3. Volledig aanbod

Volledig aanbod

Ontdek Kunstveiling

Er worden 7870 kunstwerken aangeboden
Piet Cottaar - Ridderspoor in een glazen vaas - groot olieverfschilderij kopen? Bied vanaf 195!
Piet Cottaar - Ridderspoor in een glazen vaas - groot olieverfschilderijSchilderij
Geplaatst doorMiles
Afmetingen82 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jacqueline Schäfer - MIXED MEDIA -Kleurenzeefdruk HET GELUK IN ZILVER--GROOT!! kopen? Bied vanaf 275!
Jacqueline Schäfer - MIXED MEDIA -Kleurenzeefdruk HET GELUK IN ZILVER--GROOT!!Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorkleurrijkekunstfriesland
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen62 cm x 103 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anton Heyboer - geen titel kopen? Bied vanaf 179!
Anton Heyboer - geen titelSchilderij
Geplaatst doorlowracer
Afmetingen83 cm x 113 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Marcel Schellekens - Kleurenets, Z.T. Stilleven kopen? Bied vanaf 120!
Marcel Schellekens - Kleurenets, Z.T. StillevenGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal1997
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen56 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Fon Klement - onbekend kopen? Bied vanaf 75!
Fon Klement - onbekendGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorlowracer
Jaartal1990
Afmetingen80 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Rob Scholte - geen titel. kopen? Bied vanaf 125!
Rob Scholte - geen titel.Tekening / Aquarel
Geplaatst doorlowracer
Jaartal2010
TechniekStift
Afmetingen39 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Cremer - Litho, Tulpen kopen? Bied vanaf 80!
Jan Cremer - Litho, TulpenGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal1991
TechniekLitho
Afmetingen65.5 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Frederick William Ayer - No Pussyfootin kopen? Bied vanaf 50!
Frederick William Ayer - No PussyfootinGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal1999
TechniekOffset
Afmetingen60 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Matt Groening - originele productietekening, The Simpsons,Ned Flanders , ingelijst kopen? Bied vanaf 55!
Matt Groening - originele productietekening, The Simpsons,Ned Flanders , ingelijstTekening / Aquarel
Geplaatst doormodernart
TechniekPotlood
Afmetingen38 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Geplaatst doorlowracer
Jaartal1984
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Rene van den Broek - Tempera op papier, De duivel bracht de kogel naar Anvers - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 100!
Rene van den Broek - Tempera op papier, De duivel bracht de kogel naar Anvers - Ingelijst (Zeer groot)Schilderij
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal1985
TechniekTempera
Afmetingen122 cm x 94.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
James Janicek - 'zonder titel' kopen? Bied vanaf 50!
James Janicek - 'zonder titel'Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doordoorn2150
Jaartal1983
TechniekLitho
Afmetingen66 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hannes Postma - Olieverf op doek, Dutch shoe oil (Groot) kopen? Bied vanaf 150!
Hannes Postma - Olieverf op doek, Dutch shoe oil (Groot)Schilderij
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal1989
Afmetingen120 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Corneille - geen titel kopen? Bied vanaf 289!
Corneille - geen titelGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorlowracer
Jaartal1960
TechniekLitho
Afmetingen92 cm x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - geen titel kopen? Bied vanaf 155!
Geplaatst doorlowracer
Jaartal1974
TechniekLitho
Afmetingen70 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jeroen Henneman - Litho, Nederlands landschap vanuit vogelvluchtperspectief kopen? Bied vanaf 100!
Jeroen Henneman - Litho, Nederlands landschap vanuit vogelvluchtperspectiefGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal1989
TechniekLitho
Afmetingen55 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Jan Sierhuis - geen titel kopen? Bied vanaf 79!
Jan Sierhuis - geen titelGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorlowracer
Jaartal1979
Afmetingen106 cm x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Frans van Bommel - 'zonder titel' kopen? Bied vanaf 50!
Frans van Bommel - 'zonder titel'Tekening / Aquarel
Geplaatst doordoorn2150
Jaartal1968
TechniekAquarel
Afmetingen47 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Karel Appel - the green kiss kopen? Bied vanaf 849!
Karel Appel - the green kissGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorlowracer
Afmetingen97 cm x 122 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Theo Niermeijer - 'Seed' (1981) kopen? Bied vanaf 65!
Theo Niermeijer - 'Seed' (1981)Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorZuiverKunst
Jaartal1981
Afmetingen60 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Michel van Overbeeke - Ets - Ingelijst kopen? Bied vanaf 65!
Michel van Overbeeke - Ets - IngelijstGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorZuiverKunst
Jaartal1994
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen44 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Peter Klashorst - geen titel kopen? Bied vanaf 149!
Peter Klashorst - geen titelSchilderij
Geplaatst doorlowracer
TechniekAcryl
Afmetingen42 cm x 29.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - Handgesigneerde giclee: Benen kopen? Bied vanaf 59!
Armando - Handgesigneerde giclee: BenenGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorsvalbardart
Jaartal2016
TechniekGiclée
Afmetingen61 cm x 53.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hans Leyerzapf - Olieverf op doek: 'De spreker' (1978) kopen? Bied vanaf 365!
Hans Leyerzapf - Olieverf op doek: 'De spreker' (1978)Schilderij
Geplaatst doorZuiverKunst
Jaartal1978
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Peter Klashorst - portrait off a beauty kopen? Bied vanaf 199!
Peter Klashorst - portrait off a beautySchilderij
Geplaatst doorlowracer
Jaartal2020
TechniekAcryl
Afmetingen100 cm x 79 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKunststof
IngelijstNiet Ingelijst
Dominique Chan - Gemengde techniek op doek, (...) November (Groot) kopen? Bied vanaf 250!
Dominique Chan - Gemengde techniek op doek, (...) November (Groot)Schilderij
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal1988
Afmetingen95 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Peter Klashorst - beauty kopen? Bied vanaf 249!
Peter Klashorst - beautySchilderij
Geplaatst doorlowracer
Jaartal2020
TechniekAcryl
Afmetingen130 cm x 91 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKunststof
IngelijstNiet Ingelijst
Robert Volmer - Olieverf op doek 'Play of light' - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 445!
Robert Volmer - Olieverf op doek 'Play of light' - Ingelijst (Groot)Schilderij
Geplaatst doorZuiverKunst
Afmetingen103.5 cm x 123.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Iet van Es - Olieverf op doek - 1991 (Groot) kopen? Bied vanaf 245!
Iet van Es - Olieverf op doek - 1991 (Groot)Schilderij
Geplaatst doorZuiverKunst
Jaartal1993
Afmetingen100 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Matt Groening - originele productietekening The Simpsons, Moe, ingelijst kopen? Bied vanaf 55!
Matt Groening - originele productietekening The Simpsons, Moe, ingelijstTekening / Aquarel
Geplaatst doormodernart
TechniekPotlood
IngelijstIngelijst
Toon Teeken - Schilderij: 'De droomwereld van de jongen' - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 375!
Toon Teeken - Schilderij: 'De droomwereld van de jongen' - Ingelijst (Zeer groot)Schilderij
Geplaatst doorZuiverKunst
Jaartal1984
Afmetingen108 cm x 128 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Theo Kuijpers - Unicum - Abstracte compositie (1992) - Zeer groot kopen? Bied vanaf 375!
Theo Kuijpers - Unicum - Abstracte compositie (1992) - Zeer grootTekening / Aquarel
Geplaatst doorZuiverKunst
TechniekAquarel
Afmetingen104 cm x 129 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - geen titel kopen? Bied vanaf 225!
Geplaatst doorlowracer
Jaartal1989
Afmetingen81 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst