Volledig aanbod

filters 1
Hiroe Okubo - Shading Fragment VII 4/5 kopen? Bied vanaf 75!
Hiroe Okubo (1954) Japans Nederlands Shading Fragment VII 4/5
Afmetingen 92 x 110 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Onbekend - Statement piece - 140x200 - portret kopen? Bied vanaf 150!
Onbekend Statement piece - 140x200 - portret
Afmetingen 200 x 140 cm (h x b)
€ 150
Direct kopen
Hans van Eerd - bronzen beeldje kopen? Bied vanaf 50!
Hans van Eerd (1941) Nederlands bronzen beeldje
Techniek Brons
Afmetingen 10 x 3 x 3 cm (h x b x d)
€ 50
Direct kopen
Reinder Homan - Huis te Manpad in Heemstede, ets (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 175!
Reinder Homan (1950) Nederlands Huis te Manpad in Heemstede, ets (mooi ingelijst)
Techniek Ets
Afmetingen 36 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Direct kopen
Joop van Egmond - Giverny (het kerkje waar Monet begraven ligt) kopen? Bied vanaf 250!
Joop van Egmond (1943-2018) Nederlands Giverny (het kerkje waar Monet begraven ligt)
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 250
Direct kopen
Theo Wolvecamp - Dansers ll kopen? Bied vanaf 250!
Theo Wolvecamp (1925-1992) Nederlands Dansers ll
Techniek Litho
Afmetingen 28 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Theo Wolvecamp - Couple dansant kopen? Bied vanaf 250!
Theo Wolvecamp (1925-1992) Nederlands Couple dansant
Techniek Litho
Afmetingen 28 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Desiree Tonnaer - Mens op zonnewijzer kopen? Bied vanaf 109!
Desiree Tonnaer (1955) Nederlands Mens op zonnewijzer
Techniek Brons
Afmetingen 14 x 9 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht 798 g
€ 109
Direct kopen
Hans Hansen - Brief lezende vrouw (naar Johannes Vermeer) kopen? Bied vanaf 200!
Hans Hansen (1933-2024) Nederlands Brief lezende vrouw (naar Johannes Vermeer)
Afmetingen 69 x 62 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Kurt Wallstab - studioglas vaas kopen? Bied vanaf 125!
Kurt Wallstab (1920-2002) Duits studioglas vaas
Afmetingen 17.5 x 6.5 x 6.5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Henri Matisse - Danseuse Créole kopen? Bied vanaf 75!
Henri Matisse (1869-1954) Frans Danseuse Créole
Techniek Litho
Afmetingen 90.5 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Henri Bernard Goetz - Abstracte compositie, aquatint ets met reliëf kopen? Bied vanaf 60!
Henri Bernard Goetz (1909-1989) Frans Amerikaans Abstracte compositie, aquatint ets met reliëf
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 55 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Murano Glas - Set van 2 vazen, onbeschadigd kopen? Bied vanaf 150!
Murano Glas Italiaans Set van 2 vazen, onbeschadigd
Afmetingen 37 x 18 x 10 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongemerkt
€ 150
Direct kopen
Benoit (Frere) - onbekend. Benoit Frere? kopen? Bied vanaf 75!
Benoit (Frere) (1915-1996) Nederlands onbekend. Benoit Frere?
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 60.5 x 50.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Dirk Skreber - Crystella, gravure kopen? Bied vanaf 95!
Dirk Skreber (1961) Duits Crystella, gravure
Techniek Gravure
Afmetingen 65 x 82 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Direct kopen
Eberhard Havekost - Superstar 2, offset litho kopen? Bied vanaf 125!
Eberhard Havekost (1967) Duits Superstar 2, offset litho
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Co Westerik - Verschijning over het land, litho kopen? Bied vanaf 250!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands Verschijning over het land, litho
Techniek Litho
Afmetingen 71 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Peter Bes - Set van 4 zeefdrukken kopen? Bied vanaf 120!
Peter Bes (1945) Nederlands Set van 4 zeefdrukken
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 120
Direct kopen
Ria Erckens - 2 vrouwen kopen? Bied vanaf 500!
Ria Erckens (1947) 2 vrouwen
Afmetingen 180 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 500
Direct kopen
Ria Erckens (1947) 2 vrouwen
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 500
Direct kopen
Sam Francis - 1 hardcover 1991 & 1 softcover 2021 kopen? Bied vanaf 50!
Sam Francis (1923-1994) Amerikaans 1 hardcover 1991 & 1 softcover 2021
Techniek Hardcover
Afmetingen 29 x 26 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Guzzini - ontwerp Luigi Massoni: multi-purpose tray Jolly - in de originele doos kopen? Bied vanaf 75!
Guzzini Italiaans ontwerp Luigi Massoni: multi-purpose tray Jolly - in de originele doos
Afmetingen 24 x 58 x 35 cm (h x b x d)
Gewicht 1700 g
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 75
Direct kopen
Cees Kortlang - Grote handgekleurde reliëf Ets/aquatint - potloodges. - zeer kleine oplage (9) kopen? Bied vanaf 59!
Cees Kortlang (1926-2008) Nederlands Grote handgekleurde reliëf Ets/aquatint - potloodges. - zeer kleine oplage (9)
Techniek Ets
Afmetingen 64 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Direct kopen
Aime Edmond Dallemagne - (1882-1971) | Rue de Chevalier & Sacre Coeur Parijs kopen? Bied vanaf 100!
Aime Edmond Dallemagne (1882-1971) Frans (1882-1971) | Rue de Chevalier & Sacre Coeur Parijs
Techniek Ets
Afmetingen 60 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Mary Meijs - (1929-2011) | Vlaggen 10/50 kopen? Bied vanaf 40!
Mary Meijs (1929-2011) Nederlands (1929-2011) | Vlaggen 10/50
Afmetingen 41 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen
Hendrik de Laat - Sint Pieter s’Bosch kopen? Bied vanaf 40!
Hendrik de Laat (1900-1980) Nederlands Sint Pieter s’Bosch
Afmetingen 41 x 32 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen
Jan Cremer - Hollandse Boerin Nr. 1, litho kopen? Bied vanaf 275!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Hollandse Boerin Nr. 1, litho
Techniek Litho
Afmetingen 78 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 275
Direct kopen
Jan Teunissen - Boomschors met bloem van rozenbottel kopen? Bied vanaf 150!
Jan Teunissen (1949) Nederlands Boomschors met bloem van rozenbottel
Afmetingen 40 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Hans Abbing - Naakten, droge naald ets kopen? Bied vanaf 60!
Hans Abbing (1946) Nederlands Naakten, droge naald ets
Techniek Droge Naald
Afmetingen 38 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Paula Evers - onbekend kopen? Bied vanaf 400!
Paula Evers (1942) Nederlands onbekend
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 110 x 110 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Direct kopen
Hans van Wingerden - Comp. met kruisende lijnen 6 kopen? Bied vanaf 50!
Hans van Wingerden (1950) Nederlands Comp. met kruisende lijnen 6
Afmetingen 110 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Leo Burgs - Jongensportret kopen? Bied vanaf 25!
Leo Burgs (1931-2020) Nederlands Jongensportret
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 58 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Direct kopen
Marcus Delanjo Seidel - Typische sfeer kopen? Bied vanaf 200!
Marcus Delanjo Seidel (1943) Nederlands Typische sfeer
Afmetingen 92 x 83 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Corneille - zeefdruk - Femme et oiseau - 1992. kopen? Bied vanaf 175!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch zeefdruk - Femme et oiseau - 1992.
Afmetingen 38 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen
Patricia Lippert - Dragodumirdoch , erzahlungen aus dem tagebuch eines drachen kopen? Bied vanaf 50!
Patricia Lippert (1956) Luxemburger Dragodumirdoch , erzahlungen aus dem tagebuch eines drachen
Techniek Litho
Afmetingen 48.7 x 34.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Victor Bouter - Espalion aan de lot (frankrijk) kopen? Bied vanaf 50!
Victor Bouter (1928-2004) Nederlands Espalion aan de lot (frankrijk)
Techniek Aquarel
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Arne Zuidhoek - 5 boekwerken en 1 originele pentekening/gouache kopen? Bied vanaf 60!
Arne Zuidhoek (1941) Nederlands 5 boekwerken en 1 originele pentekening/gouache
Techniek Hardcover
Afmetingen 31 x 24 cm (h x b)
€ 60
Direct kopen
Steven Kwint - set van 2 werken van STEVEN KWINT kopen? Bied vanaf 200!
Steven Kwint (1931-1977) Nederlands set van 2 werken van STEVEN KWINT
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 60 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Constant Permeke - 5 boekwerken Belgische moderne kunst kopen? Bied vanaf 65!
Constant Permeke (1886-1952) Belgisch 5 boekwerken Belgische moderne kunst
Techniek Softcover
Afmetingen 23 x 23 cm (h x b)
€ 65
Direct kopen
Michaël Ferron - HACK, Yves Klein blue kopen? Bied vanaf 150!
Michaël Ferron (1963) Nederlands HACK, Yves Klein blue
Techniek Digitale Print
Afmetingen 39.8 x 31 cm (h x b)
€ 150
Direct kopen
Cécile Marchand - La Luxure kopen? Bied vanaf 1200!
Cécile Marchand (1970) Frans La Luxure
Techniek Penseel (Inkt)
Afmetingen 82 x 158 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 1.200
Direct kopen
Kees den Tex - Le Depart kopen? Bied vanaf 85!
Kees den Tex (1916-1997) Nederlands Le Depart
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 85
Direct kopen
Willy Belinfante - Jeruzalem schetsboek kopen? Bied vanaf 300!
Willy Belinfante (1922-2014) Nederlands Jeruzalem schetsboek
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Direct kopen
Adrian van Arkel - Stockholm - Zweden kopen? Bied vanaf 35!
Adrian van Arkel (1924-2006) Nederlands Zweeds Stockholm - Zweden
Afmetingen 32 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Direct kopen
Paul Nieuwendijk - Staand mannelijk naakt kopen? Bied vanaf 150!
Paul Nieuwendijk (1942) Nederlands Staand mannelijk naakt
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 150
Direct kopen
Karl Lagasse - VATICAAN - kopen? Bied vanaf 650!
Karl Lagasse (1981) Frans VATICAAN -
Techniek Aluminium
Afmetingen 38 x 16 x 0.2 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 650
Direct kopen
Bas van der Poll - Anatomische studie kopen? Bied vanaf 350!
Bas van der Poll (1947) Nederlands Anatomische studie
Techniek Potlood
Afmetingen 135 x 95 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Tetsuro Sawada - Landscape, zeefdruk (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 175!
Tetsuro Sawada (1932-1998) Japans Landscape, zeefdruk (netjes ingelijst)
Afmetingen 34 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Direct kopen
Rien Poortvliet - Das Wichtel-Uhren Buch kopen? Bied vanaf 20!
Rien Poortvliet (1932-1995) Nederlands Het Kabouterklokboek
Techniek Hardcover
Afmetingen 28 x 20 cm (h x b)
€ 20
Direct kopen