3. Volledig aanbod

Volledig aanbod

Ontdek Kunstveiling

Han le Roy - Zwier kopen? Bied vanaf 200!
Han le Roy (1952) Nederlands Zwier
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 153 x 103 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Joan Gardy Artigas - Le grand discours kopen? Bied vanaf 45!
Joan Gardy Artigas (1938) Frans Spaans Le grand discours
Techniek Ets
Afmetingen 75 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Marjan Jaspers - Zeefdruk, Klaprozen II - Ingelijst kopen? Bied vanaf 45!
Marjan Jaspers (1949) Nederlands Zeefdruk, Klaprozen II - Ingelijst
Afmetingen 72 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Georges Dussau - Respective transition kopen? Bied vanaf 49!
Georges Dussau (1947) Frans Respective transition
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Ada Breedveld (1944) Nederlands Litho, Titel, Sea Woman
Techniek Litho
Afmetingen 77 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Toni Stadler - Twee litho's 'Schwebende' en 'Zonder titel' kopen? Bied vanaf 20!
Toni Stadler (1888-1982) Duits Twee litho's 'Schwebende' en 'Zonder titel'
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Ger Lataster - 2 x Litho - 1 x nummer 75/75 uit 1988 & 1 x E.A uit 1991 - Beiden 57 x 77 cm kopen? Bied vanaf 100!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands 2 x Litho - 1 x nummer 75/75 uit 1988 & 1 x E.A uit 1991 - Beiden 57 x 77 cm
Techniek Litho
Afmetingen 57 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Joan Gardy Artigas - Antillaise kopen? Bied vanaf 45!
Joan Gardy Artigas (1938) Frans Spaans Antillaise
Techniek Litho
Afmetingen 49 x 69.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Ger Lataster - 2 x Litho - 1 x nummer 6/60 uit 1976 & 1 x E.A uit 1992 - Beiden 57 x 77 cm kopen? Bied vanaf 100!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands 2 x Litho - 1 x nummer 6/60 uit 1976 & 1 x E.A uit 1992 - Beiden 57 x 77 cm
Techniek Litho
Afmetingen 57 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Wim Steijn - Zonder Titel kopen? Bied vanaf 399!
Wim Steijn (1914-1980) Nederlands Zonder Titel
Afmetingen 94 x 82 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 399
Theo Koster - Zeefdruk, Liggend blauw e.a. - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 80!
Theo Koster (1952) Nederlands Zeefdruk, Liggend blauw e.a. - Ingelijst (Groot)
Afmetingen 69 x 133.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 80
Aristide Maillol - OHNE TITEL EROTIK kopen? Bied vanaf 250!
Aristide Maillol (1861-1944) Frans ZONDER TITEL EROTISCH
Afmetingen 45 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 250
Corneille - Femme, chat et masque. kopen? Bied vanaf 55!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Femme, chat et masque.
Techniek Offset
Afmetingen 1270 x 810 cm (h x b)
€ 55
Maya Wildevuur - Acryl op doek, Zeehond - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Maya Wildevuur (1944-2023) Nederlands Acryl op doek, Zeehond - Ingelijst
Techniek Acryl
Afmetingen 100 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Luis Penin - Gala de casamiento kopen? Bied vanaf 30!
Luis Penin (1968) Spaans Gala de casamiento
Afmetingen 65 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Eric Toebosch - Vruchtbaarheid kopen? Bied vanaf 25!
Eric Toebosch (1949) Nederlands Vruchtbaarheid
Afmetingen 120 x 92 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Wim Zurne - Gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 10!
Wim Zurne (1953) Nederlands Gesigneerde ets
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Huidig bod
€ 25
4 biedingen
Mats Jonasson - Schitterende kom / schaal "Swirl" kopen? Bied vanaf 29!
Mats Jonasson (1945) Zweeds Schitterende kom / schaal "Swirl"
Afmetingen 17 x 25 x 25 cm (h x b x d)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 29
Pino Spagnolo - Iconische Space Age vaas 0052 kopen? Bied vanaf 35!
Pino Spagnolo (1948) Italiaans Iconische Space Age vaas 0052
Afmetingen 23 x 16 x 5 cm (h x b x d)
€ 35
Theo Kuijpers - Litho kopen? Bied vanaf 10!
Theo Kuijpers (1939) Nederlands Litho
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50.3 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Huidig bod
€ 20
4 biedingen
Cecile de Bruijn - Zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
Cecile de Bruijn (1950) Nederlands Frans Zonder titel
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 30 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Brons (Onbekend) - Sculptuur: VROUWENFIGUUR kopen? Bied vanaf 100!
Brons Sculptuur: VROUWENFIGUUR
Techniek Tin
Afmetingen 44 x 6 x 6 cm (h x b x d)
€ 100
Henk Bellaard - Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 100!
Henk Bellaard (1896-1975) Nederlands Stadsgezicht
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 52 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Jeroen Hermkens - Litho: Tien steden, Rome - 1988 kopen? Bied vanaf 69!
Jeroen Hermkens (1960) Nederlands Litho: Tien steden, Rome - 1988
Techniek Litho
Afmetingen 28 x 38.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 69
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 22 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Sierk Schroder - MAN MET PIJP kopen? Bied vanaf 69!
Sierk Schroder (1903-2002) Nederlands MAN MET PIJP
Techniek Penseel (Inkt)
Afmetingen 45 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 69
Jeroen Hermkens - Litho: Tien steden, Milaan - 1988 kopen? Bied vanaf 69!
Jeroen Hermkens (1960) Nederlands Litho: Tien steden, Milaan - 1988
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 69
Jim Dine - PLAKAT GALERIE KAMMER kopen? Bied vanaf 100!
Jim Dine (1935) Amerikaans POSTER WALKER ART CENTER 1984 groot formaat
Techniek Offset
Afmetingen 97 x 64 cm (h x b)
€ 100
Claas Prins - Amsterdams havengezicht uit de jaren '50 kopen? Bied vanaf 365!
Claas Prins (1903-1968) Nederlands Amsterdams havengezicht uit de jaren '50
Afmetingen 70 x 129.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 365
Jeroen Hermkens - Litho: Tien steden, Sevilla- 1988 kopen? Bied vanaf 69!
Jeroen Hermkens (1960) Nederlands Litho: Tien steden, Sevilla- 1988
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 69
Clemens Briels - Kleurenzeefdruk THE CLOSING OF THE CHAIN Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 199!
Clemens Briels (1946) Nederlands Kleurenzeefdruk THE CLOSING OF THE CHAIN Handgesigneerd
Afmetingen 82 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 199
Jim Dine - LILA ACHESON WALLACE WING kopen? Bied vanaf 100!
Techniek Offset
Afmetingen 94 x 71 cm (h x b)
€ 100
Ab van Vloten - Met volle zeilen kopen? Bied vanaf 250!
Ab van Vloten (1934) Nederlands Met volle zeilen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 80 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
€ 250
Herman Brood - Kleurenzeefdruk MAN met HOND Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 425!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Kleurenzeefdruk MAN met HOND Handgesigneerd
Afmetingen 112 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 425
Jeroen Hermkens - Litho: Tien steden, Londen - 1988 kopen? Bied vanaf 69!
Jeroen Hermkens (1960) Nederlands Litho: Tien steden, Londen - 1988
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 69
Jeroen Hermkens - Litho: Tien steden, New York - 1988 kopen? Bied vanaf 69!
Jeroen Hermkens (1960) Nederlands Litho: Tien steden, New York - 1988
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 69
Martin Rous jr. - Ongetiteld kopen? Bied vanaf 95!
Martin Rous jr. (1962) Nederlands Ongetiteld
Techniek Acryl
Afmetingen 30 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Hannes Postma - Litho kopen? Bied vanaf 10!
Hannes Postma (1933-2020) Nederlands Litho
Techniek Litho
Afmetingen 77 x 56.7 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Huidig bod
€ 10
1 bieding
Anton Heyboer - Meerdere voorstellingen kopen? Bied vanaf 300!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Meerdere voorstellingen
Techniek Ets
Afmetingen 103.5 x 70.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Co Westerik - Ets: Thinking - 1965 kopen? Bied vanaf 250!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands Ets: Thinking - 1965
Techniek Ets
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Giancarlo Pozzi - 5 RADIERUNGEN " TORNO A SPIARE LE MAREE " 1976 kopen? Bied vanaf 500!
Giancarlo Pozzi (1938) Italiaans 5 RADIERUNGEN "IK BEN TERUG NAAR HET SPIONEREN VAN DE GETIJDEN" 1976
Techniek Ets
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 500
Harry van Lunenburg - Clown kopen? Bied vanaf 23!
Harry van Lunenburg (1947) Nederlands Clown
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 30 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 23
Jan Montyn - Ets - 1982 kopen? Bied vanaf 115!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Ets - 1982
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 30.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 115
Anton Heyboer - Vrouwelijk figuur kopen? Bied vanaf 200!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Vrouwelijk figuur
Techniek Ets
Afmetingen 101 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Panamarenko - KIP archai poster kopen? Bied vanaf 25!
Panamarenko (1940-2019) Belgisch KIP archai poster
Techniek Offset
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
€ 25
Wil van Leeuwen - en anderen, Zeven diverse werken (aquarel) kopen? Bied vanaf 100!
Wil van Leeuwen (1909-1994) Nederlands en anderen, Zeven diverse werken (aquarel)
Techniek Aquarel
Afmetingen 46 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100