Jo Bezaan (1894-1952)
Zonder titel
| Techniek | Hout/Linosnede |
| Afmetingen | 39 x 30 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |