U vindt hier een overzicht van alle populaire items in de veiling. Dit zijn items die door veel bezoekers bekeken en gevolgd worden.
| Techniek | Fotocollage |
| Afmetingen | 73 x 73 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Fotocollage |
| Afmetingen | 30.5 x 49 cm (h x b) |
| Techniek | Fotocollage |
| Afmetingen | 60 x 44 cm (h x b) |
| Techniek | Fotocollage |
| Afmetingen | 60 x 50 cm (h x b) |