1e keer aangeboden

Casimir Heymans - Graf van Emile Verhaeren te Sint-Amands kopen? Bied vanaf 20!
Casimir Heymans (1893-1984) Belgisch Graf van Emile Verhaeren te Sint-Amands
Techniek Houtskool
Afmetingen 51 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Direct kopen
Albert Buikema - Bloesem kopen? Bied vanaf 500!
Albert Buikema (1949-1994) Nederlands Bloesem
Afmetingen 59.6 x 69.6 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 500
Direct kopen
Viktoria Chaloupkova - Kind met speelgoed kopen? Bied vanaf 400!
Viktoria Chaloupkova (1953) Tsjechisch Kind met speelgoed
Afmetingen 91.7 x 71.7 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Direct kopen
Ferry Bertholet - Two fans and a moviestar kopen? Bied vanaf 20!
Ferry Bertholet (1952) Nederlands Two fans and a moviestar
Techniek Offset
Afmetingen 33 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Constantin Brancusi - photographe kopen? Bied vanaf 150!
Constantin Brancusi (1876-1957) Frans Roemeens photographe
Techniek Softcover
Afmetingen 29.5 x 22 cm (h x b)
€ 150
Direct kopen
Jose van Gool - Wandeling kopen? Bied vanaf 150!
Jose van Gool (1945) Nederlands Wandeling
Afmetingen 43 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Luuk Scholten - Dubbel bloemen & Three bloemen kopen? Bied vanaf 100!
Luuk Scholten (1933-2017) Nederlands Dubbel bloemen & Three bloemen
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 90 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Inez Bulthuis - Titel onbekend kopen? Bied vanaf 1000!
Inez Bulthuis (1947) Nederlands Titel onbekend
Afmetingen 104 x 104 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 1.000
Direct kopen
Michael Challenger - Achtundzwanzig und geradeaus kopen? Bied vanaf 500!
Michael Challenger (1939) Engels Achtentwintig en rechtdoor
Techniek Acryl
Afmetingen 78 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 500
Direct kopen
Aart Roelandt - Memme kopen? Bied vanaf 30!
Aart Roelandt (1954) Nederlands Memme
Afmetingen 13 x 13 x 13 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Direct kopen
Maximiliaan Leonard Kitzinger - Stad aan het water kopen? Bied vanaf 550!
Maximiliaan Leonard Kitzinger (1811-1882) Duits Stad aan het water
Afmetingen 28 x 35 cm (h x b)
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 550
Direct kopen
Willem Kroon - geen titel kopen? Bied vanaf 50!
Willem Kroon (1946-2001) Nederlands geen titel
Afmetingen 61 x 815 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Albert Niemeyer - handgesigneerde zeefdruk | 'Zonder titel' | 1991 kopen? Bied vanaf 50!
Albert Niemeyer (1951) Nederlands handgesigneerde zeefdruk | 'Zonder titel' | 1991
Afmetingen 30 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 10 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 60
Direct kopen
Els Bannenberg - Bijzondere gemengde techniek op (vloei)papier "Giotto XIV" gesigneerd kopen? Bied vanaf 48!
Els Bannenberg (1948) Nederlands Bijzondere gemengde techniek op (vloei)papier "Giotto XIV" gesigneerd
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 30 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 48
Direct kopen
Oldrich Kulhanek - Milenci, ets kopen? Bied vanaf 175!
Oldrich Kulhanek (1940-2013) Tsjechisch Milenci, ets
Techniek Ets
Afmetingen 24 x 16 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen
Rob Scholte - Olympisch vuur, zeefdruk (groot!) kopen? Bied vanaf 85!
Rob Scholte (1958) Nederlands Olympisch vuur, zeefdruk (groot!)
Afmetingen 121 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 85
Direct kopen
Cor Keus - Landschaft kopen? Bied vanaf 50!
Cor Keus (1887-1968) Nederlands landschap
Techniek Acryl
Afmetingen 54 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Kuno Gonschior - Komposition kopen? Bied vanaf 470!
Kuno Gonschior (1935-2010) Duits samenstelling
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 470
Direct kopen
Dik Bruynesteyn - Strand en stad kopen? Bied vanaf 100!
Dik Bruynesteyn (1927-2012) Nederlands Strand en stad
Afmetingen 50 x 125 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Cees Kortlang - Portret kopen? Bied vanaf 300!
Cees Kortlang (1926-2008) Nederlands Portret
Afmetingen 74 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Direct kopen
Han van Hagen - echtpaar kopen? Bied vanaf 100!
Han van Hagen (1944) Nederlands echtpaar
Techniek Ets
Afmetingen 43 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Herman Brood - Goal Icehockey kopen? Bied vanaf 350!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Goal Icehockey
Afmetingen 66 x 96 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Direct kopen
Henri Wouters - Platteland kopen? Bied vanaf 30!
Henri Wouters (1866-1935) Nederlands Platteland
Techniek Acryl
Afmetingen 56.5 x 47.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Direct kopen
Chris Nobels - Winterlandschap kopen? Bied vanaf 50!
Chris Nobels (1943) Nederlands Winterlandschap
Techniek Potlood
Afmetingen 32 x 42.2 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Joop Jongbloed - Spitting Image kopen? Bied vanaf 500!
Joop Jongbloed (1935-2024) Nederlands Spitting Image
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 100 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
€ 500
Direct kopen
Wiebe A van der Zee - koeien kopen? Bied vanaf 40!
Wiebe A van der Zee (1953) Nederlands koeien
Techniek Handgekleurd
Afmetingen 31 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen
Andre Minaux - Estavayer le lac kopen? Bied vanaf 40!
Andre Minaux (1923-1986) Frans Estavayer le lac
Techniek Litho
Afmetingen 31.5 x 47.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Pieter ten Cate - Landschap boerderij kopen? Bied vanaf 250!
Pieter ten Cate (1869-1937) Nederlands Landschap boerderij
Afmetingen 54 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Plateelbakkerij Zuid-Holland - Vaas polychrome kopen? Bied vanaf 100!
Plateelbakkerij Zuid-Holland (1898-1964) Nederlands Vaas polychrome
Afmetingen 58 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 100
Direct kopen
Plateelbakkerij Zuid-Holland - Bord delft polychrome kopen? Bied vanaf 25!
Plateelbakkerij Zuid-Holland (1898-1964) Nederlands Bord delft polychrome
Afmetingen 36 x 36 cm (h x b)
€ 25
Direct kopen
Kurt Peiser - Afscheid kopen? Bied vanaf 60!
Kurt Peiser (1887-1962) Belgisch Afscheid
Techniek Litho
Afmetingen 12 x 9 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Johannes Josseaud - Zicht op Zuiderkerk kopen? Bied vanaf 40!
Johannes Josseaud (1880-1935) Nederlands Zicht op Zuiderkerk
Techniek Ets
Afmetingen 46 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen
Piet Wiegman (II) - Expressieve haan. kopen? Bied vanaf 90!
Piet Wiegman (II) (1930-2008) Nederlands Expressieve haan.
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 59 x 66.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 90
Direct kopen
Marian Plug - 2 boeken, 1x gesigneerd kopen? Bied vanaf 50!
Marian Plug (1937) Nederlands 2 boeken, 1x gesigneerd
Techniek Softcover
Afmetingen 21 x 17 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Wim Ricourt - Schaal geschilderd kopen? Bied vanaf 100!
Wim Ricourt (1963) Belgisch Schaal geschilderd
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 15 x 40 x 5 cm (h x b x d)
Gewicht 800 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Achilles Moortgat - Havenzicht kopen? Bied vanaf 600!
Achilles Moortgat (1881-1957) Belgisch Havenzicht
Afmetingen 120 x 130 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 600
Direct kopen
Willem van den Berg - karakteristieke "WvdB" Ets "wijzen uit het Oosten" potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 29!
Willem van den Berg (1886-1970) Nederlands karakteristieke "WvdB" Ets "wijzen uit het Oosten" potloodgesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 29
Direct kopen
Jan Vanriet - De vrouw, de natuur en de stad kopen? Bied vanaf 75!
Jan Vanriet (1948) Belgisch De vrouw, de natuur en de stad
Afmetingen 36 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Jan Vanriet - Het Gewas kopen? Bied vanaf 75!
Jan Vanriet (1948) Belgisch Het Gewas
Afmetingen 20 x 12 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Mario Avati - Elles sont parfois rouges, parfois vertesMultiple kopen? Bied vanaf 45!
Mario Avati (1921) Frans Elles sont parfois rouges, parfois vertesMultiple
Techniek Litho
Afmetingen 45.5 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Direct kopen
Roland van den Berghe - Between March 25th and December 25th kopen? Bied vanaf 45!
Roland van den Berghe (1943) Belgisch Nederlands Between March 25th and December 25th
Techniek Offset
Afmetingen 61 x 83.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Geert Jan Jansen - Geert Jan Jansen kopen? Bied vanaf 40!
Geert Jan Jansen (1944) Nederlands Geert Jan Jansen
Techniek Hardcover
Afmetingen 30.5 x 24 cm (h x b)
€ 40
Direct kopen
Onbekend - 19e-eeuwse lithografieën kopen? Bied vanaf 100!
Onbekend 19e-eeuwse lithografieën
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Leo Copers - Rosa kopen? Bied vanaf 50!
Leo Copers (1947) Belgisch Rosa
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 42 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
James Duffield Harding - Budleigh Salterton kopen? Bied vanaf 25!
James Duffield Harding (1797-1863) Engels Budleigh Salterton
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 25 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Direct kopen
Ralph Douglas - Vox Humana 1 opus 405 kopen? Bied vanaf 1200!
Ralph Douglas (1954) Amerikaans Nederlands Vox Humana 1 opus 405
Afmetingen 74 x 63.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 1.200
Direct kopen
Johan van Oord - Slang4kids kopen? Bied vanaf 125!
Johan van Oord (1950) Nederlands Slang4kids
Afmetingen 22 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Direct kopen
Jolanda Gerrmann - Amsterdam in Vogelvlucht Gouden Eeuw kopen? Bied vanaf 1000!
Jolanda Gerrmann (1959) Nederlands Amsterdam in Vogelvlucht Gouden Eeuw
Afmetingen 116 x 136 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.000
Direct kopen