1e keer aangeboden

Ontdek Kunstveiling

U vindt hier een overzicht van items die voor de eerste keer zijn aangeboden (dus geen heraanbiedingen). Wilt u alle items actief in de veiling bekijken? Kijk dan bij Volledig Aanbod.

Salvador Dali - Die sieben Todsünden kopen? Bied vanaf 180!
Salvador Dali (1904-1989) Spaans De zeven hoofdzonden
Techniek Litho
Afmetingen 63.5 x 43.5 cm (h x b)
€ 180
Paul Iribe - le vent (de wind) kopen? Bied vanaf 50!
Paul Iribe (1883-1935) Frans le vent (de wind)
Techniek Litho
Afmetingen 51.5 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Joan Miro - Abstrakt Tierkreiszeichen "Fische kopen? Bied vanaf 100!
Joan Miro (1893-1983) Spaans Abstracte weergave van het sterrenbeeld Vissen
Techniek Litho
Afmetingen 54 x 44 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Paul Iribe - Sterren, strepen en bloed, in de schaduw van Amerika kopen? Bied vanaf 50!
Paul Iribe (1883-1935) Frans Sterren, strepen en bloed, in de schaduw van Amerika
Techniek Litho
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Georg Balthasar Probst - Zicht op de brandende toren van Alexandrië in Egypte kopen? Bied vanaf 75!
Georg Balthasar Probst (1732-1801) Duits Zicht op de brandende toren van Alexandrië in Egypte
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 35 x 46 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Rene Magritte - La bataille de l'Argonne kopen? Bied vanaf 440!
Rene Magritte (1898-1967) Belgisch La bataille de l'Argonne
Techniek Litho
Afmetingen 45 x 60 cm (h x b)
€ 440
Rene Magritte - Le domaine d'Arnheim kopen? Bied vanaf 440!
Rene Magritte (1898-1967) Belgisch Le domaine d'Arnheim
Techniek Litho
Afmetingen 60 x 45 cm (h x b)
Huidig bod
€ 440
1 bieding
Rene Magritte - Un peu de l'âme des bandits kopen? Bied vanaf 440!
Rene Magritte (1898-1967) Belgisch Un peu de l'âme des bandits
Techniek Litho
Afmetingen 60 x 45 cm (h x b)
€ 440
Jan Mankes - Zelfportret kunstenaar. Ingelijst. kopen? Bied vanaf 20!
Jan Mankes (1889-1920) Nederlands Zelfportret kunstenaar. Ingelijst.
Techniek Heliogravure
Afmetingen 32 x 23 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 20
1 bieding
Johan Dijkstra - Beschermt het Groninger Landschap kopen? Bied vanaf 140!
Johan Dijkstra (1896-1978) Nederlands Beschermt het Groninger Landschap
Techniek Offset
Afmetingen 73 x 53 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 140
1 bieding
James Rizzi - Big Apple kopen? Bied vanaf 75!
James Rizzi (1950-2011) Amerikaans De Grote Appel
Techniek Offset
Afmetingen 58 x 48 cm (h x b)
€ 75
James Rizzi - Sunday in Central Park kopen? Bied vanaf 75!
James Rizzi (1950-2011) Amerikaans Zondag in Central Park
Techniek Offset
Afmetingen 58 x 48 cm (h x b)
€ 75
Joyce Balk - Japanner met lang haar kopen? Bied vanaf 70!
Joyce Balk (1954) Nederlands Japanner met lang haar
Techniek Giclée
Afmetingen 120 x 100 cm (h x b)
€ 70
Kees van Dongen - Vrouw met hond - 1925 kopen? Bied vanaf 215!
Kees van Dongen (1877-1968) Nederlands Frans Vrouw met hond - 1925
Techniek Sjabloondruk
Afmetingen 24 x 19 cm (h x b)
€ 215
Willem Minderman - "Dordogne". kopen? Bied vanaf 45!
Willem Minderman (1910-1985) Nederlands "Dordogne".
Techniek Litho
Afmetingen 29 x 39 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Pierre Auguste Renoir - Paintings, Pastels and Drawings kopen? Bied vanaf 40!
Pierre Auguste Renoir (1841-1919) Frans Paintings, Pastels and Drawings
Techniek Hardcover
Afmetingen 31 x 23 cm (h x b)
€ 40
Jan Mankes - Raaf. Ingelijst. kopen? Bied vanaf 119!
Jan Mankes (1889-1920) Nederlands Raaf. Ingelijst.
Techniek Heliogravure
Afmetingen 32 x 23 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 119
1 bieding
Jan Mankes - Paard. Ingelijst. kopen? Bied vanaf 119!
Jan Mankes (1889-1920) Nederlands Paard. Ingelijst.
Techniek Heliogravure
Afmetingen 32 x 23 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 119
Jan Mankes - Annie. Vrouw van de kunstenaar. Ingelijst. kopen? Bied vanaf 119!
Jan Mankes (1889-1920) Nederlands Annie. Vrouw van de kunstenaar. Ingelijst.
Techniek Heliogravure
Afmetingen 32 x 23 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 119
Han Schuil - 2 luxe catalogi (2000 + 2009) kopen? Bied vanaf 40!
Han Schuil (1958) Nederlands 2 luxe catalogi (2000 + 2009)
Techniek Softcover
Afmetingen 31.5 x 21.5 cm (h x b)
€ 40
Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 125!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Kleurenlitho HAPPY CAT
Techniek Litho
Afmetingen 64 x 82 cm (h x b)
€ 125
Mieke Groot - Behind Glass - boekwerk kopen? Bied vanaf 35!
Mieke Groot (1949) Nederlands Behind Glass - boekwerk
Techniek Hardcover
Afmetingen 31 x 22.5 cm (h x b)
€ 35
Corneille - Kleurenlitho IMAGE du PARADIS uit 1998 kopen? Bied vanaf 65!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleurenlitho IMAGE du PARADIS uit 1998
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 50 cm (h x b)
€ 65
Antoine de Saint-Exupery - LOT 5 STUKS / LE PETIT PRINCE / KLEURLITHO / 40x31cm / DROOGSTEMPEL kopen? Bied vanaf 85!
Antoine de Saint-Exupery (1900-1944) Frans LOT 5 STUKS / LE PETIT PRINCE / KLEURLITHO / 40x31cm / DROOGSTEMPEL
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 31 cm (h x b)
€ 85
Jan Dibbets - Kleurenoffset-litho LEO CASTELLI uit 1975 (zeldzaam) kopen? Bied vanaf 35!
Jan Dibbets (1941) Nederlands Kleurenoffset-litho LEO CASTELLI uit 1975 (zeldzaam)
Techniek Offset
Afmetingen 56 x 43 cm (h x b)
€ 35
Paul Smolders - door Marcel Van Jole en Virgil Hammock kopen? Bied vanaf 25!
Paul Smolders (1921-1997) Belgisch door Marcel Van Jole en Virgil Hammock
Techniek Hardcover
Afmetingen 35 x 26 cm (h x b)
€ 25
Corneille - Freedom kopen? Bied vanaf 25!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Freedom
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 43 x 33 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 30
2 biedingen
Maurits Cornelis Escher - Paddenstoel kopen? Bied vanaf 1250!
Maurits Cornelis Escher (1898-1972) Nederlands Paddenstoel
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 18 x 14 cm (h x b)
€ 1.250
Etienne Bosch - Venetië kopen? Bied vanaf 20!
Etienne Bosch (1863-1933) Nederlands Venetië
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 33 x 23 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Pablo Picasso - Suite de 180 dessins kopen? Bied vanaf 1250!
Pablo Picasso (1881-1973) Spaans Frans Suite de 180 dessins
Techniek Litho
Afmetingen 53 x 48 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 1.250
Georges Braque - Oeuvre Graphique kopen? Bied vanaf 650!
Georges Braque (1882-1963) Frans Oeuvre Graphique
Techniek Litho
Afmetingen 53 x 48 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 650
Joan Miro - Terres De Grand Feu kopen? Bied vanaf 350!
Joan Miro (1893-1983) Spaans Terres De Grand Feu
Techniek Litho
Afmetingen 53 x 48 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Herman Brood - En een botje voor de hond kopen? Bied vanaf 90!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands En een botje voor de hond
Afmetingen 30 x 24.3 cm (h x b)
€ 90
Herman Brood - Kookkunst kopen? Bied vanaf 100!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Kookkunst
€ 100
Herman Brood - Tijger kopen? Bied vanaf 50!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Tijger
Afmetingen 17 x 14 cm (h x b)
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 50
Pierre-Joseph Redoute - Rosa Gallica Aurelianensis ,La Duchesse d'Oreleans kopen? Bied vanaf 20!
Pierre-Joseph Redoute (1759-1840) Rosa Gallica Aurelianensis ,La Duchesse d'Oreleans
Techniek Gravure
Afmetingen 41 x 31 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Pierre-Joseph Redoute - Rosa Gallica Purpurrea Velutina,Parva Rosier de Van Eeden kopen? Bied vanaf 20!
Pierre-Joseph Redoute (1759-1840) Rosa Gallica Purpurrea Velutina,Parva Rosier de Van Eeden
Techniek Gravure
Afmetingen 41 x 31 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Armando - 2 litho's in een gesigneerd boek - 2014 kopen? Bied vanaf 275!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits 2 litho's in een gesigneerd boek - 2014
Techniek Softcover
Afmetingen 20 x 30 cm (h x b)
€ 275
Michael Parkes - Litho: The Last Swan King kopen? Bied vanaf 175!
Michael Parkes (1944) Amerikaans Litho: The Last Swan King
Techniek Litho
Afmetingen 64.5 x 49 cm (h x b)
€ 175
Rene Magritte - (naar) Ceci n'est pas une pomme (1964 ) - Lithografie - 60x45 cm kopen? Bied vanaf 440!
Rene Magritte (1898-1967) Belgisch (naar) Ceci n'est pas une pomme (1964 ) - Lithografie - 60x45 cm
Techniek Litho
Afmetingen 60 x 45 cm (h x b)
€ 440
Herman Brood - Zeefdruk op linnen: Guitarman kopen? Bied vanaf 99!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Zeefdruk op linnen: Guitarman
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
€ 99
Herman Brood - Zeefdruk op linnen: The beat goes on kopen? Bied vanaf 99!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Zeefdruk op linnen: The beat goes on
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
€ 99
Jan Toorop - Madonna met kind kopen? Bied vanaf 210!
Jan Toorop (1858-1928) Nederlands Madonna met kind
Techniek Isografie
Afmetingen 40 x 31 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 210
1 bieding
Kees van Dongen - De werkers kopen? Bied vanaf 60!
Kees van Dongen (1877-1968) Nederlands Frans De werkers
Techniek Litho
Afmetingen 43 x 33 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Joan Miro - ABSTRACTIE / KLEURLITHO / BOEKOMSLAG / 33x30cm / 1975 / MAEGHT EDITEUR PARIS kopen? Bied vanaf 25!
Joan Miro (1893-1983) Spaans ABSTRACTIE / KLEURLITHO / BOEKOMSLAG / 33x30cm / 1975 / MAEGHT EDITEUR PARIS
Techniek Litho
Afmetingen 33 x 30 cm (h x b)
€ 25