Vanaf 20 euro

Frits Droog - Tube kopen? Bied vanaf 20!
Frits Droog (1949) Nederlands Tube
Afmetingen 110 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Ad Pieters - Landarbeid kopen? Bied vanaf 20!
Ad Pieters (1916-1979) Nederlands Landarbeid
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 41 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Bart Reindersma - Schokker - historisch scheepstype uit Nederland - kopen? Bied vanaf 20!
Bart Reindersma (1953) Nederlands Schokker - historisch scheepstype uit Nederland -
Techniek Ets
Afmetingen 32.5 x 28.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 20
1 bieding
Albertus Wieringa - Litho, Landschap kopen? Bied vanaf 20!
Albertus Wieringa (1941) Nederlands Litho, Landschap
Techniek Litho
Afmetingen 35 x 31.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Charles Vermaas - Zonder titel kopen? Bied vanaf 20!
Charles Vermaas (1963) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 100 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Birgit Krabiell - Ets, zonder titel kopen? Bied vanaf 20!
Birgit Krabiell (1948) Nederlands Ets, zonder titel
Techniek Ets
Afmetingen 28.5 x 25.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 20
1 bieding
Charlotte le Fevre - litho, zonder titel, hand gesigneerd, 1988 kopen? Bied vanaf 20!
Charlotte le Fevre (1954) Nederlands Zeefdruk, zonder titel, hand gesigneerd, 1988
Afmetingen 46 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Huidig bod
€ 20
1 bieding
Cecile de Bruijn - Zonder titel kopen? Bied vanaf 20!
Cecile de Bruijn (1950) Nederlands Frans Zonder titel
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 22 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Michel Ciry - Le moulen kopen? Bied vanaf 20!
Michel Ciry (1919-2018) Frans Le moulen
Techniek Ets
Afmetingen 22 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Edwin Janssen - Paradijs kopen? Bied vanaf 20!
Edwin Janssen (1961) Nederlands Paradijs
Afmetingen 21 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Orrefors - Bonbonschaal kopen? Bied vanaf 20!
Orrefors (1898) Zweeds Bonbonschaal
Afmetingen 8 x 17 x 17 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Andre Gouw - Stifttekening, Titel, Es geschah ubermorgen. ( Het gebeurde overmorgen ) kopen? Bied vanaf 20!
Andre Gouw (1947) Nederlands Stifttekening, Titel, Es geschah ubermorgen. ( Het gebeurde overmorgen )
Techniek Stift
Afmetingen 18 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 20
Peter Handel - Kleurenzeefdruk UTE Handgesign. kopen? Bied vanaf 20!
Peter Handel (1949) Duits Kleurenzeefdruk UTE Handgesign.
Afmetingen 61 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Ria van der Wens - koperets ‘Harmonie’ kopen? Bied vanaf 20!
Ria van der Wens (1938) Nederlands koperets ‘Harmonie’
Techniek Ets
Afmetingen 68 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Martin R. Baeyens - Smet center kopen? Bied vanaf 20!
Martin R. Baeyens (1943) Belgisch Smet center
Afmetingen 55 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Jan Voss - LYRISCHE COMPOSITIE / KLEURLITHO / 50x65cm / SIG / 1978 / PRENT 190 kopen? Bied vanaf 20!
Jan Voss (1936) Duits Frans LYRISCHE COMPOSITIE / KLEURLITHO / 50x65cm / SIG / 1978 / PRENT 190
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Herta de Heer - Herta de Heer-Niemeyer, Aquarel, Landschap kopen? Bied vanaf 20!
Herta de Heer (1905) Nederlands Duits Herta de Heer-Niemeyer, Aquarel, Landschap
Techniek Aquarel
Afmetingen 18.5 x 8 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Hugo Liebe - Krijttekening, Haventje te Rijpwetering bij avond. kopen? Bied vanaf 20!
Hugo Liebe (1912-1996) Nederlands Krijttekening, Haventje te Rijpwetering bij avond.
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 27.5 x 37.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Wim van der Meij - Kasteel Dorth kopen? Bied vanaf 20!
Wim van der Meij (1949) Nederlands Kasteel Dorth
Techniek Ets
Afmetingen 30 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Jan Ouwersloot - acryl op paneel, gesigneerd rechtsonder kopen? Bied vanaf 20!
Jan Ouwersloot (1902-1975) Nederlands acryl op paneel, gesigneerd rechtsonder
Afmetingen 28 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 35
5 biedingen
Willem Witjens - ets - Binnenhaventje met bootjes - 1929, gesigneerd r.o. kopen? Bied vanaf 20!
Willem Witjens (1884-1962) Nederlands ets - Binnenhaventje met bootjes - 1929, gesigneerd r.o.
Techniek Ets
Afmetingen 52 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 40
5 biedingen
Yves De Smet - Wood + houtsnede nummer 259 van 350 gesigneerde en genummerde exemplaren kopen? Bied vanaf 20!
Yves De Smet (1946) Belgisch Wood + houtsnede nummer 259 van 350 gesigneerde en genummerde exemplaren
Techniek Softcover
Afmetingen 29.5 x 21 cm (h x b)
Huidig bod
€ 20
1 bieding
Helmut Andreas Paul Grieshaber - Kalender des Jahres 1971, 25 Blätter kopen? Bied vanaf 20!
Helmut Andreas Paul Grieshaber (1909-1981) Duits Kalender des Jahres 1971, 25 Blätter
Techniek Litho
Afmetingen 42 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 20
Zippora Sahanaja - Unknown Homeless Zippora Meijer kopen? Bied vanaf 20!
Zippora Sahanaja (1961) Nederlands Unknown Homeless Zippora Meijer
Techniek Computerprint
Afmetingen 43 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Zippora Sahanaja - digitalart vrouw Zippora Meijer kopen? Bied vanaf 20!
Zippora Sahanaja (1961) Nederlands digitalart vrouw Zippora Meijer
Techniek Computerprint
Afmetingen 43 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Etienne Bosch - Venetië kopen? Bied vanaf 20!
Etienne Bosch (1863-1933) Nederlands Venetië
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 33 x 23 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Jan Verburg - Zonder titel kopen? Bied vanaf 20!
Jan Verburg (1943) Nederlands Zonder titel
Techniek Ets
Afmetingen 56 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Christo - Galeria Joan Prats - Tentoonstellingsaffiche - Barcelona 1991 kopen? Bied vanaf 20!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans Galeria Joan Prats - Tentoonstellingsaffiche - Barcelona 1991
Techniek Overig
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
€ 20
Techniek Ets
Afmetingen 56 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Ellen van Stokkum - Zonder titel kopen? Bied vanaf 20!
Ellen van Stokkum (1948) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 76 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Adriaan Nette - Foto op doek, Maasnymph. kopen? Bied vanaf 20!
Adriaan Nette (1950) Nederlands Foto op doek, Maasnymph.
Techniek Digitale Print
Afmetingen 44 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Friedensreich Hundertwasser - “Dromen oogsten - Hundertwasser voor kinderen”. kopen? Bied vanaf 20!
Friedensreich Hundertwasser (1928-2000) Duits Oostenrijks “Dromen oogsten - Hundertwasser voor kinderen”.
Techniek Hardcover
Afmetingen 25 x 20 cm (h x b)
€ 20
Toos van Holstein - Zonder titel kopen? Bied vanaf 20!
Toos van Holstein (1949) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 21 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Techniek Ets
Afmetingen 56 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Ernest Joachim - Herfst kopen? Bied vanaf 20!
Ernest Joachim (1949) Nederlands Herfst
Afmetingen 21 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Emil Kotrba - Ets , Kerk met begraafplaats. kopen? Bied vanaf 20!
Emil Kotrba (1912-1983) Tsjechisch Ets , Kerk met begraafplaats.
Techniek Ets
Afmetingen 40 x 32.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Barnett Newman - Barnett Newman kopen? Bied vanaf 20!
Barnett Newman (1905-1970) Amerikaans Barnett Newman
Techniek Softcover
Afmetingen 28 x 27 cm (h x b)
€ 20
Henry Moore - HENRY MOORE kopen? Bied vanaf 20!
Henry Moore (1898-1986) Engels HENRY MOORE
Techniek Hardcover
Afmetingen 28 x 22 cm (h x b)
€ 20
Pierre-Joseph Redoute - Rosa Gallica Aurelianensis ,La Duchesse d'Oreleans kopen? Bied vanaf 20!
Pierre-Joseph Redoute (1759-1840) Rosa Gallica Aurelianensis ,La Duchesse d'Oreleans
Techniek Gravure
Afmetingen 41 x 31 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Pierre-Joseph Redoute - Rosa Gallica Purpurrea Velutina,Parva Rosier de Van Eeden kopen? Bied vanaf 20!
Pierre-Joseph Redoute (1759-1840) Rosa Gallica Purpurrea Velutina,Parva Rosier de Van Eeden
Techniek Gravure
Afmetingen 41 x 31 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Karin Bos - Appearance/ Disappearence kopen? Bied vanaf 20!
Karin Bos (1966) Nederlands Appearance/ Disappearence
Afmetingen 54 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Charles Blondin - Paris "La Place der deuta" kopen? Bied vanaf 20!
Charles Blondin (1913) Frans Paris "La Place der deuta"
Techniek Ets
Afmetingen 30 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20