Gebruik filters
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
16
olieverf-op-doek-vaas-met-bloemen
Schilderijen

Afmeting: 55 x 50 cm

Zonder lijst

Typerend mooi werk van deze bekende en - ook bij leven al - geliefde schilder. Hij schilderde veel portretten en (bloem) stillevens. Zijn werk is te typeren als heel precies, maar toch met een losse toets. En ingetogen heel harmonieus kleurgebr...

€ 1000,00
Eindtijd
Geplaatst door
sam1937
aat-veldhoen-naakte-man-op-stoel-rotaprent
Grafiek

Rotaprent door Aat Veldhoen

Voorstelling van een naakte man, zittend op een stoel

Losbladig, beeldmaat 35x30, bladmaat 50x35

Gesigneerd en gedateerd in de druk r.o. 'Veldhoen VII 64'

Authenticiteit volledig gegrandeerd

...
Huidig bod
€ 26,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
Aantal biedingen
5
piet-klaasse-steigerend-renpaard-litho
Grafiek

Litho door Piet Klaasse

Voorstelling van een steigerend renpaard

Losbladig, beeldmaat 26x40, bladmaat 35x44

Gesigneerd in de druk r.o. 'Piet Klaasse'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

€ 30,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
wally-elenbaas-vrouwenhoofd-litho
Grafiek

Litho door Wally Elenbaas

Voorstelling van een vrouwenhoofd

Losbladig, beeldmaat 37x21, bladmaat 54x43

Niet gesigneerd

€ 30,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
f-vd-putten-olieverf-op-doek-boslandschap-met-vennetje
Schilderijen

Mooi olieverf schilderij op doek. Voorstelling betreft boslandschap met vennetje. Werk is linksonder gesigneerd met F vd Putten. Schilderij is in goede staat, heeft alleen kleine beschadiging bij de handtekening (zie foto). Afmetingen zijn 40x30cm.

€ 30,00
Eindtijd
Geplaatst door
markdevos
leo-neervoort-zeemeermin-kleurtekening
Tekeningen / Aquarel

Kleurtekening door Leo Neervoort, meester in de naiëve schilderkunst

Voorstelling van een zittende zeemeermin

Losbladig, beeldmaat 34x64, bladmaat 50x74

Niet gesigneerd

€ 45,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
jacob-maris-olieverf-op-doek
Schilderijen

Olieverf op doek, gesigneerd met J. Maris. Afmetingen exclusief lijst 25x14 en inclusief lijst 37 x 30 cm.

Let op! Wij weten niet of het een origineel werk is. De garantieregeling vervalt dus bij deze!

€ 250,00
Eindtijd
Geplaatst door
Robbreda
r-vd-berg-etsje-41-duinen-bij-scheveningen
Grafiek

Klein etsje van Ruurd van den Berg uit 1941, getiteld "Duinen bij Scheveningen". Gesigneerd en getiteld/gedateerd in potlood. Afm. blad 16,3x 12,4, beeld 8,3x6 cm.

Verzending tussen twee plaatjes, 4 euro

Huidig bod
€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
Cello1
Aantal biedingen
1
r-vd-berg-ets-42-duinstudie
Grafiek

Ets van Ruurd van den Berg uit 1942, getiteld "Duinstudie". Afm. blad 26,3x14, beeld 21,2x9 cm.

Verzending tussen twee plaatjes, 4,50.

Huidig bod
€ 15,00
Eindtijd
Geplaatst door
Cello1
Aantal biedingen
1
jan-arie-versteeg-giessendam-1877-1927-rijswijk-aquarel-stilleven
Tekeningen / Aquarel

Een prachtig kunstwerk (stilleven) van de kunstenaar Jan Arie VERSTEEG (Giessendam 1877 - 1927 Rijswijk). Met passe partout. Gesigneerd rechts onder. Afmetingen met lijst: 48 cm. x 53 cm. Aquarel: 33 cm. x 36 cm. Conditie: heel goed. Het kunstwerk wordt goed gepakt en gratis (binnen Nederland) ver...

€ 68,00
Eindtijd
Geplaatst door
martins
onduidelijke-signatuur-pastel-ontmoeting-in-de-oriënt-ingelijst
Schilderijen

Gesigneerd maar de handtekening hebben wij niet kunnen ontcijferen en helaas hebben wij geen verdere informatie over de kunstenaar.

-Ingelijst in een houten lijst met passe-partout (zonder glasplaat).

-Afmetingen: Lijst, 34 x 42,5 cm. Beeld, 20 x 29 cm.
-Conditie: Het w...

€ 50,00
Eindtijd
Geplaatst door
kunst_ikhebje
p-de-rijcke-litho-boerderij
Grafiek

Peter de Rijcke, groene afgedrukt. 20-18 Ingelijst

€ 10,00
Eindtijd
Geplaatst door
kunstkwartier
bernard-ferdinand-höppe-1841-1922-aquarel-bosgezicht-met-sprokkelaarster
Tekeningen / Aquarel

Een schitterend kunstwerk (aquarel) van de kunstenaar Bernard Ferdinand Höppe (1841-1922). Mooi achter glas ingelijst. Gesigneerd links onder. Afmetingen met lijst: 61,5 cm. x 45 cm. Aquarel maat: 53 cm. x 36 cm. Conditie: heel goed. Het kunstwerk wordt goed gepakt en verzekerd verzonden. Af...

€ 115,00
Eindtijd
Geplaatst door
martins
hollandse-school-20e-eeuw-olieverf-op-doek-boerderijgezicht
Schilderijen

Een zeer fraai en groot boerderijgezicht (Hollandse School, 20e eeuw). Met een authentieke lijst. Gesigneerd rechts onder. Afmetingen met lijst:73 cm. x 94 cm. Doekmaat: 54 cm. x 74 cm. Conditie: redelijk tot goed (het doek heeft wat craquele, zie foto's). De lijst heeft enkele beschadigingen...

€ 125,00
Eindtijd
Geplaatst door
martins
m-van-der-loo-ets-stadsgezicht
Grafiek

Vlaams stadsgezicht in romantisch realistische stijl. Ingelijst. Formaat lijst 33 x 44 formaat ets 22 x 27.

€ 30,00
Eindtijd
Geplaatst door
kunstkwartier
j-h-kaemmerer-1894-1979-houthakkers-olieverf-op-doek-gesigneerd
Schilderijen

Fraai en karakteristiek schilderij van JH Kaemmerer met mooie lijst van de bekende lijstenmaker Heijdenrijk.

Medium: Olieverf op doek
Afmetingen: 70x40 cm (lijst: 85x55 cm)
Gesigneerd: Ja, rechtsonder

€ 299,00
Eindtijd
Geplaatst door
Jelle
l-michel-stadsgezicht-olieverf-op-doek-op-paneel-gesigneerd
Schilderijen

Fraai werk van schilder L Michel. Er zijn meerdere werken van deze schilder in omloop, maar achtergrond is onbekend. Het is waarschijnlijk geïnspireerd op de grote schilder Édouard Cortès die soortgelijke stadsgezichten schilderde op schitterende wijze.

Me...

€ 195,00
Eindtijd
Geplaatst door
Jelle
toon-de-haas-1929-2015-huslenky-olieverf-op-doek-1968-gesigneerd
Schilderijen

Mooi werk van de vorig jaar overleden schilder Toon de Haas

Medium: Olieverf op doek
Afmetingen: 70x60 cm (exclusief de studiolatten)
Gesigneerd: Ja, l.o.; 'dehaas 68'

Conditie: Schilderij verkeerd in goede conditie

Schil...

€ 115,00
Eindtijd
Geplaatst door
Jelle
raoul-hynckes-zeldzame-tekening-jaren-20-belgie-magisch-realisme-willink
Tekeningen / Aquarel

Unieke tekening van Raoul Hynckes uit de jaren twintig, geheel in de sfeer van het Magisch Realisme .

Denk aan Willink's Zeppelin van een aantal jaren later ! ( 1933 )

‘ Luchtballon ‘

...
Huidig bod
€ 110,00
Eindtijd
Geplaatst door
morgan
Aantal biedingen
21
cor-noltee-1903-1967-olieverf-op-doek-ploegen-met-paarden
Schilderijen

Een zeer fraai kunstwerk van de kunstenaar Cor Noltee (1903-1967). Met een prachtige authentieke lijst. Gesigneerd rechts onder. Afmetingen met lijst: 68 cm. x 53 cm. De doekmaat is 50 cm. x 35 cm. Conditie doek: goed. De lijst heeft wat gebruikssporen. Het kunstwerk wordt goed gepakt en verzeker...

€ 675,00
Eindtijd
Geplaatst door
martins
george-jan-geo-poggenbeek-1853-1903-olieverf-op-paneel-bosgezicht
Schilderijen

Een zeer fraai bosgezicht van de kunstenaar George Jan (Geo) Poggenbeek (1853-1903). Heel mooi gelijst.Gesigneerd rechts onder. Afmetingen met lijst: 36 cm. x 45 cm. Paneelmaat: 22 cm. x 30,5 cm. Conditie: goed. Het kunstwerk wordt goed gepakt en gratis (binnen Nederland) verzonden. Afhalen is op ...

€ 355,00
Eindtijd
Geplaatst door
martins
rudolf-bremmer-staand-naakt-tekening
Tekeningen / Aquarel

Krachtige tekening door Rudolf Bremmer

Voorstelling van een staande naakte dame

Losbladig, beeldmaat 40x21

Gemonogrammeerd en gedateerd r.o. 'R.B.30'

Tevens gesigneerd en gedateerd op achterzijde: 'R.Bremmer ft 1930'

Authenticiteit ...

Huidig bod
€ 60,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
Aantal biedingen
1
erich-wichman-abstracte-compositie-houtsnede
Grafiek

Houtsnede door Erich Wichman

Voorstelling van een abstracte compositie

Losbladig, beeldmaat 22x17, bladmaat 32x29

Gemonogrammeerd en gedateerd r.o. in de druk 'W' en '19'

Herkomst: Wendingen

...
€ 45,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
johannes-petri-1890-1972-meisje
Schilderijen

jOh PETRI

PORTRET

OLIEVERF OP BOARD IN DE MAAT 14,5 X 16 CM

GESIGNEERD RECHTS ONDER JOH PETRI

GEKADERD IN ZEER FRAAI HOUTEN LIJST IN DE MAAT 17 X 23 CM

STAAT ; HET WERK IS IN GOEDE STAAT

STAAT LIJST - GOEDE STAAT

VERZENDEN AAN...

€ 40,00
Eindtijd
Geplaatst door
kunstkabinet
willem-witsen-ets-valkenburg-1915-1919
Grafiek

Willem Witsen, ets: Valkenburg. Jaar: ongeveer tussen 1915 - 1919.

Nummer: 10. Oplage : 100. Gesigneerd rechtsonder met potlood. Afmetingen: 41 x 31 cm. Afmetingen beeld: 22,8 x 17,3 cm.

Literatuur: De Groot: 192, 3 / Boon 165; Van Wisselingh 485.

Conditie: in goede ...

€ 299,00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
16