Leo de Jong - Zonder titel

Leo de Jong - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Leo de Jong - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Leo de Jong - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Leo de Jong - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
  • Leo de Jong (1931-2019)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1991
Techniek Aquarel
Stijl Abstract
Onderwerp Abstract
Ingelijst Alleen in Passe-partout
Afmetingen 10 x 12 cm (h x b)
Passe-partout 35 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Spetterend werkje door de Jong.
Aquarel op dik geschept papier.
Gesigneerd in het werk.
zie de fot's
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,00
Naar België € 30,00
Naar Duitsland € 30,00
Europese Unie € 30,00
Wereldwijd € 64,30

Leo de Jong (1931-2019)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Centerfo
651 verkochte items
Alle items (8)
25 cm
35 cm
12 cm
10 cm