Gebruik filters
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
21
adriaan-keus-1875-1955-houtskool-pastel-tekening-boerderijgezicht
Tekeningen / Aquarel

Een prachtige houtskool/pastel tekening van de kunstenaar Adriaan Keus (1875-1955). Achter glas ingelijst. Gesigneerd rechts onder. Afmetingen met lijst: 50 cm. x 33 cm. Conditie tekening: goed. Conditie lijst: redelijk. Het kunstwerk wordt GRATIS (binnen Nederland) verzonden. Afhalen is mogelijk...

€ 47,00
Eindtijd
Geplaatst door
martins
jan-veth-lithografie-p-l-tak
Grafiek

Portret PL Tak, gemaakt door Jan Veth (1864 - 1925), graveur. De litho is gemaakt in het jaar 1907 en gedrukt op licht beige papier. Enkele minieme verouderingspuntjes. Gesigneerd in de steen rechtsonder. Beeldhoogte 270 mm, breedte 158 mm. Onlangs nog voorzien een nieuwe lijst en passepartout.

...
€ 60,00
Eindtijd
Geplaatst door
veranderaar
kees-andrea-hand-vol-leven-ets
Grafiek

Ets door Kees Andrea

Symbolische voorstelling van een hand vol leven

Losbladig, beeldmaat 16x19, bladmaat 27x32

Gesigneerd r.o. 'Kees Andrea' en gemnogrammeerd r.o. in de druk 'KA'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

...
€ 35,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
dirk-harting-ets-torentje-te-amersfoort
Grafiek

Mooie ets door D Harting. Ingelijst in houten lijstje met passepartout. Epreuve d'artiste, torentje te Amersfoort, gesigneerd. Afmeting lijst 24 bij 38, ets zelf 13 bij 24 cm.

€ 25,00
Eindtijd
Geplaatst door
kunstkwartier
nicolas-de-poilly-parijs-porte-saint-martin-ca-275-jaar-oude-kopergravure
Grafiek

Originele ca. 275 jaar oude kopergravure naar het ontwerp van Nicolas I de Poilly uit de periode 1682-1696, met een zicht op Porte Saint-Martin in Parijs.

Kunstenaar: Nicolas I de Poilly (Frankrijk, 1627-1696)

€ 60,00
Eindtijd
Geplaatst door
robver
nicolas-de-poilly-zicht-op-versailles-ca-275-jaar-oude-kopergravure
Grafiek

Originele ca. 275 jaar oude kopergravure naar het ontwerp van Nicolas I de Poilly uit de periode 1682-1696, met een zicht op de stad en het Château de Versailles.

Kunstenaar: Nicolas I de Poilly

€ 60,00
Eindtijd
Geplaatst door
robver
de-holland-zes-met-stuurvrouw-constant-artz-olieverf-op-houten-paneel
Schilderijen

Zeer geslaagd werk van Constant Artz absoluut toppertje binnen zijn oeuvre. paneelmaat 24.5 x 18cm. In mooie lijst met fluwelen passe -partout maat 42x36cm. l.o. gesigneerd. Het geheel is in prima conditie en bij mij in Amsterdam te zien. Opsturen is optioneel.

...
€ 1375,00
Eindtijd
Geplaatst door
FreddyB
hildo-krop-twee-arbeiders-houtsnede
Grafiek

Houtsnede door Hildo Krop

Voorstelling van twee arbeiders

Losbladig, beeldmaat 18x16, bladmaat 33x29

Gesigneerd r.o. op het blad in de druk 'Hildo Krop'

Afkomstig uit Wendingen

...
€ 45,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
kees-andrea-de-haan-en-de-bok-kleurenlitho
Grafiek

Kleurenlitho door Kees Andrea

Voorstelling van onmin tussen de haan en de bok

Losbladig, beeldmaat 34x30, bladmaat 63x47

Gesigneerd in potlood r.o. 'K Andrea'

€ 30,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
harm-kamerlingh-onnes-liggend-naakt-tekening
Tekeningen / Aquarel

Tekening door Harm Kamerlingh Onnes

Voorstelling van een liggend naakt op matras bij mandfles

Losbladig, beeldmaat 15x27, bladmaat 24x32

Niet gesigneerd, afkomstig uit schetsboek Kamerlingh Onnes

Gedateerd l.o. '26 mei 47'

Authenticiteit v...

€ 30,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
hendrik-haverman-moeder-met-baby-litho-in-rood
Grafiek

Litho in rood door Hendrik Haverman

Voorstelling van een moeder die haar baby zoogt

Losbladig, beeldmaat 30x22, bladmaat 50x35

Gemonogrammeerd l.o. in de druk 'H.J.H.'

€ 40,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
willem-van-nieuwenhoven-1879-1973-olieverf-op-doek-portret-van-een-meisje
Schilderijen

Een schitterend portretschilderij van de kunstenaar Willem van Nieuwenhoven (1879-1973). Met mooie authentieke lijst. Gesigneerd rechts boven. Afmetingen met lijst: 58,5 cm. x 48,5 cm. Doekmaat: 45 cm. x 35 cm. Conditie: goed ( zie ook de foto's). Het kunstwerk wordt goed gepakt en GRATIS (bi...

€ 425,00
Eindtijd
Geplaatst door
martins
j-graadt-van-roggen-ets-bretagne-1928
Grafiek

Droge naald ets ets door J.Graadt van Roggen

Voorstelling van een Bretons landschap

Ets losbladig onder passepartout, beeldmaat 10x15, bladmaat 18x22

Gesigneerd r.o. 'JMGraadtvanRoggen', genummerd l.o. '6/12'

€ 45,00
Eindtijd
Geplaatst door
EVart
tjeerd-bottema-kleurenets-boerendeel-in-laren
Grafiek

Kleurenets, potlood gesigneerd rechtsonder. Getiteld middenonder.

Beeldmaat 29,5 x 40 cm. Ingelijst met zuurvrij passe-partout. Lijstmaat 51 x 61 cm.

€ 95,00
Eindtijd
Geplaatst door
ammeg
g-altmann-olieverf-twee-roeibootjes-aan-de-oever
Schilderijen

Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder.

Doekmaat 25 x 35 cm. Ingelijst. Lijstmaat 35 x 45 cm.

Lijst heeft beschadigingen.

€ 275,00
Eindtijd
Geplaatst door
ammeg
jan-van-der-linde-olieverf-molen
Schilderijen

Olieverf op doek voorstellende molen "de Adriaan" met de naastgelegen scheepswerf van "Zuidam"  aan

het Spaarne te Haarlem. Gesigneerd linksonder.

Doekmaat 31 x 39 cm. Ingelijst. Lijstmaat 40 x 48 cm.

Huidig bod
€ 345,00
Eindtijd
Geplaatst door
ammeg
Aantal biedingen
1
dirk-baksteen-ets-deemstering
Grafiek

Ets uit 1920. Voorstellende de Kempische staartmolen van Achterbos waarbij boer en boerin een gesprek voeren,

tweede molen in het verschiet. Gesigneerd rechtsonder. Epreuve d'artiste en Chine montée C/E linksonder.

€ 85,00
Eindtijd
Geplaatst door
ammeg
alfred-löb-ets-peinzende-vrouw
Grafiek

Ets uit 1955. Potlood gesigneerd rechtsonder. "eigen druk" linksonder.

In de plaat gesigneerd en gedateerd linksboven.

Beeldmaat 16 x 12,5 cm. Bladmaat 24 x 19 cm. Losbladig.

€ 25,00
Eindtijd
Geplaatst door
ammeg
xeno-munninghoff-olieverf-veluws-landschap
Schilderijen

Olieverf op doek voorstellende een Veluws landschap met een vrouw op een zandweg langs een beek.

Doekmaat 50 x 75 cm. Ingelijst. Lijstmaat 77 x 102 cm. Gesigneerd linksonder.

€ 495,00
Eindtijd
Geplaatst door
ammeg
corstiaan-willem-smith-havenkom-en-het-schanseiland-met-groote-kerk-maassluis
Schilderijen

Fraai en groot werk van de bekende Maassluise kunstschilder Corstiaan Willem Smith

Medium: Olieverf op doek
Afmetingen: 65x90 cm (lijst: 77x103 cm)
Gesigneerd: Ja, rechtsonder

€ 120,00
Eindtijd
Geplaatst door
Jelle
luigi-kasimir-ets-st-stephans-dom-vom-graben-wien
Grafiek

Ets uit ca. 1928. Potlood gesigneerd rechtsonder.

Beeldmaat 33 x 23 cm. Bladmaat 38 x 27 cm. Losbladig.

€ 45,00
Eindtijd
Geplaatst door
ammeg
toon-de-haas-1929-2015-huslenky-olieverf-op-doek-1968-gesigneerd
Schilderijen

Mooi werk van de vorig jaar overleden schilder Toon de Haas

Medium: Olieverf op doek
Afmetingen: 70x60 cm (exclusief de studiolatten)
Gesigneerd: Ja, l.o.; 'dehaas 68'

Conditie: Schilderij verkeerd in goede conditie

Schil...

€ 140,00
Eindtijd
Geplaatst door
Jelle
hendrik-j-haverman-slapend-kind-rode-litho
Grafiek

Rode litho door Hendrik J.Haverman

Voorstelling van een slapend kind

Litho onder passepartout, beeldmaat 19x19, p.p.maat 40x37

Gemonogrammeerd r.o. in de druk 'H.J.H.v'

...
€ 40,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
w-steelink-ets-op-verkenning-naar-c-rochussen
Grafiek

Afmeting ets: 19 x 13,5 cm.

Bladmaat: 30 x 21 cm.

In redelijke staat, papier wat verkleurd.

Niet ingelijst.

€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
AdeNeef
cornelis-de-bruin-1870-1940-botters-op-de-zuiderzee
Schilderijen

Een karakteristiek werk van de bekende schilder Cornelis de Bruin.

Medium: Olieverf op doek

Afmetingen: 70x50 cm

Gesigneerd: Ja, r.o.

Conditie doek: redelijk tot goed (gezien de ouderdom van het doek - lichte craquelé).

...
€ 150,00
Eindtijd
Geplaatst door
Jelle
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
21