1e keer aangeboden

Bart Filet - in 2003 gemaakte gemengde techniek (aquarel, inkt, zilververf) abstract - gesign kopen? Bied vanaf 30!
Bart Filet (1947) Nederlands in 2003 gemaakte gemengde techniek (aquarel, inkt, zilververf) abstract - gesign
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 13 x 13 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 30
Direct kopen
Armando - De Kop kopen? Bied vanaf 350!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits De Kop
Techniek Litho
Afmetingen 65.5 x 86.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Marcel Wanders - Schaal (Porselein) Marcel Wanders & De Bijenkorf (2008) kopen? Bied vanaf 25!
Marcel Wanders (1963) Nederlands Schaal (Porselein) Marcel Wanders & De Bijenkorf (2008)
Afmetingen 11 x 16.4 cm (h x b)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 25
Direct kopen
Georges Braque - Liberté, l'envol kopen? Bied vanaf 80!
Georges Braque (1882-1963) Frans Liberté, l'envol
Techniek Litho
Afmetingen 45 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 80
Direct kopen
Sees Vlag - Zienagoog 2 kopen? Bied vanaf 75!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Zienagoog 2
Afmetingen 40 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Dodog Soeseno - "Wipping away" Mens met dier.. kopen? Bied vanaf 75!
Dodog Soeseno (1954) Nederlands "Wipping away" Mens met dier..
Afmetingen 35 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Willem Westbroek - Willem Westbroek Landschap met koets i Hollands landschap, naïeve kunst! kopen? Bied vanaf 125!
Willem Westbroek (1918-1998) Nederlands Willem Westbroek Landschap met koets i Hollands landschap, naïeve kunst!
Afmetingen 48 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Marinus Fuit - Oorlogsobjekt aan zee kopen? Bied vanaf 100!
Marinus Fuit (1934) Nederlands Oorlogsobjekt aan zee
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Nick Ervinck - Collage SUMNIM kopen? Bied vanaf 320!
Nick Ervinck (1981) Belgisch Collage SUMNIM
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 320
Direct kopen
Jeanne Bieruma Oosting - het nest - gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 399!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands het nest - gesigneerde ets
Techniek Ets
Afmetingen 65.5 x 50.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 399
Direct kopen
frans keelhoff - landschap met koeien kopen? Bied vanaf 100!
frans keelhoff (1820-1891) Belgisch landschap met koeien
Afmetingen 30 x 40 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Menno Bauer - Een breekbare talisman kopen? Bied vanaf 200!
Menno Bauer (1949-2023) Nederlands Een breekbare talisman
Afmetingen 100 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Direct kopen
Kees van Dongen - Mille nuits et une nuit (1001 Nacht) kopen? Bied vanaf 275!
Kees van Dongen (1877-1968) Nederlands Frans Mille nuits et une nuit (1001 Nacht)
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 23 x 19 cm (h x b)
€ 275
Direct kopen
Peter Reisma - East is East kopen? Bied vanaf 50!
Peter Reisma (1937) Nederlands East is East
Afmetingen 101 x 141 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Richard Long - 3 gesigneerde kaarten kopen? Bied vanaf 120!
Richard Long (1945) Engels 3 gesigneerde kaarten
Techniek C-Print
Afmetingen 15 x 10 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 120
Direct kopen
Antony Gormley - twee gesigneerde items kopen? Bied vanaf 80!
Antony Gormley (1950) Engels twee gesigneerde items
Techniek Digitale Print
Afmetingen 10 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Direct kopen
Frank Auerbach - gesigneerde foto kopen? Bied vanaf 59!
Frank Auerbach (1931) Duits Engels gesigneerde foto
Techniek Digitale Print
Afmetingen 29.5 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Direct kopen
George Minne - gesigneerde foto kopen? Bied vanaf 65!
George Minne (1866-1941) Belgisch gesigneerde foto
Techniek Silverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen 16.5 x 12 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Direct kopen
Alberto Giacometti - ets "Annette" kopen? Bied vanaf 850!
Alberto Giacometti (1901-1966) Zwitsers Italiaans Frans ets "Annette"
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 53 x 45 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 850
Direct kopen
Porzellanfabrik W. Goebel - goebel hummel 15/0 vintage kopen? Bied vanaf 49!
Porzellanfabrik W. Goebel (1871-2008) Duits goebel hummel 15/0 vintage
Afmetingen 13 x 6 cm (h x b)
€ 49
Direct kopen
Porzellanfabrik W. Goebel - tafellamp 'just resting '2/112/1 kopen? Bied vanaf 80!
Porzellanfabrik W. Goebel (1871-2008) Duits tafellamp 'just resting '2/112/1
Afmetingen 36 x 20 cm (h x b)
€ 80
Direct kopen
Porzellanfabrik W. Goebel - Goebel Hummel 196/0 kopen? Bied vanaf 25!
Porzellanfabrik W. Goebel (1871-2008) Duits Goebel Hummel 196/0
Afmetingen 13.5 x 9 cm (h x b)
€ 25
Direct kopen
Henk van der Plas - Bali V ( met lijst!) kopen? Bied vanaf 55!
Henk van der Plas (1936-2009) Nederlands Bali V ( met lijst!)
Afmetingen 35.5 x 35.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 55
Direct kopen
Charlotte Molenkamp - Vogel en Vis kopen? Bied vanaf 95!
Charlotte Molenkamp (1955) Nederlands Vogel en Vis
Afmetingen 75.5 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Direct kopen
Peter Donkersloot - Struisvogel kopen? Bied vanaf 110!
Peter Donkersloot (1959) Nederlands Struisvogel
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 110
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Dirk Kubbe - Garnalenvisser kopen? Bied vanaf 35!
Dirk Kubbe (1872-1952) Nederlands Garnalenvisser
Afmetingen 13 x 18 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Marc Chagall - "Les Lilas" & "Création" kopen? Bied vanaf 45!
Marc Chagall (1887-1985) Russisch Frans "Les Lilas" & "Création"
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
€ 45
Direct kopen
Marc Chagall - Pace / Colombus kopen? Bied vanaf 70!
Marc Chagall (1887-1985) Russisch Frans Pace / Colombus
Techniek Litho
Afmetingen 64 x 85 cm (h x b)
€ 70
Direct kopen
Chi Man Lai - “Landschap in Breda” kopen? Bied vanaf 60!
Chi Man Lai (1946) Nederlands Chinees “Landschap in Breda”
Afmetingen 89 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Douwe Jan van der Zweep - potlood tekening - vissersboten kopen? Bied vanaf 50!
Douwe Jan van der Zweep (1890-1975) Nederlands potlood tekening - vissersboten
Techniek Potlood
Afmetingen 36 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Marinel Vieleers - Loslaten kopen? Bied vanaf 450!
Marinel Vieleers (1944) Nederlands Loslaten
Techniek Acryl
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 450
Direct kopen
Gena - Crazy Dreams kopen? Bied vanaf 125!
Gena (1982) Nederlands Crazy Dreams
Techniek Acryl
Afmetingen 60 x 100 cm (h x b)
€ 125
Direct kopen
Hendrik Nijs - Kleurrijke koe kopen? Bied vanaf 125!
Hendrik Nijs (1958) Nederlands Kleurrijke koe
Afmetingen 100 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Eef de Weerd - Elegant Nude kopen? Bied vanaf 20!
Eef de Weerd (1926-1989) Nederlands Elegant Nude
Techniek Houtskool
Afmetingen 70 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Wil van Leeuwen - De Lente kopen? Bied vanaf 40!
Wil van Leeuwen (1909-1994) Nederlands De Lente
Afmetingen 81 x 91 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 48 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Jan A. Wieringa - Zakkendragershuis - Schiedam kopen? Bied vanaf 40!
Jan A. Wieringa (1919-1994) Nederlands Zakkendragershuis - Schiedam
Techniek Ets
Afmetingen 38 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen
Justus Dick Bakhuizen van den Brink - Kleurrijk, abstract werk kopen? Bied vanaf 200!
Justus Dick Bakhuizen van den Brink (1950) Nederlands Kleurrijk, abstract werk
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 80 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Direct kopen
Bert Vredegoor - Gods geluk kopen? Bied vanaf 300!
Bert Vredegoor (1956) Nederlands Gods geluk
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 146 x 126 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 18 x 14 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 29
Direct kopen
Klaas Draaisma - Figuren in Gronings landschap kopen? Bied vanaf 150!
Klaas Draaisma (1920) Nederlands Figuren in Gronings landschap
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 45 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Frank Hulscher - Het droom of de verlangen van een Non kopen? Bied vanaf 25!
Frank Hulscher (1958-2009) Nederlands Het droom of de verlangen van een Non
Techniek Litho
Afmetingen 23.3 x 32.3 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Direct kopen
Carolein Smit - Bronzen beeld, Hercules kopen? Bied vanaf 250!
Carolein Smit (1960) Nederlands Bronzen beeld, Hercules
Techniek Brons
Afmetingen 15 x 6 x 5 cm (h x b x d)
Gewicht 1049 g
€ 250
Direct kopen
Leo Dooper - Ontbinding kopen? Bied vanaf 120!
Leo Dooper (1934) Nederlands Ontbinding
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 58 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 120
Direct kopen
Giuseppe Santomaso - Verona, Erker Treffen 3 kopen? Bied vanaf 85!
Giuseppe Santomaso (1907-1990) Italiaans Verona, Erker Treffen 3
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 85
Direct kopen
Eduard von Fellenberg - Abstract, zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Eduard von Fellenberg (1953) Zwitsers Abstract, zonder titel
Techniek Aquarel
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Corneille - Cobra schilder,vrouw,masker en dieren kopen? Bied vanaf 2000!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Cobra schilder,vrouw,masker en dieren
Techniek Litho
Afmetingen 147 x 110 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.000
Direct kopen
Helmut Newton - In My Studio kopen? Bied vanaf 780!
Helmut Newton (1920-2004) Amerikaans Duits Frans In My Studio
Techniek Digitale Print
Afmetingen 41 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 780
Direct kopen