Volledig aanbod

Vladimir Pavlov - Russisch berkenbos kopen? Bied vanaf 70!
Vladimir Pavlov (1938) Duits Russisch berkenbos
Afmetingen 37 x 26 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 70
Direct kopen
Willem Claassen - Beeld - machinaties kopen? Bied vanaf 75!
Willem Claassen (1940) Nederlands Beeld - machinaties
Afmetingen 30 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 75
Direct kopen
George Ebrin Adingra - Onbekend kopen? Bied vanaf 100!
George Ebrin Adingra (1933-2005) Ivoriaans Frans Onbekend
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 100
Direct kopen
Raphael de Buck - Naakte Vrouw Potlood op papier kopen? Bied vanaf 90!
Raphael de Buck (1902-1986) Belgisch Naakte Vrouw Potlood op papier
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 54.5 x 41.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 90
Direct kopen
Fred Vogelzang - Stapeling kopen? Bied vanaf 75!
Fred Vogelzang (1938-2006) Nederlands Stapeling
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 136 x 136 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Raphael de Buck - Clown Aquarel op papier Gesigneerd rechtsonder kopen? Bied vanaf 90!
Raphael de Buck (1902-1986) Belgisch Clown Aquarel op papier Gesigneerd rechtsonder
Techniek Gouache
Afmetingen 54 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 90
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Fon Klement - Les capucines, hoogdruk boardsnede kopen? Bied vanaf 75!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Les capucines, hoogdruk boardsnede
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 45 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Tuvia Beeri - Abstracte compositie, aquatint ets kopen? Bied vanaf 40!
Tuvia Beeri (1929) Israëlisch Slowaaks Abstracte compositie, aquatint ets
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 68 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Arturo - Mona Lisa kopen? Bied vanaf 500!
Arturo (1954) Nederlands Mona Lisa
Afmetingen 103 x 103 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
Ingelijst Ingelijst
€ 500
Direct kopen
Daniel Humair - Abstracte compositie, litho kopen? Bied vanaf 40!
Daniel Humair (1938) Frans Abstracte compositie, litho
Techniek Litho
Afmetingen 55 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Robert Quintyn - Blinde ezelstraat Brugge - Rue de l'âne aveugle kopen? Bied vanaf 35!
Robert Quintyn (1916) Belgisch Blinde ezelstraat Brugge - Rue de l'âne aveugle
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 27 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Direct kopen
Henri Koetser - handgesigneerde ets | 'Boerin in landschap met schuur' kopen? Bied vanaf 70!
Henri Koetser (1878-1952) Nederlands handgesigneerde ets | 'Boerin in landschap met schuur'
Techniek Ets
Afmetingen 26 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 70
Direct kopen
Wout Schram - Frau Bakker kopen? Bied vanaf 50!
Wout Schram (1895-1987) Nederlands Mevrouw Bakker
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 49.5 x 40.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Nicolaas Wijnberg - kleurenlitho - 1989 - incl. gesigneerd boek. kopen? Bied vanaf 60!
Nicolaas Wijnberg (1918-2006) Nederlands kleurenlitho - 1989 - incl. gesigneerd boek.
Techniek Litho
Afmetingen 47 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Judith ten Bosch - de vrouw met het zand kopen? Bied vanaf 50!
Judith ten Bosch (1957) Nederlands de vrouw met het zand
Techniek Aquarel
Afmetingen 62 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Judith ten Bosch - het begon gewoon aan tafel kopen? Bied vanaf 50!
Judith ten Bosch (1957) Nederlands het begon gewoon aan tafel
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 62 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Peter Hofland - Prachtige bloemen en planten in mooie vaas kopen? Bied vanaf 45!
Peter Hofland (1953) Nederlands Prachtige bloemen en planten in mooie vaas
Techniek Aquarel
Afmetingen 70 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Direct kopen
Marie-Jose Robben - M. Vainberg kopen? Bied vanaf 425!
Marie-Jose Robben (1959) Nederlands M. Vainberg
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 425
Direct kopen
Miguel Conde - geen titel kopen? Bied vanaf 140!
Miguel Conde (1939) Mexicaans geen titel
Techniek Litho
Afmetingen 49 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 140
Direct kopen
Jef van Tuerenhout - vrouw kopen? Bied vanaf 150!
Jef van Tuerenhout (1926-2006) Belgisch vrouw
Techniek Litho
Afmetingen 75 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Martin Engelman - Compositie, litho kopen? Bied vanaf 35!
Martin Engelman (1924-1992) Nederlands Compositie, litho
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Jan Rijlaarsdam - Camogli. Italiaanse riviera. kopen? Bied vanaf 650!
Jan Rijlaarsdam (1911-2007) Nederlands Camogli. Italiaanse riviera.
Afmetingen 93 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 650
Direct kopen
Johannes Graadt van Roggen - Molen kopen? Bied vanaf 50!
Johannes Graadt van Roggen (1867-1959) Nederlands Molen
Techniek Potlood
Afmetingen 33 x 26 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Willem van der Nat - Bloemen stilleven kopen? Bied vanaf 950!
Willem van der Nat (1864-1929) Nederlands Bloemen stilleven
Afmetingen 24 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 950
Direct kopen
Eric Zilverberg - Stekje (plantenserie) kopen? Bied vanaf 151!
Eric Zilverberg (1941) Nederlands Stekje (plantenserie)
Afmetingen 101 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 151
Direct kopen
Firma Regout & Co - 2 bordjes PAJONG Chinoiserie kopen? Bied vanaf 20!
Firma Regout & Co (1827-1899) Nederlands 2 bordjes PAJONG Chinoiserie
Afmetingen 2 x 20 x 20 cm (h x b x d)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 20
Direct kopen
Wim Delvoye - studies for cloaca original study # 28 kopen? Bied vanaf 5400!
Wim Delvoye (1965) Belgisch studies for cloaca original study # 28
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 71 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 5.400
Direct kopen
Emaux de Longwy - set van twee puntgave borden LONGWY - Floraal- Décoré à la main kopen? Bied vanaf 35!
Emaux de Longwy (1798) Frans set van twee puntgave borden LONGWY - Floraal- Décoré à la main
Afmetingen 2.5 x 23 x 23 cm (h x b x d)
€ 35
Direct kopen
Karl Lagasse - One Dollar KLR17 kopen? Bied vanaf 35!
Karl Lagasse (1981) Frans One Dollar KLR17
Techniek Digitale Print
Afmetingen 30 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Anton Fuchs - Materialbild Rot kopen? Bied vanaf 180!
Anton Fuchs (1958) Duits Materiaal Rot
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 100 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 180
Direct kopen
18 kt. White gold - Ring - 0.97 ct Diamond kopen? Bied vanaf 1161!
18 kt. White gold - Ring - 0.97 ct Diamond
Techniek Goud
Afmetingen 2.0 x 0.8 x 2.6 cm (h x b x d)
Gewicht 2.75 g
Gesigneerd Zonder keur
€ 1.161
Direct kopen
Carel Frederik Bendorp (I) - 1793. Rotterdam. Schiedamsche Poort en Goudsche Poort kopen? Bied vanaf 30!
Carel Frederik Bendorp (I) (1736-1814) Nederlands 1793. Rotterdam. Schiedamsche Poort en Goudsche Poort
Techniek Handgekleurd
Afmetingen 32 x 23 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Direct kopen
Aleid Mansholt - Grote ets "Deelbaar blok" kopen? Bied vanaf 20!
Aleid Mansholt (1941) Nederlands Grote ets "Deelbaar blok"
Techniek Ets
Afmetingen 49.3 x 82.3 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Pavel Husa - Abstracte compositie, linosnede (zeer kleine oplage) kopen? Bied vanaf 45!
Pavel Husa (1945) Tsjechisch Abstracte compositie, linosnede (zeer kleine oplage)
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 51 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Ingeborg Oderwald - Met pet kopen? Bied vanaf 100!
Ingeborg Oderwald (1932) Nederlands Met pet
Techniek Ets
Afmetingen 43 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Udo Dziersk - Strandskulptur (Kalabrien) kopen? Bied vanaf 800!
Udo Dziersk (1961) Duits Strandsculptuur (Calabrië)
Afmetingen 55.5 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 800
Direct kopen
Janos Bittenbinder - Erdélyi lányok (Hongaars voor Transsylvaanse meisjes) kopen? Bied vanaf 2500!
Janos Bittenbinder (1946) Roemeens Nederlands Erdélyi lányok (Hongaars voor Transsylvaanse meisjes)
Afmetingen 79 x 98 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 2.500
Direct kopen
Kees Salentijn - Karel Kater kopen? Bied vanaf 55!
Kees Salentijn (1947) Nederlands Karel Kater
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Kees Salentijn - - Onbekend kopen? Bied vanaf 50!
Kees Salentijn (1947) Nederlands - Onbekend
Afmetingen 23 x 19 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Raphael Hermans - Symphony kopen? Bied vanaf 65!
Raphael Hermans (1974) Nederlands Symphony
Afmetingen 53 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Direct kopen
Marijke Timmerman - Academische houtskooltekening "staand vrouwelijk naakt" - gesigneerd kopen? Bied vanaf 21!
Marijke Timmerman Nederlands Academische houtskooltekening "staand vrouwelijk naakt" - gesigneerd
Techniek Houtskool
Afmetingen 50 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 21
Direct kopen
Willem C. Kalshoven - "Heestertakken en Viooltjes, Will Kalshoven, Apeldoorn 1943" kopen? Bied vanaf 67!
Willem C. Kalshoven (1907-1966) Nederlands "Heestertakken en Viooltjes, Will Kalshoven, Apeldoorn 1943"
Afmetingen 81 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 67
Direct kopen
Louis van der Steen - Bloemen kopen? Bied vanaf 150!
Louis van der Steen (1891-1954) Nederlands Bloemen
Afmetingen 71 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Herman Stammeshaus - Houten kistje met Surinaamse vlinders kopen? Bied vanaf 60!
Herman Stammeshaus (1918-1991) Nederlands Houten kistje met Surinaamse vlinders
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 6 x 16.5 x 12 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Baccarat - Twee Kristallen Kandelaars model Abysse kopen? Bied vanaf 700!
Baccarat (1764) Frans Twee Kristallen Kandelaars model Abysse
Afmetingen 19 x 9.5 x 9.5 cm (h x b x d)
Gewicht 904 g
€ 700
Direct kopen
Ineke Watzema-Andriesse - Uil met jong en prooi kopen? Bied vanaf 75!
Ineke Watzema-Andriesse (1929-2003) Nederlands Uil met jong en prooi
Techniek Gouache
Afmetingen 66 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Nico Vrielink - Jeanne I (uit een serie van vijf) kopen? Bied vanaf 20!
Nico Vrielink (1958) Nederlands Jeanne I (uit een serie van vijf)
Afmetingen 39 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Rick Goudsmit - Zonder titel kopen? Bied vanaf 250!
Rick Goudsmit (1962) Nederlands Zonder titel
Techniek Acryl
Afmetingen 42 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
18 Kt. Witgouden Diana Ring met 1,00 Karaat Saffier en Diamanten kopen? Bied vanaf 550!
18 Kt. Witgouden Diana Ring met 1,00 Karaat Saffier en Diamanten
Techniek Goud
Afmetingen 0.7 x 2 cm (h x b)
Gewicht 1.8 g
Gesigneerd Belgisch keur
€ 550
Direct kopen