Populair

Ko Oosterkerk - "vogelliefde" kopen? Bied vanaf 65!
Ko Oosterkerk (1928-2012) Nederlands "vogelliefde"
Techniek Droge Naald
Afmetingen 49 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Direct kopen
Techniek Aquarel
Afmetingen 58 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 595
Direct kopen
Chris Lebeau - Krijttekening: Kat, opgerold en slapend - 1937 kopen? Bied vanaf 325!
Chris Lebeau (1878-1945) Nederlands Krijttekening: Kat, opgerold en slapend - 1937
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 21 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 325
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 73 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 34
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 32
Direct kopen
Royal Leerdam - Floris Meydam, zwevende bellen kopen? Bied vanaf 49!
Royal Leerdam Nederlands Floris Meydam, zwevende bellen
Afmetingen 9.5 x 7 x 7 cm (h x b x d)
Gewicht 660 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Nico van Rijn - Stilleven met bord en appel kopen? Bied vanaf 350!
Nico van Rijn (1887-1962) Nederlands Stilleven met bord en appel
Afmetingen 38 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Klaas Gubbels - Houtdruk/tekening: hartenman kopen? Bied vanaf 429!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Houtdruk/tekening: hartenman
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 46.5 x 56.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 429
Direct kopen
Sjoerdtje Mulder-Hak - Onbekend kopen? Bied vanaf 300!
Sjoerdtje Mulder-Hak (1945) Nederlands Onbekend
Afmetingen 74 x 169 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
€ 300
Direct kopen
18k gouden ring met roze saffier en briljant geslepen diamant tot. 0.16ct kopen? Bied vanaf 410!
18k gouden ring met roze saffier en briljant geslepen diamant tot. 0.16ct
Techniek Goud
Afmetingen 0.63 x 0.48 cm (h x b)
Gewicht 2.6 g
Gesigneerd Nederlands keur
€ 410
Direct kopen
Nicolaas Pieneman - Boerenerf kopen? Bied vanaf 300!
Nicolaas Pieneman (1880-1938) Nederlands Boerenerf
Afmetingen 71 x 91 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Direct kopen
Afmetingen 180 x 175 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 600
Direct kopen
Mark Verstockt - Geometrisch abstract, zeefdruk, 70x50 cm, gesigneerd, 1975 kopen? Bied vanaf 85!
Mark Verstockt (1930-2014) Belgisch Geometrisch abstract, zeefdruk, 70x50 cm, gesigneerd, 1975
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 85
Direct kopen
Henk van Vessem (1939) Nederlands Acryl op doek, Cirkel van verlangen (Groot!)
Techniek Acryl
Afmetingen 140 x 140 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 300
Direct kopen
Techniek Gouache
Afmetingen 110 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 375
Direct kopen
Pieter Vermeulen - Acryl op doek, Gestapeld (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 250!
Pieter Vermeulen (1949) Nederlands Acryl op doek, Gestapeld (Zeer groot)
Techniek Acryl
Afmetingen 200 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 250
Direct kopen
Roy Lichtenstein - Roy Lichtenstein 1970-1980 Jack Cowart kopen? Bied vanaf 20!
Roy Lichtenstein (1923-1997) Amerikaans Roy Lichtenstein 1970-1980 Jack Cowart
Techniek Softcover
Afmetingen 30 x 23 cm (h x b)
€ 20
Direct kopen
Benjamin Van Oost - blackyellow kopen? Bied vanaf 375!
Benjamin Van Oost (1980) Belgisch blackyellow
Techniek Acryl
Afmetingen 100 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 375
Direct kopen
Hans Heijman - Zelf vergeten hoekje kopen? Bied vanaf 100!
Hans Heijman (1951) Nederlands Zelf vergeten hoekje
Techniek Ets
Afmetingen 67 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Olaf Stevens - Kristalobject vervaardigd in de Zweedse graaltechniek kopen? Bied vanaf 190!
Olaf Stevens (1954) Nederlands Kristalobject vervaardigd in de Zweedse graaltechniek
Afmetingen 8.8 x 8.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 190
Direct kopen
Frans Joosen - Vrouw met kinderen. kopen? Bied vanaf 95!
Frans Joosen (1932-2021) Nederlands Vrouw met kinderen.
Afmetingen 85 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 95
Direct kopen
Godfried Vervisch - Staand Naakt kopen? Bied vanaf 3500!
Godfried Vervisch (1930-2014) Belgisch Staand Naakt
Afmetingen 150 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 3.500
Direct kopen
Krin Rinsema - zonder titel kopen? Bied vanaf 235!
Krin Rinsema (1947) Nederlands zonder titel
Techniek Ets
Afmetingen 100 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 235
Direct kopen
Arty Grimm - niet getiteld kopen? Bied vanaf 40!
Arty Grimm (1950) Nederlands niet getiteld
Afmetingen 45 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen
Afmetingen 123 x 105 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 695
Direct kopen
Franz Eggenschwiler - Vogelfrau - 1991 - Originele houtsnede - gesigneerd en genummerd kopen? Bied vanaf 70!
Franz Eggenschwiler (1930-2000) Zwitsers Vogelfrau - 1991 - Originele houtsnede - gesigneerd en genummerd
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 56 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 70
Direct kopen
Gena - Blossom Blue kopen? Bied vanaf 399!
Gena (1982) Nederlands Blossom Blue
Techniek Acryl
Afmetingen 70 x 140 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 399
Direct kopen
Jos Aanraad - Jacht stilleven kopen? Bied vanaf 1695!
Jos Aanraad (1945-1921) Nederlands Jacht stilleven
Afmetingen 70 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 1.695
Direct kopen
Afmetingen 68 x 83 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.950
Direct kopen
Corneille - ontwerp voor Swatch horloge + Swatch horloge kopen? Bied vanaf 375!
Afmetingen 52 x 34 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 375
Direct kopen
Raphael Hermans - Het Paard kopen? Bied vanaf 20!
Raphael Hermans (1974) Nederlands Het Paard
Afmetingen 63 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Guy Vandenbranden - Untitled 1984 kopen? Bied vanaf 2000!
Guy Vandenbranden (1926-2014) Belgisch Untitled 1984
Techniek Gouache
Afmetingen 81 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.000
Direct kopen
Herman Brood - Tuinbroek Cabriolet kopen? Bied vanaf 295!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Tuinbroek Cabriolet
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 295
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 73 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 73 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 595
Direct kopen
14k witgouden ring met een 8 kant geslepen diamant tot 0.01ct kopen? Bied vanaf 160!
14k witgouden ring met een 8 kant geslepen diamant tot 0.01ct
Techniek Goud
Afmetingen 0.4 x 1 cm (h x b)
Gewicht 2.2 g
Gesigneerd Nederlands keur
€ 160
Direct kopen
Wim Mors - Paartje kopen? Bied vanaf 479!
Wim Mors (1935) Nederlands Paartje
Techniek Hout
Afmetingen 25 x 7 x 5 cm (h x b x d)
Gewicht 700 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 479
Direct kopen
Carlos Castanedo - Bronzen sculptuur van liggend naakt figuur op marmeren sokkel kopen? Bied vanaf 250!
Carlos Castanedo (1963) Spaans Bronzen sculptuur van liggend naakt figuur op marmeren sokkel
Techniek Brons
Afmetingen 15.5 x 22 x 14 cm (h x b x d)
Gewicht 5900 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Jan Baas - Litho, Zonder titel, 14/25 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Jan Baas (1960) Nederlands Litho, Zonder titel, 14/25 - Ingelijst
Techniek Litho
Afmetingen 90 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen
14k wit gouden collier en hanger met briljant geslepen diamant tot. 0.26 ct kopen? Bied vanaf 400!
14k wit gouden collier en hanger met briljant geslepen diamant tot. 0.26 ct
Techniek Goud
Afmetingen 1.5 x 0.6 cm (h x b)
Gewicht 2 g
Gesigneerd Nederlands keur
€ 400
Direct kopen
JR - La Nascita - Milano Centrale - genummerd/handgesigneerd kopen? Bied vanaf 850!
JR (1983) Frans La Nascita - Milano Centrale - genummerd/handgesigneerd
Techniek C-Print
Afmetingen 31 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 850
Direct kopen
Joan Miro - Sculptures en Montagne - 5/150 - groot formaat kopen? Bied vanaf 4200!
Joan Miro (1893-1983) Spaans Sculptures en Montagne - 5/150 - groot formaat
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 54.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 4.200
Direct kopen
Techniek Giclée
Afmetingen 64 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 189
Direct kopen
Mel Ramos - Dunkin Donuts (Cindy Crawford) - Zeer groot! kopen? Bied vanaf 2500!
Mel Ramos (1935-2018) Amerikaans Dunkin Donuts (Cindy Crawford) - Zeer groot!
Techniek Litho
Afmetingen 112 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 2.500
Direct kopen
Takashi Murakami - Jellyfish Eyes Black - 2004 kopen? Bied vanaf 1250!
Takashi Murakami (1962) Japans Jellyfish Eyes Black - 2004
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.250
Direct kopen
Matt Lambert - She Never - Handgesigneerde zeefdruk met certificaat - 5/25 kopen? Bied vanaf 250!
Matt Lambert (1981) Amerikaans She Never - Handgesigneerde zeefdruk met certificaat - 5/25
Afmetingen 60 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Death NYC - Marilyn Vuitton - 2012 kopen? Bied vanaf 99!
Death NYC (1979) Amerikaans Marilyn Vuitton - 2012
Afmetingen 34 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 99
Direct kopen
Miguel Berrocal - blinddruk, ‘David’, handgesigneerd, 1971 kopen? Bied vanaf 99!
Miguel Berrocal (1933-2006) Spaans blinddruk, ‘David’, handgesigneerd, 1971
Techniek Preeg/Blinddruk
Afmetingen 34 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 99
Direct kopen
Jacobus Doeser - sfeervol dorp, prachtige kleuren kopen? Bied vanaf 159!
Jacobus Doeser (1884-1970) Nederlands sfeervol dorp, prachtige kleuren
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 59 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 159
Direct kopen