3. Volledig aanbod

Volledig aanbod

Ontdek Kunstveiling

Er worden 8224 kunstwerken aangeboden
Joe Wols - Lot van 7 tekeningen kopen? Bied vanaf 1!
Joe Wols - Lot van 7 tekeningen

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen32.5 cm x 42.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nico Vrielink - Zeefdruk: Le rêve kopen? Bied vanaf 99!
Nico Vrielink - Zeefdruk: Le rêve

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen55 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nico Vrielink - Zeefdruk: Les Miserables(zelfportret Gauguin) kopen? Bied vanaf 99!
Nico Vrielink - Zeefdruk: Les Miserables(zelfportret Gauguin)

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen39 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Andre van Lier - portfoliomap: 10 geometrische composities - 1981 kopen? Bied vanaf 125!
Andre van Lier - portfoliomap: 10 geometrische composities - 1981

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1981
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Harry Maas - Staand Naakt kopen? Bied vanaf 50!
Harry Maas - Staand Naakt

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorAmsterdam75

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen59 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Harmen Klaas Post - Potloodtekening, De molen kopen? Bied vanaf 40!
Harmen Klaas Post - Potloodtekening, De molen

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1963
TechniekPotlood
Afmetingen20 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Brons (Onbekend) - Twee apen kopen? Bied vanaf 275!
Brons (Onbekend) - Twee apen

Beeld / Object

Geplaatst doorliesko

TechniekBrons
Afmetingen6.5 cm x 11 cm x 7.5 cm (h x b x d)
Laatste
kans
Anton Pieck - Ets: het paraplumannetje op de Nieuwmarkt - 1930 kopen? Bied vanaf 225!
Anton Pieck - Ets: het paraplumannetje op de Nieuwmarkt - 1930

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1930
TechniekEts
Afmetingen21.5 cm x 15.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Brons (Onbekend) - Naakte vrouw Afrikaans kopen? Bied vanaf 300!
Brons (Onbekend) - Naakte vrouw Afrikaans

Beeld / Object

Geplaatst doorliesko

TechniekBrons
Afmetingen27 cm x 13 cm x 3 cm (h x b x d)
Igbo - 220637 - African IGBO BULU Mask - Nigeria. kopen? Bied vanaf 45!
Igbo - 220637 - African IGBO BULU Mask - Nigeria.

Etnografica

Geplaatst doorAfrica-Gallery

TechniekHout
Afmetingen33 cm x 21 cm x 21 cm (h x b x d)
Henk Dekker - Riviergezicht bij Eck en Wiel kopen? Bied vanaf 45!
Henk Dekker - Riviergezicht bij Eck en Wiel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorHannes1948

TechniekStift
Afmetingen33 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Brood - Eau de toilette (dames) kopen? Bied vanaf 50!
Herman Brood - Eau de toilette (dames)

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doormplein

TechniekVaria
Afmetingen15 cm x 8 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Henk Dekker - schip op zee kopen? Bied vanaf 45!
Henk Dekker - schip op zee

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorHannes1948

Jaartal1954
TechniekStift
Afmetingen38 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Gonge - 211213 - Tribal used African Goli kplekple mask - Iv. Coast. kopen? Bied vanaf 65!
Gonge - 211213 - Tribal used African Goli kplekple mask - Iv. Coast.

Etnografica

Geplaatst doorAfrica-Gallery

TechniekHout
Afmetingen51 cm x 40 cm x 12 cm (h x b x d)
Gerda Elfring - Kippen en een haan kopen? Bied vanaf 70!
Gerda Elfring - Kippen en een haan

Geplaatst doorHannes1948

Afmetingen90 cm x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jacob van Meurs - De Waag in Amsterdam - ingelijste gravure uit 1663, in zeer goede staat kopen? Bied vanaf 95!
Jacob van Meurs - De Waag in Amsterdam - ingelijste gravure uit 1663, in zeer goede staat

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorMiles

Jaartal1663
TechniekGravure
Afmetingen35 cm x 44 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Jean Solombre - Aquatint, La collection de sables kopen? Bied vanaf 35!
Jean Solombre - Aquatint, La collection de sables

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1978
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen66 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Joe Wols - Lot van vier tekeningen, Schetsen kopen? Bied vanaf 1!
Joe Wols - Lot van vier tekeningen, Schetsen

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekPotlood
Afmetingen33.5 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Yoruba - 210221 - Tribal used Old Yoruba Bohicon Anago Gelede Head mask - Nigeria kopen? Bied vanaf 265!
Yoruba - 210221 - Tribal used Old Yoruba Bohicon Anago Gelede Head mask - Nigeria

Etnografica

Geplaatst doorAfrica-Gallery

TechniekHout
Afmetingen48 cm x 26 cm x 32 cm (h x b x d)
Aat Veldhoen - Lot van twee rotaprints kopen? Bied vanaf 75!
Aat Veldhoen - Lot van twee rotaprints

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1964
TechniekVaria
Afmetingen48.5 cm x 32.5 cm (h x b)
Franz Eggenschwiler - Houtsnede - 1986 kopen? Bied vanaf 49!
Franz Eggenschwiler - Houtsnede - 1986

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1986
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen26.5 cm x 18.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Patrick Creyghton - Litho, Gestutte boom - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Patrick Creyghton - Litho, Gestutte boom - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1977
TechniekLitho
Afmetingen53.5 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Fang - 220305 - Tribal used old African Fang mask - Gabon. kopen? Bied vanaf 45!
Fang - 220305 - Tribal used old African Fang mask - Gabon.

Etnografica

Geplaatst doorAfrica-Gallery

TechniekHout
Afmetingen36 cm x 20 cm x 19 cm (h x b x d)
Mart Kempers - Litho, Ormoy-sur-Saône kopen? Bied vanaf 35!
Mart Kempers - Litho, Ormoy-sur-Saône

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1977
TechniekLitho
Afmetingen56.5 cm x 41.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Henk Kastelijn - Kleurenets, Bliksem kopen? Bied vanaf 35!
Henk Kastelijn - Kleurenets, Bliksem

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1983
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen48.5 cm x 59.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Simon Sint - Landelijke scene aan een vaart - groot schilderij - fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 75!
Simon Sint - Landelijke scene aan een vaart - groot schilderij - fraai ingelijst

Geplaatst doorMiles

Afmetingen65 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Geertjan van Oostende - Droge naald op Japans papier, Years of depression, tears of expression - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Geertjan van Oostende - Droge naald op Japans papier, Years of depression, tears of expression - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1982
TechniekDroge Naald
Afmetingen69 cm x 103.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstIngelijst
Nico Verhoeven - Gemengde techniek, aquarel met atelierstempel kopen? Bied vanaf 45!
Nico Verhoeven - Gemengde techniek, aquarel met atelierstempel

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorin2art

TechniekVaria
Afmetingen32 cm x 25 cm (h x b)
Henri Plaat - Pentekening, De twee levens kopen? Bied vanaf 35!
Henri Plaat - Pentekening, De twee levens

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1964
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen35 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Antonia Vogelzang - "Mimosa in grijze aarden Vaas". kopen? Bied vanaf 60!
Antonia Vogelzang - "Mimosa in grijze aarden Vaas".

Geplaatst doorGreatGuitars

Afmetingen54.6 cm x 44.6 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jean Solombre - Aquatint, Zeegezicht kopen? Bied vanaf 35!
Jean Solombre - Aquatint, Zeegezicht

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekProefdruk
Afmetingen56.5 cm x 76 cm (h x b)
Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets, Par la fenêtre I kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets, Par la fenêtre I

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1981
TechniekEts
Afmetingen64 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nico Verhoeven - Gesigneerde aquarel, gemengde techniek - 1972 kopen? Bied vanaf 45!
Nico Verhoeven - Gesigneerde aquarel, gemengde techniek - 1972

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorin2art

Jaartal1972
TechniekAquarel
Afmetingen47 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Patrick Conrad - Litho, Coca-cola kopen? Bied vanaf 35!
Patrick Conrad - Litho, Coca-cola

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekLitho
Afmetingen80 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anna Jeretic - 'Dieren' kopen? Bied vanaf 65!
Anna Jeretic - 'Dieren'

Geplaatst doordoorn2150

Jaartal2007
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen38 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Elva - Morning coffee in Amsterdam kopen? Bied vanaf 125!
Elva - Morning coffee in Amsterdam

Geplaatst doorelen

Jaartal2020
TechniekAcryl
Afmetingen52 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorin2art

Jaartal1972
TechniekAquarel
Afmetingen46.5 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Johann Elias Ridinger - Chafseur de poulets avec les Chiens kopen? Bied vanaf 20!
Johann Elias Ridinger - Chafseur de poulets avec les Chiens

Geplaatst doorPrivateartcollector

TechniekGravure
Afmetingen42 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
John Lie a Fo - zonder titel kopen? Bied vanaf 55!
John Lie a Fo - zonder titel

Jaartal1990
Afmetingen53 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Alie Kruse-Kolk - 5 figuren - ingelijste zeefdruk kopen? Bied vanaf 45!
Alie Kruse-Kolk - 5 figuren - ingelijste zeefdruk

Geplaatst doorMiles

Afmetingen43 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Luis Filcer - Landscape kopen? Bied vanaf 42!
Luis Filcer - Landscape

Jaartal1990
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nico Verhoeven - Gesigneerde aquarel, gemengde techniek kopen? Bied vanaf 45!
Nico Verhoeven - Gesigneerde aquarel, gemengde techniek

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorin2art

Jaartal1971
TechniekAquarel
Afmetingen44 cm x 31.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Francoise Deberdt - Le pin et l'homme de neige kopen? Bied vanaf 25!
Francoise Deberdt - Le pin et l'homme de neige

TechniekLitho
Afmetingen65 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Bengt Bockman - Handgesigneerde lithografie: Happy Donuts kopen? Bied vanaf 1!
Bengt Bockman - Handgesigneerde lithografie: Happy Donuts

Geplaatst doorsvalbardart

TechniekLitho
Afmetingen45 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Christiaan Hagen - Gekleurde kaart Leiden kopen? Bied vanaf 20!
Christiaan Hagen - Gekleurde kaart Leiden

TechniekLitho
Afmetingen91 cm x 122 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Onno de Graaf - Zeefdruk op Japans papier. titel, Molentje kopen? Bied vanaf 30!
Onno de Graaf - Zeefdruk op Japans papier. titel, Molentje

Geplaatst doorduif

Jaartal1991
TechniekMonotype
Afmetingen58 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
Laatste
kans
Nico Verhoeven - Collage, gemengde techniek, aquarel - "De Wereld Bedekken met Lover" kopen? Bied vanaf 45!
Nico Verhoeven - Collage, gemengde techniek, aquarel - "De Wereld Bedekken met Lover"

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorin2art

TechniekVaria
Afmetingen44 cm x 31 cm (h x b)
Anton Heyboer - De Oer vogel Sierlijke schildering . kopen? Bied vanaf 225!
Anton Heyboer - De Oer vogel Sierlijke schildering .

Geplaatst doorGesta

Jaartal1989
Afmetingen78 cm x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Shepard Fairey - Mujer Fatale - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!
Shepard Fairey - Mujer Fatale - gesigneerd

Geplaatst doorTrabant

Jaartal2021
TechniekOffset
Afmetingen91 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anton Heyboer - De oer vogel . kopen? Bied vanaf 375!
Anton Heyboer - De oer vogel .

Geplaatst doorknubben

Jaartal1988
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst