3. Volledig aanbod

Volledig aanbod

Ontdek Kunstveiling

Er worden 7342 kunstwerken aangeboden
The Tribe - Bangladesh kopen? Bied vanaf 3!
The Tribe - BangladeshVinyl

Geplaatst doorVeilingmeester-Vinyl

TypeLP
Three Dog Night - Three Dog Night en extra Around de World with Three Dog Night kopen? Bied vanaf 4!
Three Dog Night - Three Dog Night en extra Around de World with Three Dog NightVinyl

Jaartal1969
TypeLP
Hendrik de Laat - Grote ets St.Michielsgestel. Posthume druk. kopen? Bied vanaf 40!
Hendrik de Laat - Grote ets St.Michielsgestel. Posthume druk.Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorCenterfo

Jaartal1928
TechniekEts
Afmetingen63 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Harrie Sterk - Bij het graf van Jezus met de drie Maria's - statieweg onderdeel kopen? Bied vanaf 125!
Harrie Sterk - Bij het graf van Jezus met de drie Maria's - statieweg onderdeelTekening / Aquarel

Geplaatst doorGoedgevonden

Jaartal1957
TechniekAquarel
Afmetingen33 cm x 47.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
LUTH DESIGN - 18k geel gouden ring bezet met lapis lazuli en chrysopaas kopen? Bied vanaf 950!
LUTH DESIGN - 18k geel gouden ring bezet met lapis lazuli en chrysopaasSieraden

Geplaatst doorCBjewellery

TechniekGoud
Afmetingen0.94 cm x 1.9 cm (h x b)
Gewicht15.3 g
GesigneerdNederlands keur
Jan Rijlaarsdam - Gemengde techniek op papier, Stadscentrum met bootje - Ingelijst kopen? Bied vanaf 350!
Jan Rijlaarsdam - Gemengde techniek op papier, Stadscentrum met bootje - IngelijstTekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekPotlood
Afmetingen49.5 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
14k bicolor gouden ring bezet briljant geslepen diamant tot. 0,60ct -ringmaat 19 kopen? Bied vanaf 655!
14k bicolor gouden ring bezet briljant geslepen diamant tot. 0,60ct -ringmaat 19Sieraden

Geplaatst doorCBjewellery

TechniekGoud
Afmetingen0.47 cm x 0.5 cm (h x b)
Gewicht3.3 g
GesigneerdNederlands keur
Mario Eloy - Gemengde techniek op doek, Keerpunt in één, twee, drie - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 100!
Mario Eloy - Gemengde techniek op doek, Keerpunt in één, twee, drie - Ingelijst (Groot)Schilderij

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1946
Afmetingen47 cm x 122.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Joost Swarte - Niet Zo, maar Zo! kopen? Bied vanaf 71!
Joost Swarte - Niet Zo, maar Zo!Affiches

Geplaatst doorMrMrsBook

Jaartal1988
Afmetingen40 cm x 60 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Le Ciel rouge de l’amour kopen? Bied vanaf 175!
Corneille - Le Ciel rouge de l’amourGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorNiv001

Jaartal1998
TechniekLitho
Afmetingen37 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Josep Guinovart - Affiche - Exhibtion at the Rizolly Gallery, NYC 1979 kopen? Bied vanaf 1!
Josep Guinovart - Affiche - Exhibtion at the Rizolly Gallery, NYC 1979Affiches

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1979
TechniekLitho
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Carlos Blaaker - Zeefdruk, Panter en kraanvogel kopen? Bied vanaf 1!
Carlos Blaaker - Zeefdruk, Panter en kraanvogelGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1994
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aat Veldhoen - Lot van twee rotaprints kopen? Bied vanaf 1!
Aat Veldhoen - Lot van twee rotaprintsPrenten & Uitgaves

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1964
TechniekVaria
Afmetingen49.5 cm x 34.5 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Frank van den Broeck - Drijvende dobbelsteen, litho kopen? Bied vanaf 40!
Frank van den Broeck - Drijvende dobbelsteen, lithoGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1993
TechniekLitho
Afmetingen38 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - Prachtig ingelijste ets met de titel " ERFENIS " kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Prachtig ingelijste ets met de titel " ERFENIS "Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doortien

Jaartal1987
TechniekEts
Afmetingen52 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hermanus Rijkelijkhuizen - "Boslandschap met figuur" - Olieverf op paneel kopen? Bied vanaf 950!
Hermanus Rijkelijkhuizen - "Boslandschap met figuur" - Olieverf op paneelSchilderij

Geplaatst doormartins

Periode1800 t/m 1899
Afmetingen68 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Joan Hernandez Pijuan - Affiche - Galerie Joan Prats - Lithografie Tentoonstelling 1979 kopen? Bied vanaf 1!
Joan Hernandez Pijuan - Affiche - Galerie Joan Prats - Lithografie Tentoonstelling 1979Affiches

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1979
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Brood - ode=passee kopen? Bied vanaf 299!
Herman Brood - ode=passeeGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlowracer

Afmetingen90 cm x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Anton Heyboer - oerlandschap 1949 kopen? Bied vanaf 399!
Anton Heyboer - oerlandschap 1949Tekening / Aquarel

Geplaatst doorlowracer

Jaartal1949
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen90 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Baars - Boeket zonnebloemen in vaas, bloemstilleven kopen? Bied vanaf 89!
Jan Baars - Boeket zonnebloemen in vaas, bloemstillevenSchilderij

Geplaatst doorMrMrsBook

Jaartal1965
Afmetingen63 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Le vulcan en Fete kopen? Bied vanaf 165!
Corneille - Le vulcan en FeteGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlowracer

Jaartal1984
Afmetingen63 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Andy Warhol - Mick Jagger (orig. 1975) - Museum Moderner Kunst Wien - 2010 kopen? Bied vanaf 75!
Andy Warhol - Mick Jagger (orig. 1975) - Museum Moderner Kunst Wien - 2010Affiches

Geplaatst doorTrabant

Jaartal2010
TechniekOffset
Afmetingen84 cm x 56 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - scene champetre kopen? Bied vanaf 199!
Corneille - scene champetreGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlowracer

Jaartal1998
Afmetingen63 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - geen titel kopen? Bied vanaf 175!
Corneille - geen titelGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlowracer

Jaartal1981
TechniekEts
Afmetingen80 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
14k witgouden ring bezet met briljant geslepen diamant tot. 0,20ct - F/G - VS/SI kopen? Bied vanaf 265!
14k witgouden ring bezet met briljant geslepen diamant tot. 0,20ct - F/G - VS/SISieraden

Geplaatst doorCBjewellery

TechniekGoud
Afmetingen0.53 cm x 0.85 cm (h x b)
Gewicht3.5 g
GesigneerdNederlands keur
Corneille - geen titel kopen? Bied vanaf 499!

Geplaatst doorlowracer

Jaartal1960
TechniekLitho
Afmetingen92 cm x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herve Telemaque - Affiche -Roland Garros Tennis 1998 kopen? Bied vanaf 1!
Herve Telemaque - Affiche -Roland Garros Tennis 1998Affiches

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1998
TechniekOffset
Afmetingen76 cm x 57 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Kamagurka - Olifantenpijpen kopen? Bied vanaf 225!
Kamagurka - OlifantenpijpenTekening / Aquarel

Geplaatst doorFabiogianelli

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ger van Elk - Ingelijste zeefdruk: Western style masters - 1991 (ingelijst, groot!) kopen? Bied vanaf 875!
Ger van Elk - Ingelijste zeefdruk: Western style masters - 1991 (ingelijst, groot!)Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1991
Afmetingen120 cm x 94 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Wilhelm Schlote - Handgesigneerde giclee: Blumenpartitur kopen? Bied vanaf 19!
Wilhelm Schlote - Handgesigneerde giclee: BlumenpartiturGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorsvalbardart

Jaartal2015
TechniekGiclée
Afmetingen38 cm x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst