1e keer aangeboden

André Nicolai - Winter 1947 kopen? Bied vanaf 150!
André Nicolai (1918-2015) Nederlands Winter 1947
Afmetingen 40 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Jacques Coryn - HEMELPAREL kopen? Bied vanaf 300!
Jacques Coryn (1920) Belgisch HEMELPAREL
Afmetingen 70 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Direct kopen
Talento Italiano designer 18 KT witgouden ring met aquamarijn en diamanten kopen? Bied vanaf 900!
Talento Italiano designer 18 KT witgouden ring met aquamarijn en diamanten
Techniek Goud
Afmetingen 2.2 x 2 cm (h x b)
Gewicht 10.1 g
Gesigneerd Buitenlands keur
€ 900
Direct kopen
Alex Sadkowsky - hommage aan Max Ernst kopen? Bied vanaf 50!
Alex Sadkowsky (1934) Zwitsers hommage aan Max Ernst
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Alphonse Mora - Driespan met paarden kopen? Bied vanaf 250!
Alphonse Mora (1891-1977) Belgisch Driespan met paarden
Afmetingen 70 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Luigi Morgari - Handgesigneerde iconen kopen? Bied vanaf 70!
Luigi Morgari (1857-1935) Italiaans Handgesigneerde iconen
Techniek Gravure
Afmetingen 44 x 33.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 70
Direct kopen
Bernhard Jäger - 'De ster', litho kopen? Bied vanaf 49!
Bernhard Jäger (1935) Duits 'De ster', litho
Techniek Litho
Afmetingen 60 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Onbekend - Set van 4 pentekeningen Breda kopen? Bied vanaf 100!
Onbekend Set van 4 pentekeningen Breda
Techniek Litho
Afmetingen 55 x 65 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Frans Erkelens - Balinese danseres kopen? Bied vanaf 100!
Frans Erkelens (1937-2016) Nederlands Balinese danseres
Afmetingen 75 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Pierre Chenet - Bronzen beeld van mannen torso - 7 kg kopen? Bied vanaf 369!
Pierre Chenet Frans Bronzen beeld van mannen torso - 7 kg
Techniek Brons
Afmetingen 39 x 16 x 12 cm (h x b x d)
Gewicht 6800 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 369
Direct kopen
Danielle Lemaire - Homeland III kopen? Bied vanaf 100!
Danielle Lemaire (1967) Nederlands Homeland III
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 32 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Peter Bastiaanssen - Wanneer mag ik op de stoel? kopen? Bied vanaf 90!
Peter Bastiaanssen (1957) Nederlands Wanneer mag ik op de stoel?
Afmetingen 75 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 90
Direct kopen
Val-Saint-Lambert - Decoratieve lampen. kopen? Bied vanaf 80!
Val-Saint-Lambert (1826) Belgisch Decoratieve lampen.
Afmetingen 30 x 9 x 9 cm (h x b x d)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 80
Direct kopen
Tegel- en Fayencefabriek Amphora - Uil kapstok kopen? Bied vanaf 30!
Tegel- en Fayencefabriek Amphora (1908-1933) Nederlands Uil kapstok
Afmetingen 15 x 7 x 1 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Direct kopen
Dic Zandbergen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 55!
Dic Zandbergen (1939) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 72 x 92 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 55
Direct kopen
Faience de Thulin - Vaasje kopen? Bied vanaf 50!
Faience de Thulin Belgisch Vaasje
Afmetingen 12 x 8 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Bernhard Jäger - 'Innerer Monolog', litho kopen? Bied vanaf 49!
Bernhard Jäger (1935) Duits 'Innerer Monolog', litho
Techniek Litho
Afmetingen 48 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Robert Detheux - Die Frau mit dem Regenschirm - 1963 - gerahmt kopen? Bied vanaf 120!
Robert Detheux (1935-2010) Belgisch De vrouw met de paraplu - 1963 - ingelijst
Techniek Aquarel
Afmetingen 52 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 120
Direct kopen
Robert Detheux - Schöner weiblicher Akt - 1951 kopen? Bied vanaf 100!
Techniek Aquarel
Afmetingen 45 x 30.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Murk van Stralen - De toekomst? kopen? Bied vanaf 80!
Murk van Stralen (1935-2013) Nederlands De toekomst?
Afmetingen 38 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 80
Direct kopen
Jan van der Star - Witte rozen kopen? Bied vanaf 50!
Jan van der Star (1918-1993) Nederlands Witte rozen
Afmetingen 43 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Klaas Gubbels - Koffiekan kopen? Bied vanaf 1250!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Koffiekan
Techniek Acryl
Afmetingen 4 x 4 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Koper (Metaal)
€ 1.250
Direct kopen
Ortho Owen - 'Hane Goshi' Judo zeefdruk kopen? Bied vanaf 35!
Ortho Owen (1953-1992) Canadees 'Hane Goshi' Judo zeefdruk
Afmetingen 84.5 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Direct kopen
Hubert Malfait - Veldwerk met paard en kar kopen? Bied vanaf 3000!
Hubert Malfait (1898-1971) Belgisch Veldwerk met paard en kar
Afmetingen 85 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 3.000
Direct kopen
Kees de Waal - Reiger kopen? Bied vanaf 100!
Kees de Waal (1922) Nederlands Reiger
Techniek Aquarel
Afmetingen 66 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Afmetingen 46 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 31
Direct kopen
Kees de Waal - Figuren kopen? Bied vanaf 100!
Kees de Waal (1922) Nederlands Figuren
Techniek Aquarel
Afmetingen 50 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Jan Vanriet - En de broden kopen? Bied vanaf 120!
Jan Vanriet (1948) Belgisch En de broden
Techniek Litho
Afmetingen 90 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 120
Direct kopen
Alexander van Noort - Bollenveld Heemstede kopen? Bied vanaf 295!
Alexander van Noort (1953) Nederlands Bollenveld Heemstede
Afmetingen 53 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 295
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 32 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Johan Tahon - Mohawk kopen? Bied vanaf 500!
Johan Tahon (1965) Belgisch Mohawk
Techniek Ets
Afmetingen 120 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 500
Direct kopen
Edward Lear - Osprey kopen? Bied vanaf 22!
Edward Lear (1812-1888) Engels Osprey
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 16 x 10 cm (h x b)
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 22
Direct kopen
Joop van Egmond - De Weerribben, omgeving Giethoorn kopen? Bied vanaf 325!
Joop van Egmond (1943-2018) Nederlands De Weerribben, omgeving Giethoorn
Techniek Acryl
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 325
Direct kopen
Joop van Egmond - Driehuizen, De Beemster kopen? Bied vanaf 275!
Joop van Egmond (1943-2018) Nederlands Driehuizen, De Beemster
Techniek Acryl
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 275
Direct kopen
Techniek Aquarel
Afmetingen 29.5 x 48 cm (h x b)
€ 60
Direct kopen
Claes Oldenburg - Drawings&Prints kopen? Bied vanaf 25!
Claes Oldenburg (1929-2022) Amerikaans Zweeds Drawings&Prints
Techniek Hardcover
Afmetingen 31 x 26 cm (h x b)
€ 25
Direct kopen
Techniek Gouache
Afmetingen 45 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 70
Direct kopen
Annie van de Ruit - Overwerk kopen? Bied vanaf 25!
Annie van de Ruit (1904-1992) Nederlands Overwerk
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 45.5 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Direct kopen
Onbekend - Koperen art nouveau schaaltje kopen? Bied vanaf 20!
Onbekend Koperen art nouveau schaaltje
Afmetingen 10 x 14 cm (h x b)
Gesigneerd Ongemerkt
€ 20
Direct kopen
Richard Orlinski - PAC Men kopen? Bied vanaf 200!
Richard Orlinski (1966) Frans PAC Men
Techniek Kunststof
Afmetingen 18 x 10 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht 300 g
€ 200
Direct kopen
Peter Ruting - Niet bekend kopen? Bied vanaf 35!
Peter Ruting (1938-2015) Nederlands Niet bekend
Techniek Litho
Afmetingen 61 x 70.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Direct kopen
Richard Orlinski - Pacmen kopen? Bied vanaf 100!
Richard Orlinski (1966) Frans Pacmen
Techniek Kunststof
Gewicht 150 g
€ 100
Direct kopen
Techniek Gouache
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Direct kopen
Henri J. Zimmerman - Portret naar Anthony van Dijck kopen? Bied vanaf 129!
Henri J. Zimmerman (1825-1886) Nederlands Portret naar Anthony van Dijck
Techniek Potlood
Afmetingen 41 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 129
Direct kopen
Karel Kok - Hoek Kleine en Grote berg Eindhoven ca 1900 kopen? Bied vanaf 35!
Karel Kok Nederlands Hoek Kleine en Grote berg Eindhoven ca 1900
Techniek Ets
Afmetingen 37 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Direct kopen
Koninklijke Tichelaar Makkum - Pauwenbord kopen? Bied vanaf 30!
Koninklijke Tichelaar Makkum (1689) Nederlands Pauwenbord
Afmetingen 22 x 22 cm (h x b)
Gewicht 361 g
€ 30
Direct kopen
Nelleke Zandwijk - Leuke ets uit de serie "bij Jules & Alice IV" - zeer kleine oplage (20) - gesign kopen? Bied vanaf 36!
Nelleke Zandwijk (1961) Nederlands Leuke ets uit de serie "bij Jules & Alice IV" - zeer kleine oplage (20) - gesign
Techniek Droge Naald
Afmetingen 29 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 36
Direct kopen
W.P. Eberhard Eggers - Die bruechigen Schoenen kopen? Bied vanaf 120!
W.P. Eberhard Eggers (1939-2004) Duits De kapotte schoenen
Techniek Offset
Afmetingen 52 x 40 cm (h x b)
€ 120
Direct kopen
Hannes Grosse - Unbekannt 2 kopen? Bied vanaf 450!
Hannes Grosse (1932) Duits Onbekend 2
Afmetingen 55 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 450
Direct kopen
Hannes Grosse - Unbekannt kopen? Bied vanaf 450!
Hannes Grosse (1932) Duits Onbekend
Afmetingen 55 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 450
Direct kopen