filters 1
Nic Jonk - SALTO kopen? Bied vanaf 1500!
Nic Jonk (1928-1994) Nederlands SALTO
Techniek Brons
Afmetingen 22 x 19 x 9 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.500
Direct kopen
Tanja Koelemij - serie stillevens krab, kreeft en mosselen kopen? Bied vanaf 137!
Tanja Koelemij (1970) Nederlands serie stillevens krab, kreeft en mosselen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 49 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 137
Direct kopen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Techniek Offset
Afmetingen 53 x 87 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Theo Niermeijer - 'Banana print: Mountain falls' (1980) kopen? Bied vanaf 65!
Theo Niermeijer (1940-2005) Nederlands 'Banana print: Mountain falls' (1980)
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 61 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Direct kopen
Salvador Dali - litho kopen? Bied vanaf 250!
Salvador Dali (1904-1989) Spaans litho
Techniek Litho
Afmetingen 75 x 95 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Ronny Ivens - 2001 (titelloos) kopen? Bied vanaf 40!
Ronny Ivens (1951) Nederlands 2001 (titelloos)
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 44.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen
Anna Doedijns - Sint-Dionysiuskerk Putte kopen? Bied vanaf 40!
Anna Doedijns (1942) Nederlands Sint-Dionysiuskerk Putte
Techniek Ets
Afmetingen 31.8 x 24.7 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen
Dirk Harting - Prinsengracht Amsterdam, Epreuve d'Artiste kopen? Bied vanaf 40!
Dirk Harting (1884-1970) Nederlands Prinsengracht Amsterdam, Epreuve d'Artiste
Techniek Ets
Afmetingen 45.5 x 36.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen
Antonio Segui - zonder titel - met lijst! (opslag extern) kopen? Bied vanaf 85!
Afmetingen 74 x 58.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 85
Direct kopen
Peer Veneman - zonder titel maar met lijst! JA-10 ( opslag extern) kopen? Bied vanaf 65!
Peer Veneman (1952) Nederlands zonder titel maar met lijst! JA-10 ( opslag extern)
Afmetingen 50 x 60.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Direct kopen
Kees Slegt - K - 18 - kopen? Bied vanaf 45!
Kees Slegt (1946) Nederlands K - 18 -
Techniek Ets
Afmetingen 98 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Direct kopen
Sam Middleton - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 95!
Sam Middleton (1927-2015) Amerikaans Nederlands zonder titel maar met lijst!
Afmetingen 53 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 95
Direct kopen
Richard Smeets - zonder titel maar met lijst! (opslag extern) kopen? Bied vanaf 65!
Richard Smeets (1955) Nederlands zonder titel maar met lijst! (opslag extern)
Afmetingen 104 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Direct kopen
Piotr Konkel - Origin met lijst! (opslag extern) kopen? Bied vanaf 85!
Piotr Konkel (1963) Nederlands Pools Origin met lijst! (opslag extern)
Afmetingen 100 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 85
Direct kopen
Piotr Konkel - The gatekeeper met lijst! (opslag extern) kopen? Bied vanaf 85!
Piotr Konkel (1963) Nederlands Pools The gatekeeper met lijst! (opslag extern)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 85
Direct kopen
Jan Bollaert - C-print, Newton Girl - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Jan Bollaert (1958) Belgisch C-print, Newton Girl - Ingelijst
Techniek C-Print
Afmetingen 62 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen
Bernardina Midderigh-Bokhorst - Mijmerend meisje -Art Deco kopen? Bied vanaf 125!
Bernardina Midderigh-Bokhorst (1880-1972) Nederlands Mijmerend meisje -Art Deco
Techniek Litho
Afmetingen 46 x 37 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Direct kopen
Piet Wiegman (II) - landschap Belgische kust kopen? Bied vanaf 120!
Piet Wiegman (II) (1930-2008) Nederlands landschap Belgische kust
Afmetingen 24 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 120
Direct kopen
Jan Van Imschoot - UNKNOWN TIMELESS CHILD kopen? Bied vanaf 125!
Jan Van Imschoot (1963) Belgisch UNKNOWN TIMELESS CHILD
Afmetingen 31 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 49 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Jan Kelderman (1914-1990) Nederlands Het Oude Pakhuis bij de Amsterdamse gracht
Afmetingen 58 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 79
Direct kopen
Erica Stulp - Visualisatie kopen? Bied vanaf 125!
Erica Stulp (1945) Nederlands Visualisatie
Techniek Acryl
Afmetingen 100 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Jacques Doucet - Kleuren zeefdruk: Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 200!
Jacques Doucet (1924-1994) Frans Kleuren zeefdruk: Abstracte compositie
Afmetingen 51 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 200
Direct kopen
Liesbeth Rahder - Geen titel kopen? Bied vanaf 74!
Liesbeth Rahder (1955) Nederlands Geen titel
Afmetingen 103 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 74
Direct kopen
Jan Montyn - 10 etsen en 10 korte gedichten - 1968 kopen? Bied vanaf 750!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands 10 etsen en 10 korte gedichten - 1968
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 41 x 30.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 750
Direct kopen
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 74 x 84 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.250
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 28 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen
Cor Jaring - Foto : nationaal monument op de dam kopen? Bied vanaf 75!
Cor Jaring (1936-2013) Nederlands Foto : nationaal monument op de dam
Techniek Silverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen 20 x 25 cm (h x b)
€ 75
Direct kopen
Ronald Tolman (1948) Nederlands Kleuren ets/aquatint - 1980
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 57 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 25 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 249
Direct kopen
Arnold van Griensven - Zeefdruk: Zeehonden kopen? Bied vanaf 75!
Arnold van Griensven (1945) Nederlands Zeefdruk: Zeehonden
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Dana Andreev - Ets: Journey - 1988 kopen? Bied vanaf 100!
Dana Andreev (1951) Nederlands Ets: Journey - 1988
Techniek Ets
Afmetingen 49.5 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Arnold van Griensven - Zeefdruk: Zonder titel kopen? Bied vanaf 75!
Arnold van Griensven (1945) Nederlands Zeefdruk: Zonder titel
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Bernard Visser - Het plan - Uit de tuin kopen? Bied vanaf 65!
Bernard Visser (1949) Nederlands Het plan - Uit de tuin
Techniek Ets
Afmetingen 51 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 51 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 399
Direct kopen
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Ets: reptilo
Techniek Ets
Afmetingen 19.3 x 26.9 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Joop Brans - Ets/aquatint - 1966 kopen? Bied vanaf 45!
Joop Brans (1937) Nederlands Ets/aquatint - 1966
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 22 x 29.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Thanh Chuong - 3 middelgrote lakschilderijen kopen? Bied vanaf 1200!
Thanh Chuong (1949) Maagdeneilandbewoner 3 middelgrote lakschilderijen
Afmetingen 32 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
€ 1.200
Direct kopen
Wout van Heusden - Ets - 1981 kopen? Bied vanaf 55!
Wout van Heusden (1896-1982) Nederlands Ets - 1981
Techniek Ets
Afmetingen 48 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Viktoria Chaloupkova - Kind met speelgoed kopen? Bied vanaf 400!
Viktoria Chaloupkova (1953) Tsjechisch Kind met speelgoed
Afmetingen 91.7 x 71.7 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Direct kopen
Pieter Dupont - Ets: vaart met roeiboot kopen? Bied vanaf 50!
Pieter Dupont (1870-1911) Nederlands Ets: vaart met roeiboot
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 46 x 36 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Nico Vrielink - Zeefdruk: vrouwelijk naakt: Jane kopen? Bied vanaf 79!
Nico Vrielink (1958) Nederlands Zeefdruk: vrouwelijk naakt: Jane
Afmetingen 40 x 32.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 79
Direct kopen
Rob Scholte - zeefdruk: Glossy III - 2010 kopen? Bied vanaf 199!
Rob Scholte (1958) Nederlands zeefdruk: Glossy III - 2010
Afmetingen 112 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 199
Direct kopen
Ronald Tolman - Ets - 1983 kopen? Bied vanaf 80!
Ronald Tolman (1948) Nederlands Ets - 1983
Techniek Ets
Afmetingen 73 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Direct kopen
Ronald Tolman - Ets: snuivende stier - 1979 kopen? Bied vanaf 125!
Ronald Tolman (1948) Nederlands Ets: snuivende stier - 1979
Techniek Ets
Afmetingen 78 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Sjoerd Bakker - Ets - 1989 kopen? Bied vanaf 49!
Sjoerd Bakker (1943-2022) Nederlands Ets - 1989
Techniek Ets
Afmetingen 65.5 x 50.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Marius Bauer - Ingelijste ets: in Stamboel - 1890 kopen? Bied vanaf 375!
Techniek Ets
Afmetingen 84.5 x 74.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 375
Direct kopen
Dirk Koning - Houtdruk: 10 miljoen oorlogsweduwen kopen? Bied vanaf 60!
Dirk Koning (1888-1978) Nederlands Houtdruk: 10 miljoen oorlogsweduwen
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 15.5 x 11.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 60
Direct kopen
Lucebert - Ets: Derde gezicht kopen? Bied vanaf 150!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Ets: Derde gezicht
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 65.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen