands Woeste zee
Afmetingen 81 x 101 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 450
Direct kopen
Christian Megert - gesigneerde zeefdruk - prent 190 kopen? Bied vanaf 49!
Christian Megert (1936) Zwitsers Duits gesigneerde zeefdruk - prent 190
Afmetingen 70 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Techniek Portfolio
Afmetingen 40 x 29 cm (h x b)
€ 85
Direct kopen
Techniek Offset
Afmetingen 55 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 41
Direct kopen
Nell Heins - Het blauw van de nacht kopen? Bied vanaf 500!
Nell Heins (1930) Nederlands Het blauw van de nacht
Afmetingen 105 x 105 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 500
Direct kopen
Martine Van de Walle - Kersen in glazen kom kopen? Bied vanaf 6000!
Martine Van de Walle (1968) Belgisch Kersen in glazen kom
Afmetingen 100 x 130 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 6.000
Direct kopen
Guy Vandenbranden - geometrie kopen? Bied vanaf 175!
Guy Vandenbranden (1926-2014) Belgisch geometrie
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen
Gerard 't Hart - Litho 32/50 kopen? Bied vanaf 90!
Gerard 't Hart (1933) Nederlands Litho 32/50
Techniek Litho
Afmetingen 70 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 90
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 55 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Mats Jonasson - MASQ kopen? Bied vanaf 199!
Mats Jonasson (1945) Zweeds MASQ
Afmetingen 15 x 13 cm (h x b)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 199
Direct kopen
Michael Berkhemer - Dorpsrand in blauwen kopen? Bied vanaf 175!
Michael Berkhemer (1948) Nederlands Dorpsrand in blauwen
Afmetingen 43.5 x 53.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Direct kopen
Michael Berkhemer - Dorp in landschap kopen? Bied vanaf 200!
Michael Berkhemer (1948) Nederlands Dorp in landschap
Afmetingen 57 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Onbekend - Murano glazen vaas met murrine en 24kt goud kopen? Bied vanaf 150!
Onbekend Murano glazen vaas met murrine en 24kt goud
Afmetingen 17 x 10 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht 0.5 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Gerrit Haverkamp - 1913 - De Grote Markt te Brugge kopen? Bied vanaf 35!
Gerrit Haverkamp (1872-1926) Nederlands 1913 - De Grote Markt te Brugge
Techniek Ets
Afmetingen 24 x 26 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Bruno Heroux - Portret oriëntaalse vrouw kopen? Bied vanaf 30!
Bruno Heroux (1868-1944) Duits Portret oriëntaalse vrouw
Techniek Ets
Afmetingen 30 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Direct kopen
Willem Minderman - Canne kopen? Bied vanaf 55!
Willem Minderman (1910-1985) Nederlands Canne
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Lou Strik - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 45!
Lou Strik (1921-2001) Nederlands Zeefdruk
Afmetingen 27 x 36.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 45
Direct kopen
Emile Puettmann - Ets kopen? Bied vanaf 49!
Emile Puettmann (1921-1987) Nederlands Ets
Techniek Ets
Afmetingen 25 x 17 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Jo Schrijnder - Meerkoeten (ochtend) kopen? Bied vanaf 222!
Jo Schrijnder (1894-1968) Nederlands Meerkoeten (ochtend)
Afmetingen 54 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 222
Direct kopen
Anton Karssen - op weg naar huis. kopen? Bied vanaf 225!
Anton Karssen (1945) Nederlands op weg naar huis.
Afmetingen 39 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 55 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 395
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 70 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Jan Sluijters - Naakt. Staande vrouw. kopen? Bied vanaf 299!
Jan Sluijters (1881-1957) Nederlands Naakt. Staande vrouw.
Techniek Litho
Afmetingen 35 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 299
Direct kopen
Anna Catharina Vos - Prachtig abstract werk kopen? Bied vanaf 25!
Anna Catharina Vos (1894-1975) Nederlands Prachtig abstract werk
Techniek Aquarel
Afmetingen 64 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Direct kopen
Corneille - 1975 Regard sur l'oiseau - Extreem Zeldzaam. Er zijn maar 50 gemaakt ! kopen? Bied vanaf 349!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1975 Regard sur l'oiseau - Extreem Zeldzaam. Er zijn maar 50 gemaakt !
Techniek Litho
Afmetingen 64.7 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 349
Direct kopen
Harry van Kruiningen - Gilgamesj en Enkidu op reis kopen? Bied vanaf 100!
Harry van Kruiningen (1906-1996) Nederlands Gilgamesj en Enkidu op reis
Techniek Ets
Afmetingen 51 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Corneille - 1973 ‘Une reine’ - 50 jaar oude kleuren zeefdruk, een goede investering kopen? Bied vanaf 199!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1973 ‘Une reine’ - 50 jaar oude kleuren zeefdruk, een goede investering
Afmetingen 32 x 25.2 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 199
Direct kopen
Corneille - 1973 ‘Danse Africaine’ - 50 jaar oude kleuren zeefdruk, een goede investering kopen? Bied vanaf 199!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1973 ‘Danse Africaine’ - 50 jaar oude kleuren zeefdruk, een goede investering
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 199
Direct kopen