Centerfo
  3. Ervaren verkoper
  5. Centerfo

Centerfo

Lid sinds 2014 / Waalwijk, Nederland

9 aangeboden items / 651 verkochte items

Jo Bezaan - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Jo Bezaan (1894-1952) Nederlands Zonder titel
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 39 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Leo de Jong - Expressionistisch figuur in gemengde techniek. kopen? Bied vanaf 45!
Leo de Jong (1931-2019) Nederlands Expressionistisch figuur in gemengde techniek.
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 90 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Ed Dukkers - Zonder titel. kopen? Bied vanaf 150!
Ed Dukkers (1923-1996) Nederlands Zonder titel.
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 51 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Antoon Markus - 3 landschappen. kopen? Bied vanaf 35!
Antoon Markus (1870-1955) Nederlands 3 landschappen.
Techniek Potlood
Afmetingen 20 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Jan Schoonhoven Jr. - Zonder titel kopen? Bied vanaf 200!
Jan Schoonhoven Jr. (1975) Nederlands Zonder titel
Techniek Penseel (Inkt)
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Marc Lagrange - Diamonds & Pearls kopen? Bied vanaf 75!
Marc Lagrange (1957) Belgisch Diamonds & Pearls
Techniek Hardcover
Afmetingen 36 x 29 cm (h x b)
€ 75
Sjef Kreutzer - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Sjef Kreutzer (1929-2012) Nederlands Zonder titel
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 32 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Leo de Jong - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Leo de Jong (1931-2019) Nederlands Zonder titel
Techniek Aquarel
Afmetingen 10 x 12 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 50
Janus Kluijtmans - 'Schoonhoven' kopen? Bied vanaf 50!
Janus Kluijtmans (1919-2004) Nederlands 'Schoonhoven'
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 32 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50