Laatste kans

Ontdek Kunstveiling

U vindt hier een overzicht van alle items die voor een laatste ronde in de veiling staan. De items in dit overzicht worden niet opnieuw aangeboden.

filters 1
Er worden 1299 kunstwerken aangeboden
Laatste
kans
Martin van Waning - ets kopen? Bied vanaf 55!

Martin van Waning - ets

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

TechniekEts
Afmetingen32 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Pieter Drift - Ets: Sex & Violins(G)- 1990 kopen? Bied vanaf 49!

Pieter Drift - Ets: Sex & Violins(G)- 1990

Jaartal1990
TechniekEts
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans

Paul Hans Ohmert - Ets: Hollands landschap

TechniekEts
Afmetingen30 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Arja van den Berg - Ets - 1982 kopen? Bied vanaf 49!

Arja van den Berg - Ets - 1982

Jaartal1982
TechniekEts
Afmetingen53.5 cm x 39.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans

Martin van Waning - ets

TechniekEts
Afmetingen23 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Erwin Olaf - C - print: Mature - 1999 kopen? Bied vanaf 595!

Erwin Olaf - C - print: Mature - 1999

Fotografie

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1999
TechniekC-Print
Afmetingen29.4 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Michael Jepkes - Ets/aquatint kopen? Bied vanaf 50!

Michael Jepkes - Ets/aquatint

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen32.5 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Theo Wolvecamp - Pentekening kopen? Bied vanaf 895!

Theo Wolvecamp - Pentekening

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen58 cm x 72.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Luuk Scholten - Olieverf op doek: De horizon kopen? Bied vanaf 235!

Luuk Scholten - Olieverf op doek: De horizon

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen86 cm x 106 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Marius Bauer - ets: Markt in Stamboul kopen? Bied vanaf 99!

Marius Bauer - ets: Markt in Stamboul

TechniekEts
Afmetingen6.5 cm x 8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Laatste
kans

Jaartal1960
TechniekEts
Afmetingen64 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Ad van Riel - Z.t. (02-5) 10/10 kopen? Bied vanaf 45!

Ad van Riel - Z.t. (02-5) 10/10

Geplaatst dooradvanriel

Jaartal2002
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen27 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Martin Engelman - ets/ aquatint - 1969 - oplage 15 stuks kopen? Bied vanaf 45!

Martin Engelman - ets/ aquatint - 1969 - oplage 15 stuks

Jaartal1969
TechniekEts
Afmetingen49.5 cm x 39.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Dodog Soeseno - 2 Zwart wit etsen: Animal-Men-City kopen? Bied vanaf 70!

Dodog Soeseno - 2 Zwart wit etsen: Animal-Men-City

TechniekEts
Afmetingen34 cm x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Kees van Bohemen - proefdruk: wielrenner kopen? Bied vanaf 70!

Kees van Bohemen - proefdruk: wielrenner

Bijzondere Uitgaves

TechniekProefdruk
Afmetingen64 cm x 75 cm (h x b)
Laatste
kans
Armando - Kleurengiclee DER KOPF Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 159!

Armando - Kleurengiclee DER KOPF Handgesigneerd

Geplaatst doorkleurrijkekunstfriesland

TechniekGiclée
Afmetingen61 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Ger Doornink - Felix kopen? Bied vanaf 25!

Ger Doornink - Felix

Geplaatst doorKunstmakelaar

TechniekLitho
Afmetingen80 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Klaas Gubbels - Litho met kleine oplage, fantastisch ingelijst! kopen? Bied vanaf 425!

Klaas Gubbels - Litho met kleine oplage, fantastisch ingelijst!

Geplaatst doorcolourfulartlimburg

Jaartal1979
TechniekLitho
Afmetingen62 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Shinkichi Tajiri - aquagravure ’Knoop’ - minimalistisch en kleurrijk - 1993- oplage 35 kopen? Bied vanaf 375!

Shinkichi Tajiri - aquagravure ’Knoop’ - minimalistisch en kleurrijk - 1993- oplage 35

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1993
TechniekTerragravure
Afmetingen31 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Michael Jepkes - gekleurde ets - 1975 kopen? Bied vanaf 45!

Michael Jepkes - gekleurde ets - 1975

Jaartal1975
TechniekEts
Afmetingen30.5 cm x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Klaas Gubbels - ets met aquarel ingekleurd - ‘Blauwe kan’ - 2002 kopen? Bied vanaf 245!

Klaas Gubbels - ets met aquarel ingekleurd - ‘Blauwe kan’ - 2002

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal2002
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen24.5 cm x 19.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Friedrich Meckseper - Ets/aquatint: Steinen- 1975 kopen? Bied vanaf 125!

Friedrich Meckseper - Ets/aquatint: Steinen- 1975

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1975
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen28 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Albert Mertz - gemengde techniek op papier - 1985 kopen? Bied vanaf 499!

Albert Mertz - gemengde techniek op papier - 1985

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1985
Afmetingen79.5 cm x 58.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Michael Jepkes - Ets: Ex Libris Aafje - 1983 kopen? Bied vanaf 50!

Michael Jepkes - Ets: Ex Libris Aafje - 1983

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1983
TechniekEts
Afmetingen26.5 cm x 18.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans

Fotografie

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1999
TechniekC-Print
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Theo Kuijpers - Litho kopen? Bied vanaf 50!

Theo Kuijpers - Litho

Geplaatst doorCello1

Jaartal1992
TechniekLitho
Afmetingen51 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Marius Bauer - ets: een koopman kopen? Bied vanaf 99!

Marius Bauer - ets: een koopman

TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
Laatste
kans

Martin van Waning - ets

TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans

TechniekEts
Afmetingen13 cm x 16.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Hisako Viruly Abe - Litho kopen? Bied vanaf 35!

Hisako Viruly Abe - Litho

Geplaatst doorCello1

Jaartal1966
TechniekLitho
Afmetingen50.5 cm x 66.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Martin van Waning - ets: lossen van een schip kopen? Bied vanaf 55!

Martin van Waning - ets: lossen van een schip

TechniekEts
Afmetingen25.5 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Willem Witsen - Ingelijste ets: Achterkant van een schuur in Brabant - 1892 kopen? Bied vanaf 150!

Willem Witsen - Ingelijste ets: Achterkant van een schuur in Brabant - 1892

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1892
TechniekEts
Afmetingen24 cm x 27.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Heiner Koch - 7 potloodtekeningen en 8 stifttekeningen kopen? Bied vanaf 40!

Heiner Koch - 7 potloodtekeningen en 8 stifttekeningen

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorduif

Jaartal1968
TechniekPotlood
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Ton Albers - Aquarel: Bos tulpen kopen? Bied vanaf 150!

Ton Albers - Aquarel: Bos tulpen

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekAquarel
Afmetingen24 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Pat Andrea - potloodtekening in boek - 1994 kopen? Bied vanaf 250!

Pat Andrea - potloodtekening in boek - 1994

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1994
TechniekPotlood
Afmetingen15 cm x 10 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Nico Molenkamp - Ingelijste zeefdruk : Theaterfiguur (keurige lijst) kopen? Bied vanaf 299!

Nico Molenkamp - Ingelijste zeefdruk : Theaterfiguur (keurige lijst)

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen98 cm x 88.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Harmen Meurs - Ingelijste gemengde techniek kopen? Bied vanaf 40!

Harmen Meurs - Ingelijste gemengde techniek

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorCello1

TechniekAquarel
Afmetingen72.5 cm x 59.5 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Shinkichi Tajiri - zeldzame knoop - gesigneerde computerprint - incl. originele bewaarmap kopen? Bied vanaf 150!

Shinkichi Tajiri - zeldzame knoop - gesigneerde computerprint - incl. originele bewaarmap

Geplaatst doorGalerie Zien

TechniekComputerprint
Afmetingen29.5 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Yaacov Agam - Gesigneerde en genummerde sculptuur van plexiglas kopen? Bied vanaf 299!

Yaacov Agam - Gesigneerde en genummerde sculptuur van plexiglas

Beeld / Object

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekKunststof
Afmetingen10 cm x 10 cm x 3.5 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Laatste
kans
Jan Montyn - Ets: Curacao - 1997 kopen? Bied vanaf 115!

Jan Montyn - Ets: Curacao - 1997

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1997
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen50.5 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Charlotte le Fevre - zonder titel (104-81) | ets (ingelijst) - oplage 7 van 10 ex. kopen? Bied vanaf 55!

Charlotte le Fevre - zonder titel (104-81) | ets (ingelijst) - oplage 7 van 10 ex.

Geplaatst doortakamine

Jaartal1981
TechniekEts
Afmetingen66.5 cm x 51.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Ad Gerritsen - Zinnen en zinnebeelden Grafiekmap kopen? Bied vanaf 325!

Ad Gerritsen - Zinnen en zinnebeelden Grafiekmap

Geplaatst doorkunstliefhebbe

Jaartal1984
Afmetingen40 cm x 340 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Henk van der Vet - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!

Henk van der Vet - zonder titel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1988
Afmetingen74 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Ab Steenvoorden - De mens in z'n omgeving - Ets kopen? Bied vanaf 30!

Ab Steenvoorden - De mens in z'n omgeving - Ets

Geplaatst doorlenteman

TechniekEts
Afmetingen13 cm x 19 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Armando - Kleurengiclee ES REGNET Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 159!

Armando - Kleurengiclee ES REGNET Handgesigneerd

TechniekGiclée
Afmetingen61 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Kees Salentijn - Litho para MARIA MONTSERRAT Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 45!

Kees Salentijn - Litho para MARIA MONTSERRAT Handgesigneerd

Jaartal1993
TechniekLitho
Afmetingen32 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Jan Forrer - Kleurenlitho ZONDER TITEL Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 35!

Jan Forrer - Kleurenlitho ZONDER TITEL Handgesigneerd.

Jaartal1991
TechniekLitho
Afmetingen29 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Ciano Siewert - Kasteel Waardenburg kopen? Bied vanaf 50!

Ciano Siewert - Kasteel Waardenburg

Geplaatst doorArtandDesignonline

TechniekLitho
Afmetingen47 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Willem van Leusden - Schuur en polderlandschap bij Delft kopen? Bied vanaf 47!

Willem van Leusden - Schuur en polderlandschap bij Delft

Geplaatst doorks53

TechniekEts
Afmetingen43 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Peter Klashorst - Trust - giclee - gesigneerd - zeer groot kopen? Bied vanaf 150!

Peter Klashorst - Trust - giclee - gesigneerd - zeer groot

Geplaatst doorJarold

TechniekGiclée
Afmetingen180 cm x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
IngelijstNiet Ingelijst