| Techniek | Goud |
| Afmetingen | 4.3 x 2.9 cm (h x b) |
| Gewicht | 14.04 g |
| Gesigneerd | Buitenlands keur |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 67 x 67 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 127 x 150 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 43.5 x 53.5 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 57 x 67 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 17 x 10 x 10 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 0.5 g |
| Techniek | Softcover |
| Afmetingen | 27.5 x 21 cm (h x b) |
| Techniek | Hardcover |
| Afmetingen | 23 x 23.5 cm (h x b) |