1e keer aangeboden

Hans van Wingerden - Overvleugeld kopen? Bied vanaf 95!
Hans van Wingerden (1950) Nederlands Overvleugeld
Afmetingen 85 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 95
Direct kopen
Leo Gestel - Meisje en eenhoorn. Fantastische voorstelling. kopen? Bied vanaf 59!
Leo Gestel (1881-1941) Nederlands Meisje en eenhoorn. Fantastische voorstelling.
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 27 x 21.5 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 59
Direct kopen
Anton Heyboer - Christus aan het kruis kopen? Bied vanaf 150!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Christus aan het kruis
Techniek Aquarel
Afmetingen 81 x 111 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Aiiroh - Michael Jackson kopen? Bied vanaf 775!
Aiiroh (1987) Frans Michael Jackson
Techniek Acryl
Afmetingen 71 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 775
Direct kopen
Paul Noldus - Portret van jong meisje kopen? Bied vanaf 100!
Paul Noldus (1898-1992) Belgisch Portret van jong meisje
Afmetingen 74 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Albert Hemelman - Grote fraai gedetailleerde Litho - Kerkplein Neede - potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 25!
Albert Hemelman (1883-1951) Nederlands Grote fraai gedetailleerde Litho - Kerkplein Neede - potloodgesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 29 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 25
Direct kopen
Frederik de Wit - Gravure Delflandiae Schielandiae kopen? Bied vanaf 150!
Frederik de Wit (1630-1706) Nederlands Gravure Delflandiae Schielandiae
Techniek Gravure
Afmetingen 65 x 77 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Porceleyne Fles - Vaas Delfts Blauw kopen? Bied vanaf 75!
Porceleyne Fles (1653) Nederlands Vaas Delfts Blauw
Afmetingen 23 x 12 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Jan Voerman (jr.) - Grote lithografie - 1925 - "bloeiende potplant" - beperkte oplage (100) kopen? Bied vanaf 29!
Jan Voerman (jr.) (1890-1976) Nederlands Grote lithografie - 1925 - "bloeiende potplant" - beperkte oplage (100)
Techniek Ets
Afmetingen 45 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 29
Direct kopen
Onbekend - Sneeuwlandschap met huizen. kopen? Bied vanaf 50!
Onbekend Sneeuwlandschap met huizen.
Afmetingen 67 x 87 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Rudi Seidel - Hengstje kopen? Bied vanaf 350!
Rudi Seidel (1938) Nederlands Hengstje
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 26 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 350
Direct kopen
Jan Peter van Opheusden - NYA Dousika s Woman kopen? Bied vanaf 250!
Jan Peter van Opheusden (1941-2024) Nederlands NYA Dousika s Woman
Techniek Litho
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Lea Steppe - stilleven 3 kopen? Bied vanaf 35!
Lea Steppe (1906-2003) Belgisch stilleven 3
Afmetingen 26 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Direct kopen
Ron Gennisse - Grote expressionistische kleuren lithografie - UNICA (1/1) - "Wilgen" gesigneerd kopen? Bied vanaf 39!
Ron Gennisse (1955) Nederlands Grote expressionistische kleuren lithografie - UNICA (1/1) - "Wilgen" gesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 45 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Direct kopen
Willem van Scheijndel - Taffeh schilderij. kopen? Bied vanaf 2000!
Willem van Scheijndel (1952-2017) Nederlands Taffeh schilderij.
Afmetingen 244 x 319 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.000
Direct kopen
Lea Steppe - stilleven 2 kopen? Bied vanaf 35!
Lea Steppe (1906-2003) Belgisch stilleven 2
Afmetingen 26 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Direct kopen
Lea Steppe - stilleven 1 kopen? Bied vanaf 35!
Lea Steppe (1906-2003) Belgisch stilleven 1
Afmetingen 26 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Direct kopen
Mandy Wilkinson - Geen titel kopen? Bied vanaf 69!
Mandy Wilkinson (1970) Engels Geen titel
Afmetingen 54 x 63.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 69
Direct kopen
Ine van Heerde - Onbekend kopen? Bied vanaf 350!
Ine van Heerde (1939) Nederlands Onbekend
Afmetingen 80 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Eric Toebosch - Act met vier figuren - origineel kopen? Bied vanaf 75!
Eric Toebosch (1949) Nederlands Act met vier figuren - origineel
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 32 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Bernhard Medema - landweg langs water kopen? Bied vanaf 49!
Bernhard Medema (1891-1982) Nederlands landweg langs water
Afmetingen 63 x 83 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 49
Direct kopen
Rembrandt van Rijn - "Die drei Orientalen 1641: kopen? Bied vanaf 29!
Rembrandt van Rijn (1606-1669) Nederlands "De Drie Oosterlingen 1641:
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 16.4 x 13.4 cm (h x b)
€ 29
Direct kopen
Jeanine Veldman - Abstract schilderij (Acryl op doek)k kopen? Bied vanaf 120!
Jeanine Veldman (1936-2010) Nederlands Abstract schilderij (Acryl op doek)k
Techniek Acryl
Afmetingen 70 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 120
Direct kopen
Jits Bakker - Figuren aan tafel kopen? Bied vanaf 279!
Jits Bakker (1937-2014) Nederlands Figuren aan tafel
Techniek Brons
Afmetingen 16 x 12 x 5 cm (h x b x d)
Gewicht 1855 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 279
Direct kopen
Jos van Riemsdijk - De kunstkenner kopen? Bied vanaf 350!
Jos van Riemsdijk (1915-2005) Nederlands De kunstkenner
Techniek Brons
Afmetingen 17 x 5.5 x 5.5 cm (h x b x d)
Gewicht 350 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Direct kopen
Societe Ceramique - Kaststel blauw/wit kopen? Bied vanaf 60!
Societe Ceramique (1859-1958) Nederlands Kaststel blauw/wit
Afmetingen 35 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 60
Direct kopen
Brons (Onbekend) - Vogel kopen? Bied vanaf 50!
Brons (Onbekend) Vogel
Techniek Brons
Afmetingen 22 x 18 x 5 cm (h x b x d)
€ 50
Direct kopen
Pieter d' Hont - bronzen beeld - 'Bizon' - 1981 kopen? Bied vanaf 1750!
Pieter d' Hont (1917-1997) Nederlands bronzen beeld - 'Bizon' - 1981
Techniek Brons
Afmetingen 12 x 15 x 6 cm (h x b x d)
€ 1.750
Direct kopen
Kees Salentijn - Origineel bord Toro Viejo kopen? Bied vanaf 500!
Kees Salentijn (1947) Nederlands Origineel bord Toro Viejo
Techniek Keramiek
Afmetingen 29 x 26 x 4 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 500
Direct kopen
Jits Bakker - Sluis wachter kopen? Bied vanaf 345!
Jits Bakker (1937-2014) Nederlands Sluis wachter
Techniek Brons
Afmetingen 10.5 x 8.5 x 3 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 345
Direct kopen
Niek van Leest - Line-crossers kopen? Bied vanaf 345!
Niek van Leest (1930-2012) Nederlands Line-crossers
Techniek Brons
Afmetingen 18 x 13 x 7 cm (h x b x d)
Gewicht 1550 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 345
Direct kopen
Marcus Ravenswaay - Meisje met bos bloemen kopen? Bied vanaf 399!
Marcus Ravenswaay (1925-2003) Nederlands Meisje met bos bloemen
Techniek Brons
Afmetingen 36 x 15 x 17 cm (h x b x d)
Gewicht 3300 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 399
Direct kopen
Truus Menger - Op de Vlucht - Moeder, Kind & Beer kopen? Bied vanaf 750!
Truus Menger (1923-2016) Nederlands Op de Vlucht - Moeder, Kind & Beer
Techniek Brons
Afmetingen 46 x 40 x 12 cm (h x b x d)
Gewicht 14000 g
€ 750
Direct kopen
Gerbrand Volger - Grote kleuren lithografie "duikvlucht" - beperkte oplage (60) - gesigneerd kopen? Bied vanaf 37!
Gerbrand Volger (1940) Nederlands Grote kleuren lithografie "duikvlucht" - beperkte oplage (60) - gesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 55 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 37
Direct kopen
Eduard Flor - geen titel kopen? Bied vanaf 100!
Eduard Flor (1925-2015) Nederlands geen titel
Techniek Potlood
Afmetingen 36 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
René Pauwels - Schepping van de mutanten 3/32 kopen? Bied vanaf 50!
René Pauwels (1933) Belgisch Schepping van de mutanten 3/32
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 52 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Ardi Brouwer - Fraaie polychrome zeefdruk "de orde" - gelimiteerde oplage (300) - 2003 kopen? Bied vanaf 34!
Ardi Brouwer (1960) Nederlands Fraaie polychrome zeefdruk "de orde" - gelimiteerde oplage (300) - 2003
Afmetingen 46 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 34
Direct kopen
René Pauwels - Het onstaan , Goden of toeval? 3/32 kopen? Bied vanaf 50!
René Pauwels (1933) Belgisch Het onstaan , Goden of toeval? 3/32
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 52 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
René Pauwels - Aliens and Humans 3/32 kopen? Bied vanaf 50!
René Pauwels (1933) Belgisch Aliens and Humans 3/32
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 52 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Anton Rooskens - Vogelman kopen? Bied vanaf 450!
Anton Rooskens (1906-1976) Nederlands Vogelman
Techniek Litho
Afmetingen 53 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 450
Direct kopen
René Pauwels - De mens in de ruimte kopen? Bied vanaf 50!
René Pauwels (1933) Belgisch De mens in de ruimte
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 52 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Jan van Lokhorst - origineel schilderij - gesigneerd kopen? Bied vanaf 350!
Jan van Lokhorst (1954) Nederlands origineel schilderij - gesigneerd
Techniek Acryl
Afmetingen 40 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
René Pauwels - Death and Future 3/32 kopen? Bied vanaf 50!
René Pauwels (1933) Belgisch Death and Future 3/32
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 52 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Leo Kogan - Ubiquity kopen? Bied vanaf 275!
Leo Kogan (1974) Nederlands Moldavisch Ubiquity
Techniek Acryl
Afmetingen 80 x 110 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 275
Direct kopen
Erik Andriesse - Pythagoras kopen? Bied vanaf 550!
Erik Andriesse (1957-1993) Nederlands Pythagoras
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 72 x 72.8 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 550
Direct kopen
Winfred Gaul - 724113 - Signierte und nummerierte Original Serigraphie - Informel kopen? Bied vanaf 99!
Winfred Gaul (1928-2003) Duits 724113 - Informeel
Afmetingen 42 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 99
Direct kopen
Ans Schumacher - Gezicht kopen? Bied vanaf 350!
Ans Schumacher (1941) Nederlands Gezicht
Techniek Acryl
Afmetingen 100 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Direct kopen
Pavel Husa - Linosnede kopen? Bied vanaf 49!
Pavel Husa (1945) Tsjechisch Linosnede
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 48.5 x 30.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Potterij Zaalberg - Zaalberg vaas kopen? Bied vanaf 60!
Potterij Zaalberg (1936) Nederlands Zaalberg vaas
Afmetingen 31 x 24 x 24 cm (h x b x d)
€ 60
Direct kopen
Anton Rooskens - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 825!
Anton Rooskens (1906-1976) Nederlands Kleurenlitho
Techniek Litho
Afmetingen 103 x 82 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 825
Direct kopen