| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 35.5 x 26.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Gravure |
| Afmetingen | 38 x 29 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 130 x 180 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Op Spieraam |
| Techniek | Hout/Linosnede |
| Afmetingen | 70 x 50 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Aquarel |
| Afmetingen | 77 x 77 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 93 x 107 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 73 x 62 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Op Spieraam |
| Techniek | Textiel |
| Afmetingen | 40 x 40 x 40 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 2000 g |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 131 x 101 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 40 x 50 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 45 x 15 x 15 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 7500 g |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 57 x 23 x 15 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 11500 g |
| Techniek | Houtskool |
| Afmetingen | 44 x 37 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |