Reinier Lucassen (1939-2025)
De hoed
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 88 x 60 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |