Gebruik filters
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
19
originele-gravure-van-vlinder-met-plant-door-l-admiral-jacob-1774c
Grafiek

Heel mooie oud origineel ingekleurde gravure van L'ADMIRAL, Jacob.(1694-1770). Naauwkeurige waarneemingen omtrent de veranderingen van veele insekten of gekorvene diertjes en uitgegeven te Amsterdam: Johannes Sluyter, 1774.

Dit zijn vrij zeldzame gravures

In mooie staat e...

€ 100,00
Eindtijd
Geplaatst door
ciscus_9com
originele-gravure-van-vlinder-met-plant-door-l-admiral-jacob-1774
Grafiek

In mooie staat e...

€ 100,00
Eindtijd
Geplaatst door
ciscus_9com
george-jan-geo-poggenbeek-1853-1903-olieverf-op-paneel-bosgezicht
Schilderijen

Een schitterend bosgezicht van de kunstenaar Geo Poggenbeek (1853-1903). Zeer mooi gelijst. Gesigneerd rechts onder. Afmetingen paneel: 32 cm. x 23 cm. Met lijst: 44,5 cm. x 36 cm. Conditie: heel goed. Het schilderij wordt goed gepakt en verzekerd verzonden. Afhalen is mogelijk. Info: www.rkd.nl/p...

€ 375,00
Eindtijd
Geplaatst door
martins
hermanus-jan-hendrik-rijkelijkhuijsen-1813-1883-olieverf-op-paneel-landschap
Schilderijen

Een schitterend tweeluik (2 panelen vormen een schilderij) van de 19e eeuwse kunstenaar Hermanus Rijkelijkhuijsen (1813-1883). Zonder lijst. Gesigneerd rechts onder. Afmetingen panelen: 62,5 cm. x 42,5 cm. (totale hoogte en breedte). Conditie: goed. Zeker gezien de leeftijd van de panelen ( > ...

€ 255,00
Eindtijd
Geplaatst door
martins
martin-van-waning-ets-poort
Grafiek

Aparte ets van Martin van Waning. Ca. 32x23 cm. Papier ca 52x41 cm, in goede gebruikte staat, gebruind.

In druk l.o. gesigneerd, rechtsonder handgesigneerd.

Ets is niet ingelijst, wordt gerold in koker verstuurd.

€ 5,00
Eindtijd
Geplaatst door
wjvandenbrink
aubrey-beardsly-the-peacock-skirt-litho
Grafiek

Art-Deco litho door Aubrey Beardsly

Voorstelling getiteld 'The Peacock Skirt'

Gelijst, beeldmaat 22x16, lijstmaat 37x3

Authenticiteit volledig gegarandeerd

€ 30,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
b-f-imminck-prent-gravure-het-hof-des-princen-van-oranje-te-breda
Grafiek

Het Hof des Princen van Oranje te BREDA, is een werk dat zelden in de verkoop te vinden is.

De orspronkelijke gravure is gemaakt door B.M Immnck in 1743.

De prent stamt uit een boek van Thomas Ernst van Goort, verschenen in 1744.

€ 100,00
Eindtijd
Geplaatst door
TONA3
jan-willem-nortier-boerderij-aan-de-vaart-ets
Grafiek

Klassieke ets door Jan Willem Nortier

Voorstelling van een boerderij aan de poldervaart

Losbladig, beeldmaat 19,5x14, bladmaat 29x25

Niet gesigneerd

Huidig bod
€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
Aantal biedingen
1
hendrik-van-bloem-1874-1960-olieverf-op-paneel-landschap
Schilderijen

Een werkelijk schitterend landschapsschilderij van de kunstenaar Hendrik van Bloem (1874-1960). Met een prachtige authentieke lijst. Gesigneerd rechts onder. Afmetingen met lijst: 75 cm. x 59 cm. Paneel maat: 50,5 cm. x 32,5 cm. Conditie paneel: goed. De lijst heeft een paar kleine scheurtjes. Di...

€ 390,00
Eindtijd
Geplaatst door
martins
twee-ingekleurde-krijttekeningen-van-amsterdam-oa-westerkerk
Tekeningen / Aquarel

2 Zeer mooie krijttekeningen van amsterdam in zinken lijstjes

1 straatje met Westerkerk

2 gracht met gebouwen

Ik kan de signatuur niet helemaal lezen maar zie er in Loius Lu.......... misschien weet iemand wie de kunstaenaar is

afmeting lijst 18.5 x 25 ...

Huidig bod
€ 65,00
Eindtijd
Geplaatst door
ciscus_9com
Aantal biedingen
5
bas-gribling-mediterraan-landschap-olieverf-circa-1950
Schilderijen

Prachtig olieverf op doek voorstellende een mediterraan landschap met zicht op een bergdorp van Sebastianus Hubertus Ferdinandus (Bas) Gribling. Gribling kreeg zijn opleiding aan de Vrije Academie en de Academie van Beeldende Kunsten in Den Haag. Geboren in 1909 te Oudenbosch woonde hij tot zijn ...

€ 75,00
Eindtijd
Geplaatst door
hangh52
prachtige-krijttekening-van-oude-boom-met-huis
Tekeningen / Aquarel

Heel mooie tekening van een oude boom en huis

Ik kan geen signatuur vinden

afmeting tekening 19 x 13,5 cm

afmeting papier 25 x 18,5 cm

€ 40,00
Eindtijd
Geplaatst door
ciscus_9com
grote-houtsnede-van-maria-met-kind-door-meuri-baelen-1929
Grafiek

Grote houtsnede van Maria met kind door Meuri Baelen 1929

Links onder signatuur in potlood en rechtonder in de hotsnede een monogram

afmeting papier 51 x 65,5 cm

afmeting houtsnede 40,7 x 55,6

€ 30,00
Eindtijd
Geplaatst door
ciscus_9com
han-krug-zeegezicht-aquarel-juni-57
Tekeningen / Aquarel

Heldere aquarel door Han Krug

Voorstelling van een Noordzeegezicht

Beeldmaat 20x25

Niet gesigneerd, gedateerd l.o. 'juni 57'

€ 25,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
willem-steelink-jr-1856-1928-2-tekeningen-op-papier-dorpsstraat-en-schuur
Tekeningen / Aquarel

Een prachtig kunstwerk ( 2 tekeningen ) van de kunstenaar Willem Steelink Jr. (1856-1928). Mooi met passe partout en achter glas ingelijst. Gesigneerd rechts en links onder en gedateerd 1922. Afmetingen met lijst: 41 cm. x 29 cm. Conditie: heel goed. Het kunstwerk wordt goed gepakt en verzekerd v...

€ 90,00
Eindtijd
Geplaatst door
martins
h-weegewijs-ets-wipmolen-bij-boerderij
Grafiek

Ets uit 1913. Potlood gesigneerd rechtsonder, Genummerd 63/150 linksonder. Initialen en datum in de plaat linksonder.

Beeldmaat 46,5 x 37,5 cm. Bladmaat 54,5 x 44,5 cm. Losbladig. Geplakt scheurtje linksmidden in de marge.

Huidig bod
€ 35,00
Eindtijd
Geplaatst door
ammeg
Aantal biedingen
1
h-e-roodenburg-ets-molen-windlust-te-wassenaar
Grafiek

Ets uit 1927. Potlood gesigneerd rechtsonder. Getiteld en genummerd 78 linksonder. Titel, initialen en jaartal in de plaat rechtsonder.

Beeldmaat 29,5 x 21,5 cm. Bladmaat 47,5 x 32 cm. Losbladig.

Catalogus nr. GK.E-1927-15

€ 35,00
Eindtijd
Geplaatst door
ammeg
théophile-narcisse-chauvel-ets-buiten-singel-amsterdam
Grafiek

Ets, gesigneerd in de plaat rechtsonder. Getiteld middenonder.

Voorstelling naar een schilderij van Baronne Nataniel de Rothschild.

Beeldmaat 19 x 28,5 cm. Bladmaat 29 x 42 cm. Losbaldig.

€ 25,00
Eindtijd
Geplaatst door
ammeg
kent-hagerman-ets-test-flight-fairchild-packet
Grafiek

Ets, potlood gesigneerd rechtsonder. Getiteld linksonder.

Beeldmaat 17,5 x 24,5 cm. Bladmaat 24,5 x 31 cm. Losbladig.

Boven en onder in de marge een paar kleine gaatjes.

€ 40,00
Eindtijd
Geplaatst door
ammeg
a-miolée-ets-duinlandschap
Grafiek

Ets. Potlood gesigneerd rechtsonder. "Eigen druk" linksonder. Initialen in de plaat rechtsonder.

Beeldmaat 12 x18 cm. Bladmaat 17 x 24 cm. Losbladig.

€ 40,00
Eindtijd
Geplaatst door
ammeg
kuno-brinks-ets-droge-naald-de-bui
Grafiek

Droge naald uit 1945. Potlood gesigneerd rechtsonder. "eigen druk" linksonder.

Monogram en jaartal in de plaat linksonder.

Beeldmaat 7,5 x 15,5 cm. Bladmaat 10 x 17 cm. Losbladig.

€ 95,00
Eindtijd
Geplaatst door
ammeg
anton-pieck-ets-sint-joriskerk-amersfoort
Grafiek

Ets uit 1916. Potlood gesigneerd rechtsonder. "Gedrukt door den etser" linksonder.

Gesigneerd en getiteld in de plaat linksonder.

Beeldmaat 29 x 16 cm. Bladmaat 35 x 20,5 cm. Losbladig.

€ 100,00
Eindtijd
Geplaatst door
ammeg
hendrik-j-haverman-moeder-met-zogende-baby-rode-litho
Grafiek

LAATSTE KANS!!

Litho in rood door Hendrik J.Haverman

Voorstelling van een moeder met een zogende baby aan de borst

Losbladig, beeldmaat 30x23, bladmaat 49x35

Gemonogrammeerd l.o. 'H.J.H.'

...
€ 30,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
hollandse-school-20e-eeuw-olieverf-op-canvas-paneel-winterlandschap
Schilderijen

Een prachtig winterlandschap met een kostbare authentieke lijst (Hollandse school 20e eeuw). Ongesigneerd. Afmetingen met lijst: 58 cm. x 48 cm. Paneel maat 40 cm. x 30 cm. Conditie: goed. Het schilderij wordt goed gepakt en verzekerd verzonden. Afhalen is mogelijk.

...
€ 69,00
Eindtijd
Geplaatst door
martins
leon-philippet-olieverf-boerin-met-kind
Schilderijen

Olieverf op paneel door Leon Philippet, (1843-1906). Boerin met gebakerd kind, eind 19de eeuw. Gesigneerd. Philippet ging op 13 jarige leeftijd naar de academie. Werkte in Parijs en Rome. Had veel contact met kunstenaars uit Belgie. Werk van hem hangt in musea. Hij heeft prijzen gewonnen voor zij...

€ 450,00
Eindtijd
Geplaatst door
kunstkwartier
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
19