Peter Donkersloot - Varken & Hond

Peter Donkersloot - Varken & Hond kopen? Bied vanaf 110!
Peter Donkersloot - Varken & Hond kopen? Bied vanaf 110!Peter Donkersloot - Varken & Hond kopen? Bied vanaf 110!Peter Donkersloot - Varken & Hond kopen? Bied vanaf 110!
  • Peter Donkersloot (1959)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2000
Onderwerp Dieren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 38/175
Een leuke zeefdruk van de Nederlandse kunstenaar Peter Donkersloot (1959). Het werk verkeert in uitstekende conditie en is handgesigneerd door de kunstenaar.

Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50

Peter Donkersloot (1959)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (6)

Geplaatst door  Kunstbedrijf
4565 verkochte items
Alle items (442)
60 cm
50 cm