Peter Vos - handgesigneerde litho | 'G&P: Giraffe en P(ulchinel)' | 1975 kopen? Bied vanaf 175!
Peter Vos (1935-2010) Nederlands handgesigneerde litho | 'G&P: Giraffe en P(ulchinel)' | 1975
Techniek Litho
Afmetingen 52 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Direct kopen
Hans Kersten - Open weg kopen? Bied vanaf 500!
Hans Kersten (1956) Nederlands Open weg
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 500
Direct kopen
Peter Vos - handgesigneerde litho | 'Griel' | 1973 (De Luis) kopen? Bied vanaf 150!
Peter Vos (1935-2010) Nederlands handgesigneerde litho | 'Griel' | 1973 (De Luis)
Techniek Litho
Afmetingen 42 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Afmetingen 51 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen
Chris Buursen - Zonder titel, torso kopen? Bied vanaf 39!
Chris Buursen (1953) Nederlands Zonder titel, torso
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Direct kopen
Eric Visser - abstract B19/89 - laatste staat oplage 15 eigen druk 1974 kopen? Bied vanaf 40!
Eric Visser (1947) Nederlands abstract B19/89 - laatste staat oplage 15 eigen druk 1974
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 25 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Lou Strik - Ets: naakt kopen? Bied vanaf 40!
Lou Strik (1921-2001) Nederlands Ets: naakt
Techniek Ets
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Emile Puettmann - Ets kopen? Bied vanaf 49!
Emile Puettmann (1921-1987) Nederlands Ets
Techniek Ets
Afmetingen 25 x 17 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 49
Direct kopen
Theo Ros - Ets: "Niemandland" - 1968 kopen? Bied vanaf 45!
Theo Ros (1935-2009) Nederlands Ets: "Niemandland" - 1968
Techniek Ets
Afmetingen 35 x 24.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Lou Strik - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 45!
Lou Strik (1921-2001) Nederlands Zeefdruk
Afmetingen 27 x 36.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Martin Hardie - The studio window- opdracht voor Mortimer Menpes (1855-1938) kopen? Bied vanaf 65!
Martin Hardie (1875-1952) Engels The studio window- opdracht voor Mortimer Menpes (1855-1938)
Techniek Ets
Afmetingen 25 x 31.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Direct kopen
Jos Dufour - Winterlandschap kopen? Bied vanaf 100!
Jos Dufour (1896-1976) Nederlands Winterlandschap
Afmetingen 85 x 94 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Heiner Ulrich - Ets/ Aquatint - Die Kaffeehäuser In Ihrer Verstrickung kopen? Bied vanaf 110!
Heiner Ulrich (1944) Duits Ets/ Aquatint - Die Kaffeehäuser In Ihrer Verstrickung
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 30 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 110
Direct kopen
Bruno Van Dijck - kunstmap met 3 etsen en gedichten (B. Van Dijck, Luc Dhanis, G. Van Causbroeck) kopen? Bied vanaf 90!
Bruno Van Dijck (1953) Belgisch kunstmap met 3 etsen en gedichten (B. Van Dijck, Luc Dhanis, G. Van Causbroeck)
Techniek Ets
Afmetingen 46 x 32.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 90
Direct kopen
Henri-Charles Guérard - 1872 - Portret van een oude man kopen? Bied vanaf 45!
Henri-Charles Guérard (1846-1897) Frans 1872 - Portret van een oude man
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 25 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Paul Nieuwendijk - Abstracte compositie Tafel kopen? Bied vanaf 20!
Paul Nieuwendijk (1942) Nederlands Abstracte compositie Tafel
Techniek Ets
Afmetingen 29 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Willem Minderman - 1979 - Stilleven kopen? Bied vanaf 40!
Willem Minderman (1910-1985) Nederlands 1979 - Stilleven
Techniek Ets
Afmetingen 32.5 x 50.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Jan Michielsen - Vissersboten kopen? Bied vanaf 50!
Jan Michielsen (1939-2010) Nederlands Vissersboten
Techniek Ets
Afmetingen 25.5 x 28.7 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Jan Luyken - drie kopergravures kopen? Bied vanaf 55!
Jan Luyken (1649-1712) Nederlands drie kopergravures
Techniek Gravure
Afmetingen 14.9 x 18.1 cm (h x b)
€ 55
Direct kopen
Willem Minderman - Canne kopen? Bied vanaf 55!
Willem Minderman (1910-1985) Nederlands Canne
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Bruno Heroux - Portret oriëntaalse vrouw kopen? Bied vanaf 30!
Bruno Heroux (1868-1944) Duits Portret oriëntaalse vrouw
Techniek Ets
Afmetingen 30 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Direct kopen
Francesco Antonietti - Restaurant Garoeda kopen? Bied vanaf 40!
Francesco Antonietti (1950) Nederlands Restaurant Garoeda
Techniek Ets
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Johann Adam Klein - 1812 - Stadswapen Neurenberg kopen? Bied vanaf 30!
Johann Adam Klein (1792-1875) Duits 1812 - Stadswapen Neurenberg
Techniek Ets
Afmetingen 25.5 x 19.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Direct kopen
Gerrit Haverkamp - 1913 - De Grote Markt te Brugge kopen? Bied vanaf 35!
Gerrit Haverkamp (1872-1926) Nederlands 1913 - De Grote Markt te Brugge
Techniek Ets
Afmetingen 24 x 26 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Henk Molenaar - Spanje kopen? Bied vanaf 20!
Henk Molenaar (1933) Nederlands Spanje
Techniek Ets
Afmetingen 47 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Paul Permeke - 2 monografieën (1972/1978) kopen? Bied vanaf 50!
Paul Permeke (1918-1990) Belgisch Engels 2 monografieën (1972/1978)
Techniek Hardcover
Afmetingen 23 x 23.5 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Techniek Softcover
Afmetingen 27.5 x 21 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Jan Montyn - Titel onbekend kopen? Bied vanaf 65!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Titel onbekend
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Direct kopen
Bob Kemper - Titel onbekend. (groot formaat) kopen? Bied vanaf 75!
Bob Kemper (1936) Nederlands Titel onbekend. (groot formaat)
Afmetingen 96 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Onbekend - Murano glazen vaas met murrine en 24kt goud kopen? Bied vanaf 150!
Onbekend Murano glazen vaas met murrine en 24kt goud
Afmetingen 17 x 10 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht 0.5 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Michael Berkhemer - Dorp in landschap kopen? Bied vanaf 200!
Michael Berkhemer (1948) Nederlands Dorp in landschap
Afmetingen 57 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Tanja Koelemij - serie stillevens (feest) kopen? Bied vanaf 79!
Tanja Koelemij (1970) Nederlands serie stillevens (feest)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 43 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 79
Direct kopen
Michael Berkhemer - Dorpsrand in blauwen kopen? Bied vanaf 175!
Michael Berkhemer (1948) Nederlands Dorpsrand in blauwen
Afmetingen 43.5 x 53.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Direct kopen
Adolf Gebhard - Birkenheide im Hochsommer, Ölgemälde signiert kopen? Bied vanaf 239!
Adolf Gebhard (1887-1974) Duits Birkenheide in midzomer, gesigneerd olieverfschilderij
Afmetingen 66 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 239
Direct kopen
Adolf Gebhard - Allee im Brühler Schlosspark, Ölgemälde signiert 1929 kopen? Bied vanaf 235!
Adolf Gebhard (1887-1974) Duits Avenue in het Brühler Schlosspark, gesigneerd olieverfschilderij
Afmetingen 58 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 235
Direct kopen
Adolf Gebhard - Seelandschaft, Ölgemälde signiert 1922 kopen? Bied vanaf 185!
Adolf Gebhard (1887-1974) Duits Zeegezicht, olieverfschilderij gesigneerd 1922
Afmetingen 49 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 185
Direct kopen
Ricardo Wiesse - Acrylbild, Unikat, signiert 2002 kopen? Bied vanaf 439!
Ricardo Wiesse (1954) Peruaans Acrylschilderij, uniek, gesigneerd 2002
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 45 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
€ 439
Direct kopen
Mats Jonasson - MASQ kopen? Bied vanaf 199!
Mats Jonasson (1945) Zweeds MASQ
Afmetingen 15 x 13 cm (h x b)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 199
Direct kopen
Henk van Vessem - zonder titel kopen? Bied vanaf 20!
Henk van Vessem (1939) Nederlands zonder titel
Afmetingen 39 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Max Zander - Im Bergischen Land, Ölgemälde signiert kopen? Bied vanaf 267!
Max Zander (1907-1985) Duits Gesigneerd in het Bergisches Land, olieverfschilderij
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 267
Direct kopen
Wim Koreman - De Baadsters kopen? Bied vanaf 350!
Wim Koreman (1957) Nederlands De Baadsters
Techniek Acryl
Afmetingen 127 x 150 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 55 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Adrie Martens - Blanc et petit nuage kopen? Bied vanaf 350!
Adrie Martens (1944) Nederlands Blanc et petit nuage
Techniek Acryl
Afmetingen 67 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Gerard Konings - Amor Fati kopen? Bied vanaf 135!
Gerard Konings (1944) Nederlands Amor Fati
Techniek Aquarel
Afmetingen 62 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 135
Direct kopen
Gerard 't Hart - Litho 32/50 kopen? Bied vanaf 90!
Gerard 't Hart (1933) Nederlands Litho 32/50
Techniek Litho
Afmetingen 70 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 90
Direct kopen
Hannes Postma - Litho uit Beyerd Kollectie 648 kopen? Bied vanaf 135!
Hannes Postma (1933-2020) Nederlands Litho uit Beyerd Kollectie 648
Techniek Litho
Afmetingen 70 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 135
Direct kopen
Jan Sierhuis - Litho XV/XV kopen? Bied vanaf 135!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Litho XV/XV
Techniek Litho
Afmetingen 91 x 75.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 135
Direct kopen
Hans Heijman - Rode figuur met ploegvorm kopen? Bied vanaf 135!
Hans Heijman (1951) Nederlands Rode figuur met ploegvorm
Techniek Ets
Afmetingen 66.5 x 66.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 135
Direct kopen