Han le Roy (1952)
Zwier
Bied mee
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 153 x 103 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 200