3. Volledig aanbod

Volledig aanbod

Ontdek Kunstveiling

Er worden 7116 kunstwerken aangeboden
Arie Brinkman - lot van vier diverse geometrie kopen? Bied vanaf 45!
Arie Brinkman - lot van vier diverse geometrieGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1976
Afmetingen20 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Arie Brinkman - lot van zeven diverse geometrie kopen? Bied vanaf 45!
Arie Brinkman - lot van zeven diverse geometrieGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1976
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Mathieu Berden - Mathieu Berden: Lino, Z.T. kopen? Bied vanaf 15!
Mathieu Berden - Mathieu Berden: Lino, Z.T.Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1990
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen45 cm x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Heinrich Neuy - Die geistige Brücke, zeefdruk kopen? Bied vanaf 50!
Heinrich Neuy - Die geistige Brücke, zeefdrukGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1991
Afmetingen28 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ton Pape - zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Ton Pape - zonder titelTekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1978
TechniekGouache
Afmetingen49 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Geni Peter - zonder titel kopen? Bied vanaf 225!
Geni Peter - zonder titelTekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1968
TechniekGouache
Afmetingen100 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Friedrich Geiler - Linosnede KONKRETE KOMPOSITION kopen? Bied vanaf 85!
Friedrich Geiler - Linosnede KONKRETE KOMPOSITIONGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1951

Jaartal1974
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen62 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1968
TechniekGouache
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Friedrich Geiler - Kleurenzeefdruk op PVC GEOMETRISCHE COMPOSITIE (groen) kopen? Bied vanaf 125!
Friedrich Geiler - Kleurenzeefdruk op PVC GEOMETRISCHE COMPOSITIE (groen)Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1951

Jaartal1983
Afmetingen60 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKunststof
IngelijstNiet Ingelijst
Hans Klaui - zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Hans Klaui - zonder titelGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1987
Afmetingen44 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1993
Afmetingen47 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Friedrich Geiler - Kleurengiclee op PVC MONTANA Handgesigneerd---GROOT!!! kopen? Bied vanaf 125!
Friedrich Geiler - Kleurengiclee op PVC MONTANA Handgesigneerd---GROOT!!!Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkleurrijkekunstfriesland

TechniekGiclée
Afmetingen30 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKunststof
IngelijstNiet Ingelijst
Hans Lucken - Ets, Geometrisch-abstracte compositie in mooi en stevig passe-partout kopen? Bied vanaf 25!
Hans Lucken - Ets, Geometrisch-abstracte compositie in mooi en stevig passe-partoutGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doord_Hondecoeter

Jaartal1983
TechniekEts
Afmetingen27 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Hans van Dijkhorst - Collage, Geometrische compositie kopen? Bied vanaf 1!
Hans van Dijkhorst - Collage, Geometrische compositieSchilderij

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1984
TechniekCollage
Afmetingen70 cm x 70 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst