filters 1
Annemarie de Groot - Litho, Twee naakten kopen? Bied vanaf 35!
Annemarie de Groot (1952) Nederlands Litho, Twee naakten
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Leo de Jong - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Leo de Jong (1931-2019) Nederlands Zonder titel
Techniek Aquarel
Afmetingen 10 x 12 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 50
Direct kopen
Royal Goedewaagen - 'mozaïek' vaasje kopen? Bied vanaf 25!
Royal Goedewaagen (1779-1983) Nederlands 'mozaïek' vaasje
Afmetingen 10 x 9 cm (h x b)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 25
Direct kopen
Hans Hartman - Acryl op papier, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Techniek Acryl
Afmetingen 83 x 114 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Panamarenko - Vogelmarkt - Originele poster kopen? Bied vanaf 100!
Panamarenko (1940-2019) Belgisch Vogelmarkt - Originele poster
Techniek Offset
Afmetingen 88 x 70 cm (h x b)
€ 100
Direct kopen
Hugo Liebe - Krijttekening, Haventje te Rijpwetering bij avond. kopen? Bied vanaf 20!
Hugo Liebe (1912-1996) Nederlands Krijttekening, Haventje te Rijpwetering bij avond.
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 27.5 x 37.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Mark Verdoes - Gemengde technieken op board, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!
Mark Verdoes (1960-2024) Nederlands Gemengde technieken op board, Zonder titel - Ingelijst
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 48.5 x 123 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Direct kopen
Helmut Böhm - Ets, WO - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Helmut Böhm (1940) Nederlands Ets, WO - Ingelijst
Techniek Ets
Afmetingen 68 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Direct kopen
Andre Gouw - Stifttekening, Titel, Es geschah ubermorgen. ( Het gebeurde overmorgen ) kopen? Bied vanaf 20!
Andre Gouw (1947) Nederlands Stifttekening, Titel, Es geschah ubermorgen. ( Het gebeurde overmorgen )
Techniek Stift
Afmetingen 18 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Roger Raveel - Een moeilijk gesprek kopen? Bied vanaf 795!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Een moeilijk gesprek
Techniek Offset
Afmetingen 72 x 92 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 795
Direct kopen
Charlotte le Fevre - litho, zonder titel, hand gesigneerd, 1988 kopen? Bied vanaf 20!
Charlotte le Fevre (1954) Nederlands Zeefdruk, zonder titel, hand gesigneerd, 1988
Afmetingen 46 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Techniek Acryl
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Ken Rinciari - Zeefdruk, zonder titel (lopend figuur) kopen? Bied vanaf 20!
Ken Rinciari (1935-2010) Amerikaans Zeefdruk, zonder titel (lopend figuur)
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Helmut Böhm - Ets, Lighthouse - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Helmut Böhm (1940) Nederlands Ets, Lighthouse - Ingelijst
Techniek Ets
Afmetingen 68 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Direct kopen
Onbekend - LItho, twee spelende kinderen. kopen? Bied vanaf 20!
Onbekend LItho, twee spelende kinderen.
Techniek Litho
Afmetingen 24.5 x 18.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Techniek Acryl
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Panamarenko - Gorilla kopen? Bied vanaf 575!
Panamarenko (1940-2019) Belgisch Gorilla
Techniek Litho
Afmetingen 90 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 575
Direct kopen
Koen Blanckaert - Foto op dibond, Drieluik, Strandstoel I, II & III (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 60!
Koen Blanckaert (1961) Belgisch Foto op dibond, Drieluik, Strandstoel I, II & III (Zeer groot)
Techniek Digitale Print
Afmetingen 128 x 125 cm (h x b)
Ingelijst Dibond
€ 60
Direct kopen
Bob Busking - Foto, Zonder titel kopen? Bied vanaf 20!
Bob Busking (1922-2010) Nederlands Foto, Zonder titel
Techniek C-Print
Afmetingen 46 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Janus Nuiten - Lot van 6 unieke werken op papier, Lanschappen kopen? Bied vanaf 50!
Janus Nuiten (1929-2014) Nederlands Lot van 6 unieke werken op papier, Lanschappen
Techniek Penseel (Inkt)
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Koen Blanckaert - Fotografie op papier, Mongolia 7 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Koen Blanckaert (1961) Belgisch Fotografie op papier, Mongolia 7 - Ingelijst
Techniek Digitale Print
Afmetingen 63.5 x 130 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Koen Blanckaert - Fotografie op papier, Mongolia 4 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Koen Blanckaert (1961) Belgisch Fotografie op papier, Mongolia 4 - Ingelijst
Techniek Digitale Print
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Koen Blanckaert - Fotografie op papier, Mongolia 10 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Koen Blanckaert (1961) Belgisch Fotografie op papier, Mongolia 10 - Ingelijst
Techniek Digitale Print
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Koen Blanckaert - Fotografie op papier, Mongolia 2 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Koen Blanckaert (1961) Belgisch Fotografie op papier, Mongolia 2 - Ingelijst
Techniek Digitale Print
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Rob Schotman - Do you know what happened kopen? Bied vanaf 25!
Rob Schotman (1940-1988) Nederlands Do you know what happened
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Direct kopen
Mohammed Quraish - Zeefdruk op papier, Flying IV - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Mohammed Quraish (1965) Irakees Zeefdruk op papier, Flying IV - Ingelijst
Afmetingen 58 x 148 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Helmut Böhm - Ets, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Helmut Böhm (1940) Nederlands Ets, Zonder titel - Ingelijst
Techniek Ets
Afmetingen 68 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Direct kopen
Sophie Mellema - Gemengde techniek op paneel, Bloed - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 20!
Sophie Mellema (1945) Nederlands Gemengde techniek op paneel, Bloed - Ingelijst (Groot)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 116 x 119 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Direct kopen
Techniek Acryl
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Jan Voss - LYRISCHE COMPOSITIE / KLEURLITHO / 50x65cm / SIG / 1978 / PRENT 190 kopen? Bied vanaf 25!
Jan Voss (1936) Duits Frans LYRISCHE COMPOSITIE / KLEURLITHO / 50x65cm / SIG / 1978 / PRENT 190
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Direct kopen
Jef Diederen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Direct kopen
Helmut Böhm - Ets, West East- Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Helmut Böhm (1940) Nederlands Ets, West East- Ingelijst
Techniek Ets
Afmetingen 68 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Direct kopen
Afmetingen 60 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 245
Direct kopen
Corneille - Kleurenzeefdruk NOORD HOLLAND Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 245!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleurenzeefdruk NOORD HOLLAND Handgesigneerd
Afmetingen 60 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 245
Direct kopen
Jan Cremer - l'Histoire des Coeurs kopen? Bied vanaf 295!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands l'Histoire des Coeurs
Afmetingen 75 x 95 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 295
Direct kopen
Ad Verstijnen - Kleurenzeefdruk MINI In nieuwe Lijst kopen? Bied vanaf 49!
Ad Verstijnen (1946) Nederlands Kleurenzeefdruk MINI In nieuwe Lijst
Afmetingen 27 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 49
Direct kopen
Jochem de Graaf - Tweeluik Klaprozen kopen? Bied vanaf 155!
Jochem de Graaf (1954) Nederlands Tweeluik Klaprozen
Techniek Acryl
Afmetingen 50 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 155
Direct kopen
Bruno Bruni - Kleurenoffset-litho AMARYLLIS Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 35!
Techniek Offset
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Piet van Riel - Tweeluik 'Kleurlandschap' kopen? Bied vanaf 295!
Piet van Riel (1951-2017) Nederlands Tweeluik 'Kleurlandschap'
Techniek Acryl
Afmetingen 35 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 295
Direct kopen
Max Bill - Kleurenzeefdruk GEOMETRIE in KLEUR uit 1972 kopen? Bied vanaf 55!
Max Bill (1908-1994) Zwitsers Kleurenzeefdruk GEOMETRIE in KLEUR uit 1972
Afmetingen 65 x 65 cm (h x b)
€ 55
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 50 cm (h x b)
€ 65
Direct kopen
Joan Gardy Artigas - Kleurenlitho SINGAPORE Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 65!
Joan Gardy Artigas (1938) Frans Spaans Kleurenlitho SINGAPORE Handgesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 54 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Direct kopen
Joan Gardy Artigas - Kleurenlitho LA PLAGE Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 65!
Joan Gardy Artigas (1938) Frans Spaans Kleurenlitho LA PLAGE Handgesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 56 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Direct kopen
Jacqueline van der Venne - Zonder titel kopen? Bied vanaf 69!
Jacqueline van der Venne (1962) Nederlands Zonder titel
Techniek Aquarel
Afmetingen 50.5 x 40.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 69
Direct kopen
Lucia Kollbach-Lux - Berglandschap kopen? Bied vanaf 79!
Lucia Kollbach-Lux (1890-1972) Oostenrijks Berglandschap
Afmetingen 40 x 50.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 79
Direct kopen
Gloria Petyarre - Mountain Devil Lizard kopen? Bied vanaf 995!
Gloria Petyarre (1942-2021) Australisch Mountain Devil Lizard
Afmetingen 56 x 102 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 995
Direct kopen
Eric Toebosch - Kleurenzeefdruk UNA ASSIETA PARTICULARE II kopen? Bied vanaf 45!
Eric Toebosch (1949) Nederlands Kleurenzeefdruk UNA ASSIETA PARTICULARE II
Afmetingen 75 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Franz Basdera - Kleurenzeefdruk BOY and GIRL Handgesign. kopen? Bied vanaf 69!
Franz Basdera (1948) Oostenrijks Kleurenzeefdruk BOY and GIRL Handgesign.
Afmetingen 60 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 69
Direct kopen
Ronald Boonacker - Kleurenzeefdruk TANZANIA Handgesign. GROOT!!! kopen? Bied vanaf 110!
Ronald Boonacker (1955) Nederlands Kleurenzeefdruk TANZANIA Handgesign. GROOT!!!
Afmetingen 60 x 95 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 110
Direct kopen
Ger van Tankeren - Sculptuur HEARTBEAT kopen? Bied vanaf 30!
Ger van Tankeren (1937) Nederlands Sculptuur HEARTBEAT
Techniek Verbronsd
Afmetingen 7 x 9 x 5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
€ 30
Direct kopen