Gebruik filters
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
16
george-jan-geo-poggenbeek-1853-1903-olieverf-op-paneel-bosgezicht
Schilderijen

Een zeer fraai (herfst) bosgezicht van de kunstenaar Geo POGGENBEEK (1853-1903). Heel mooi gelijst. Gesigneerd rechts onder. Afmetingen met lijst: 36 cm. x 45 cm. Paneelmaat: 22 cm. x 30,5 cm. Conditie: heel goed. Het kunstwerk wordt goed gepakt en GRATIS (binnen Nederland) verzonden. Afhalen is ...

€ 375,00
Eindtijd
Geplaatst door
martins
hieronymus-wierix-kopergravure-religieuze-voorstelling-circa-1600
Grafiek

Vroeg 17e eeuwse religieuze kopergravure van de hand van de Antwerpse kunstenaar Hieronymus Wierix.

€ 25,00
Eindtijd
Geplaatst door
hangh52
lou-strik-kind-in-box-houtsnede
Grafiek

Fraaie houtsnede door Lou Strik

Voorstelling van een kind met zijn poppen in de box

Losbladig, beeldmaat 37x22, bladmaat 56x39

Uitgave van de Vereniging tot bevordering van Beeldende Kunsten

Authenticiteit volledig gegarandeerd

...
€ 40,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
gerard-van-vliet-stad-straat
Grafiek

Kunstenaar: Gerard van Vliet
Techniek: pastel
Voorstelling: stads straat
Afmeting exclusief lijst (lxb): 47 x 31 CM
Voorkeur: ophalen bij ons in Nieuwersluis
Inclusief lijst in goede staat
-4

€ 100,00
Eindtijd
Geplaatst door
Marsmeijer
gerard-van-vliet-molen
Grafiek

Kunstenaar: Gerard van Vliet
Techniek: pastel
Voorstelling: Molen
Gesigneerd: rechtsonder
Afmeting exclusief lijst (lxb): 53 x 37 CM
-1

...
€ 100,00
Eindtijd
Geplaatst door
Marsmeijer
gerard-van-vliet-boerderij-en-molen
Grafiek

Kunstenaar: Gerard van Vliet
Techniek: pastel
Voorstelling: boerderij en molen
Afmeting exclusief lijst (lxb): 42 x 31 CM
-2

...
€ 100,00
Eindtijd
Geplaatst door
Marsmeijer
gerard-van-vliet-straat
Grafiek

Kunstenaar: Gerard van Vliet
Techniek: pastel
Voorstelling: stads straat
Afmeting exclusief lijst (lxb): 34 x 25 CM
-3

€ 100,00
Eindtijd
Geplaatst door
Marsmeijer
aart-van-dobbenburgh-litho-boomschors
Grafiek

Litho uit 1931. Potlood gesigneerd en gedateerd rechtsonder.

Getiteld en genummerd 18/25 linksonder.

Monogram en datum in de steen rechtsonder.

Beeldmaat 24,2 x 29,5 cm. Bladmaat 43,5 x 53,5 cm. Losbladig.

Huidig bod
€ 40,00
Eindtijd
Geplaatst door
ammeg
Aantal biedingen
1
georg-frédéric-rötig-kleurenets-jachthonden-met-opvliegende-eenden
Grafiek

Kleurenets uit 1938. Potlood gesigneerd rechtsonder.

Beeldmaat 39 x 58 cm. Bladmaat 49 x 67 cm. Losbladig.

Destijds uitgegeven door International Art Publishing, Detroit, U.S.A.

G.F.Rötig is geboren op 1 oktober 1873 te Le Havre en overleden in 1961.

...
€ 60,00
Eindtijd
Geplaatst door
ammeg
dirk-harting-ets-zomer-spaarne
Grafiek

Ets uit 1925. Potlood gesigneerd rechtsonder. épreuve d'artiste linksonder.

Beeldmaat 6,2 x 32,5 cm. Bladmaat 13 x 40 cm. Losbladig.

€ 30,00
Eindtijd
Geplaatst door
ammeg
jacob-wigersma-olieverf-oude-groenmarkt-haarlem
Schilderijen

Prachtig olieverfschilderij voorstellende de Oude Groenmarkt te Haarlem met de Vleeshal en Sint Bavokerk

in de sneeuw. Gesigneerd rechtsonder.

Doekmaat 62 x 50 cm.Ingelijst. Lijstmaat 65 x 53 cm.

€ 750,00
Eindtijd
Geplaatst door
ammeg
jord-van-calker-olieverf-kwakelbrug-edam-met-speeltoren
Schilderijen

Olieverf op doek uit 1947. Gesigneerd en gedateerd linksonder.

Doekmaat 45 x 35 cm. Ingelijst. Lijstmaat 50,5 x 40,5 cm.

Lijst heeft gebruikssporen.

€ 130,00
Eindtijd
Geplaatst door
ammeg
aart-van-dobbenburgh-litho-tuintje-in-sneeuw
Grafiek

Litho uit 1930. Potlood gesigneerd en gedateerd rechtsonder.

Getiteld en genummerd 21/25 linksonder. Monogram en datum in de steen linksonder.

Beeldmaat 21,5 x 30 cm. Bladmaat 43,5 x 53,5 cm. Losbladig.

Wat weervlekjes in de marge

€ 45,00
Eindtijd
Geplaatst door
ammeg
tjeerd-bottema-kleurenets-duinlandschap
Grafiek

Mooie kleurenets van Bottema die men weinig tegenkomt.

Potlood gesigneerd rechtsonder. Getiteld linksonder.

Beeldmaat 10,7 x 35 cm. Ingelijst. Lijstmaat 25,5 x 51,5 cm.

€ 165,00
Eindtijd
Geplaatst door
ammeg
tjeerd-bottema-kleurenets-strandgezicht
Grafiek

Een Bottema die u weinig zal tegenkomen.

Beeldmaat 28 x 14 cm. Losbladig.

€ 145,00
Eindtijd
Geplaatst door
ammeg
adrianus-miolée-aquarel-landschap-met-koeien
Tekeningen / Aquarel

Aquarel, gesigneerd linksonder.

Voorstellende een landschap achter de duinen met boerderijen en koeien.

Beeld- en bladmaat 26,7 x 37,5 cm. Losbladig.

Enige lichte zuurvlekjes in het papier.

€ 150,00
Eindtijd
Geplaatst door
ammeg
frank-brangwyn-ets-a-turkish-cemetery
Grafiek

Bijzonder fraaie zinkets uit 1904.

Potlood gesigneerd rechtsonder.

Beeldmaat 45,5 x 48 cm. Bladmaat 54 x 63 cm. Losbladig.

Afgebeeld in de catalogus van W.Gaunt met plate 31.

Huidig bod
€ 175,00
Eindtijd
Geplaatst door
ammeg
Aantal biedingen
1
naakte-dames-veroveren-vissersboot
Schilderijen

ALLARD BÖHME

NAAKTE NIMFEN VEROVEREN EEN VISSERSBOOT

OLIEVERF OP LINNEN IN DE MAAT 60 X 80 CM

GESIGNEERD RECHTS ONDER allard Böhme

ZEER GOEDE STAAT

GEKADERD IN MODERNE LIJST IN DE MAAT 77 X 97 CM

€ 950,00
Eindtijd
Geplaatst door
kunstkabinet
ruiter-langs-vaart-in-maanlicht-van-gerard-westermann
Schilderijen

Gerard Westermann
Westermann was een leerling van Johannes Hendricus Jurres en aan de Rijksacademie in Amsterdam. Hij schilderde, maakte aquarellen en tekende. Zijn onderwerpen waren portretten, figuren, paarden en stillevens.Met zijn schilderij paardenman won hij een bronzen medaille bij ...

€ 350,00
Eindtijd
Geplaatst door
kunstkabinet
jan-sirks-1885-1938-olieverf-op-doek-hooimijt
Schilderijen

Een heel fraai landschapsschilderij van de kunstenaar Jan SIRKS (1885-1938). Met mooie authentieke lijst. Gesigneerd links onder. Afmetingen met lijst: 42 cm. x 32 cm. Doekmaat: 35 cm. x 25 cm. Conditie: redelijk tot goed (zie foto's). Het kunstwerk wordt goed gepakt en GRATIS (binnen Nederla...

€ 175,00
Eindtijd
Geplaatst door
martins
gaston-hoffmann-kleurenets-l-accord
Grafiek

Gesigneerd.

Algemeen goede staat

In lijst achter glas

Afmeting 49x39cm

Zie foto's

Glasbreuk risico koper

€ 75,00
Eindtijd
Geplaatst door
Akke
onbekend-olieverf-op-doek-schildersattributen
Schilderijen

Prachtig stevig werk.

Mooi van kleur.

Opgeknapt met reparaties.

Algemeen goede staat.

Zie foto's.

Afmeting 60x50cm

€ 125,00
Eindtijd
Geplaatst door
Akke
wilhelmus-l-wijmans-1888-1976-maroufle-rotsachtige-franse-kust
Schilderijen

Een schitterend landschapsschilderij van de kunstenaar Wilhelmus L. WIJMANS (Utrecht 1888 - 1976 Hilversum). Met lijst. Gesigneerd rechts onder en gedateerd 1958. Afmetingen met lijst: 86 cm. x 66 cm. Maroufle: 70 cm. x 50 cm. Conditie: goed. Het kunstwerk wordt goed gepakt en verzekerd verzonden...

€ 355,00
Eindtijd
Geplaatst door
martins
jan-kelderman-1914-1990-olieverf-op-doek-bloemen-op-een-vaas
Schilderijen

Boeket bloemen op een transparante vaas. Schilder vermoedelijk Jan kelderman (1914-1990), alleen monogram J.K. Vermoedelijk eerste helft 20e eeuw. Gesigneerd rechts onderin. De afmetingen van het doek zijn 50 cm x 60 cm. Inclusief de lijst zijn de afmetingen: 60 cm x 70 cm. Verkeert in een goede ...

€ 35,00
Eindtijd
Geplaatst door
rahoekstra_kunst8
herman-jansen-olieverf-op-doek-vaas-met-bos-gestyleerde-tulpen
Schilderijen

Stilleven van een vaas met gestyleerde tulpen. Geschilderd door Herman Janssen in 1946. Techniek: olieverf op doek. Gesigneerd aan de rechter onderzijde. De afmetingen van het doek zijn: 40 cm x 50 cm. Inclusief de lijst zijn de afmetingen: 51,5 cm x 61,5 cm.

€ 40,00
Eindtijd
Geplaatst door
rahoekstra_kunst8
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
16