Gebruik filters
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
18
hendrik-roodenburg-aan-de-rivier-tekening-1915
Tekeningen / Aquarel

Vroege, krachtige tekening door Hendrik Roodenburg

Voorstelling aan de rivieroever, mogelijk bij Rhenen waar hij veel werkte

Losbladig, beeldmaat 32x52, bladmaat 40x55

Gemonogrammeerd en gedateerd l.o. 'H.E.R.15'

€ 70,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
prachtige-aquarel-meisje-op-rots-met-rugzak-begin-19e-eeuw
Tekeningen / Aquarel

Prachtige Aquarel Meisje op rots met rugzak begin 19e eeuw

Signatuur aanwezig (rechtsonder) maar moeilijk te lezen

afmeting 22,8 x 26,8 cm mooie grote afmeting

€ 135,00
Eindtijd
Geplaatst door
ciscus_9com
paard-chromolitho-van-canadeesche-paard-door-otto-eerelman-1898
Grafiek

Mooie originele (Chromo) Litho van het canadeesche paard van Otto Eerelman 1898 met de originele beschrijving erbij

Dit is een originele Chromolitho uit 1898 dus geen nadruk of copy

Heb ook nog andere soorten paarden

Ik heel mooie staat

Niet erbij het ti...

€ 240,00
Eindtijd
Geplaatst door
ciscus_9com
george-stahl-1903-1982-gewassen-pentekening-vrachtauto-s-bij-huizen
Tekeningen / Aquarel

Een prachtige gewassen pentekening van de kunstenaar George Stahl (1903-1982). Niet ingelijst. Voluit gesigneerd rechts onder. Afmetingen pentekening:27 cm. x 21,5 cm. Conditie: goed. Het kunstwerk wordt goed gepakt en verzekerd verzonden. Afhalen is mogelijk.

Info:

http://www...

€ 30,00
Eindtijd
Geplaatst door
martins
johannes-graadt-van-roggen-ets-toren-van-de-nieuwe-kerk-haarlem
Grafiek

Heel mooie ets door G van Roggen van toren van de nieuwe Kerk te Haarlem

onder in potlood gesigneerd

afm ets 64 x 212 mm

afm passe-partout 14,5 x 13,5 cm

€ 60,00
Eindtijd
Geplaatst door
ciscus_9com
elisabeth-adriani-hovy-1873-1957-ets-van-landschap
Grafiek

Heel mooie ets van Adriani Hovy van een landschap

Rechtsonder gesigneerd

afm ets 75 x 140 mm

afm Passe-Partout 16,5 cm x 25 cm

€ 25,00
Eindtijd
Geplaatst door
ciscus_9com
dirk-harting-ets-kolkje-amsterdam
Grafiek

Ets, potlood gesigneerd rechtsonder. Genummerd 126 linksonder.

Beeldmaat 29,7 x 10,8 cm. Bladmaat 37 x 17 cm. Losbladig.

€ 20,00
Eindtijd
Geplaatst door
ammeg
marinus-pieter-semeijn-ets-molen-te-leidschendam
Grafiek

Ets uit 1930. Potlood gesigneerd en gedateerd rechtsonder. Getiteld linksonder.

Beeldmaat 37,5 x 27,5 cm. Bladmaat 46 x 34 cm. Losbladig.

€ 25,00
Eindtijd
Geplaatst door
ammeg
hendrik-jan-wesseling-olieverf-dahlia-s-in-groene-vaas
Schilderijen

Olieverf, doek gemaroufleerd op board. Gesigneerd rechtsboven.

Doekmaat 40 x 50 cm. Ingelijst. Lijstmaat 59 x 69 cm.

€ 175,00
Eindtijd
Geplaatst door
ammeg
dirk-den-exter-olieverf-hollands-landschap-met-boerderijen
Schilderijen

Olieverfschilderij uit 1941 in goede staat. Gesigneerd en gedateerd rechtsonder.

Doekmaat 70 x 100 cm. Ingelijst. Lijstmaat 86,5 x 116,5 cm.

Ex collectie Provincie Noord-Holland.

€ 395,00
Eindtijd
Geplaatst door
ammeg
frank-brangwyn-ets-a-gate-assisi
Grafiek

Zinkets uit 1903. Potlood gesigneerd rechtsonder.

Beeldmaat 37 x 45 cm. Bladmaat 53 x 61 cm. Losbladig.

Afgebeeld in de catalogus van W.Gaunt met Plate no.16

€ 190,00
Eindtijd
Geplaatst door
ammeg
frank-brangwyn-ets-a-turkish-cemetery
Grafiek

Zinkets uit 1904. Potlood gesigneerd rechtsonder.

Beeldmaat 45,5 x 48 cm. Bladmaat 54 x 63 cm. Losbladig.

Afgebeeld in de catalogus van W.Gaunt met Plate no.31.

€ 190,00
Eindtijd
Geplaatst door
ammeg
gerardus-wiegman-havengezicht
Schilderijen

Kunstenaar: Gerard Wiegman
Techniek: olieverf op doek
Voorstelling: Havengezicht
Gesigneerd: rechtsonder
Afmeting (lxb): 40 x 60 cm
Voorkeur: ophalen bij ons in Nieuwersluis
Inclusief lijst.
B2052A

...
€ 900,00
Eindtijd
Geplaatst door
Marsmeijer
j-h-persijn-dorpsgezicht
Schilderijen

Kunstenaar: J.H. Persijn
Techniek: olieverf op doek
Voorstelling: dorpsgezicht
Gesigneerd: rechtsonder J.H. Persijn

€ 500,00
Eindtijd
Geplaatst door
Marsmeijer
willem-linnig-1819-1885-soldaten-1851-belgie-antwerpen
Grafiek

WILLEM LINNIG Antwerpen 1819/1885

SOLDATEN

ETS OP DIK PAPIER IN DE MAAT 18 X 22 CM

GESIGNEERD LINKS ONDER EN DD - ZIE FOTO

ZONDER LIJST

JAAR 1851

ETS GOEDE STAAT -

VERZENDEN AANGETEKEND of OPHALEN BIJ KUNSTKABINET ZAANDAM

...
€ 65,00
Eindtijd
Geplaatst door
kunstkabinet
l-stutterheim-mannetje-op-bospad
Schilderijen

Kunstenaar: L. Stutterheim
Techniek: olieverf op doek
Voorstelling: Mannetje op bospad
Gesigneerd: linksonder
Afmeting (lxb): 40 x 31 cm
Afmetingen lijst: 52 x 42 cm
B2635

...
€ 300,00
Eindtijd
Geplaatst door
Marsmeijer
han-krug-de-nieuwe-duintjes-renesse-aquarel-1957
Tekeningen / Aquarel

Aquarel door Han Krug

Voorstelling van een moerasje bij De Nieuwe Duintjes in Renesse

Losbladig, beeldmaat 27x37

Annotatie r.o. 'moerasje bij De Nieuwe Duintjes' , datering l.o. 'renesse 6 juli 1957'

Niet gesigneerd

Authenticiteit ...

€ 45,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
gesigneerd-schilderij-vaas-met-rozen-67-x-54-cm-uit-1945
Schilderijen

Gesigneerd schilderij - vaas met rozen - 67 X 54 cm uit 1945.

Het betreft een prachtig olieverf schilderij op paneel in de oude hout met gipsen lijst.

Het paneel is in perfecte staat maar de lijst heeft wat kleine beschadigingen.

€ 35,00
Eindtijd
Geplaatst door
tien
jonge-naakte-man-adonis-charles-rochussen-1814-1894
Grafiek

CHARLES ROCHUSSEN 1814 - 1894

JONGE ADONIS

LITHO OP DIK PAPIER IN DE MAAT 25 X 34 CM

GESIGNEERD ONDER CH R

ZONDER LIJST

GOEDE STAAT

PAAR KLEINE VLEKJES BOVEN

...

€ 85,00
Eindtijd
Geplaatst door
kunstkabinet
marinus-adrianus-koekkoek-ii-1873-1944-olieverf-op-doek-bosgezicht
Schilderijen

Een schitterend bosgezicht ( met een houthakker ) van de kunstenaar Marinus Adrianus Koekkoek II (1873-1944). Met authentieke lijst. Gesigneerd rechts onder. Afmetingen met lijst: 50 cm. x 42,5 cm. Doekmaat: 33,5 cm. x 24,5 cm. Conditie doek: goed. De lijst heeft kleine beschadigingen (zie foto&#...

€ 595,00
Eindtijd
Geplaatst door
martins
pieter-wagemans-1879-1955-olieverf-op-paneel-dorpsgezicht-met-poortje
Schilderijen

Een schitterend stadsgezicht van de kunstenaar Pieter Wagemans (1879-1955). Met een prachtige authentieke lijst. Gesigneerd rechts onder. Afmetingen met lijst: 54 cm. x 44 cm. Paneelmaat: 40 cm. x 30 cm. Conditie: redelijk tot goed (het paneel heeft enkele kleine scheurtjes). Dit is echter niet h...

€ 245,00
Eindtijd
Geplaatst door
martins
oude-naakte-man-met-schedel-van-charles-rochussen
Grafiek

CHARLES ROCHUSSEN 1814 - 1894

OUDE ADONIS MET SCHEDEL

LITHO OP DIK PAPIER IN DE MAAT 38 X 48 CM

GESIGNEERD ONDER CH R

ZONDER LIJST

GOEDE STAAT

PAAR KLEINE VLEKJES BOVEN

...
€ 75,00
Eindtijd
Geplaatst door
kunstkabinet
feestdag-in-brussel-door-charles-rochussen
Grafiek

CHARLES ROCHUSSEN 1814 - 1894

FEESTDAG

ETS OP DIK PAPIER IN DE MAAT 14 X 22 CM

GESIGNEERD ONDER / GEDRUKT BIJ W UNGER

ZONDER LIJST

GOEDE STAAT

VOOR VERDERE INFO ZIE ONZ...

€ 65,00
Eindtijd
Geplaatst door
kunstkabinet
limburgse-boerin-met-koeien-luminisme-van-g-tielens
Schilderijen

GEORGE TIELENS VENLO 1888 - SITTARD 1950

BOERIN AAN HET WERK BIJ DE KOEIEN

Schilder van het limburgs boeren leven
Koeien in de polder met boerin
Medium ; olieverf op linnen
Maat ; 52 x 64 cm
Rechts onder G Tielens - zie foto
Gekaderd in een ...

€ 350,00
Eindtijd
Geplaatst door
kunstkabinet
theodore-gerard-1829-1895-ets-familie-met-kinderen-belgie
Grafiek

THEODOR GERARD 1829 - 1895

BELGISCHE DAME MET KINDEREN

ETS OP DIK PAPIER IN DE MAAT 19 X 22 CM

GESIGNEERD ONDER rechts

ZONDER LIJST

GOEDE STAAT

Paar kleine randvlekjes

...
€ 65,00
Eindtijd
Geplaatst door
kunstkabinet
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
18