Val-Saint-Lambert (1826)
LUXVAL art deco persglas
| Afmetingen | 30 x 15 x 15 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
U vindt hier een overzicht van alle items die vandaag geveild worden. Gebruik de handige zoekfilters aan de linkerkant van deze pagina om het aanbod verder op uw wensen af te stemmen.
| Afmetingen | 30 x 15 x 15 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Techniek | Goud |
| Afmetingen | 2.5 x 0.95 cm (h x b) |
| Gewicht | 2.3 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Gouache |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 60.5 x 76 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Goud |
| Afmetingen | 3 x 0.8 cm (h x b) |
| Gewicht | 3.1 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Gravure |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 53 x 73 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Zeefdruk |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 100.5 x 115.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 17.5 x 12.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Paneel |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 50 x 70 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 20 x 40 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 52 x 60 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Overig |
| Afmetingen | 82 x 75 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Ingelijst | Op Spieraam |
| Afmetingen | 30 x 30 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 100 x 70 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Aquarel |
| Afmetingen | 36 x 51 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 51 x 41 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Ets |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
| Afmetingen | 18 x 14 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 49 x 39 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 30 x 21 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Karton |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 25 x 26 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Silverprint (Klassieke Foto) |
| Afmetingen | 38 x 29 cm (h x b) |
| Techniek | Hout/Linosnede |
| Afmetingen | 23.5 x 14 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 40 x 30 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Karton |
| Techniek | Zilver |
| Afmetingen | 50 x 0.25 cm (h x b) |
| Gewicht | 5 g |
| Gesigneerd | Zonder keur |
| Techniek | Ets |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 58 x 40 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Silverprint (Klassieke Foto) |
| Afmetingen | 38 x 29 cm (h x b) |
| Techniek | Softcover |
| Afmetingen | 24 x 17 cm (h x b) |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 90 x 60 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Paneel |
| Techniek | Zeefdruk |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 53 x 53 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Penseel (Inkt) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 41 x 51 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Giclée |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 96 x 98 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Textiel |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 40 x 30 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Karton |
| Techniek | Zeefdruk |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 70.5 x 85.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Hardcover |
| Afmetingen | 30 x 30 cm (h x b) |
| Techniek | Gemengde Druktechniek |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 20 x 20 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | C-Print |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 148 x 102 cm (h x b) |
| Techniek | Zeefdruk |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 80 x 60 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 15 x 11 x 4 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 368 g |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Computerprint |
| Afmetingen | 42 x 29.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Gemengde Druktechniek |
| Afmetingen | 50 x 35 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Zeefdruk |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 88 x 103 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Gemengde Druktechniek |
| Afmetingen | 50 x 35 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 36 x 29 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 83 x 75 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 80 x 60 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 74 x 59 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 30 x 25 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Kunststof |
| Afmetingen | 29.5 x 29.5 x 4 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 2965 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Giclée |
| Afmetingen | 40 x 60 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 15 x 14 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 75 x 75 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |