Gebruik filters
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
23
ferdinand-luigini-kleurenets-molen-aan-een-rivier
Grafiek - Handgesigneerd

Kleurenets uit 1921. Nummer 1/100. Handgesigneerd.

Afmeting: 33 x 44 cm.

Niet ingelijst. In goede staat.

€ 30,00
Eindtijd
Geplaatst door
AdeNeef
maurice-feuillet-1873-1968-terras
Tekeningen / Aquarel

Prachtige tekening van de Franse schilder, illustrator en journalist Maurice Feuillet.

hij werkte voor de Franse krant Le Figaro

wordt zelden werk van hem aangeboden

tekening 18 x 21 cm mooi ingelijst 33 x 35 cm

€ 175,00
Eindtijd
Geplaatst door
BuisArthouse
jan-hendrik-frans-holle-1888-1969-dorpsgezicht
Schilderijen

Groot dorpsgezicht van Frans Holle 1888-1969 geb in Groningen en zijn op leiding gehad bij Minerva waar hij les had van oa Dirk de Vries Lam

olieverf op doek in prachtige lijst 94 x 74 cm wat kleine beschadeging, niet storend

€ 65,00
Eindtijd
Geplaatst door
BuisArthouse
rudolf-schönberg-de-kaart-met-de-walvisvaarder-ets
Bijzondere uitgaves

Ets door Rudolf Schönberg

Voorstelling van een zeekaart met een walvisvaarder, verrekijker en kompas

Losbladig, beeldmaat 17,3x14,4, bladmaat 38x28

Afdruk van de originele plaat door de Koninklijke Belgische Bibliotheek

€ 40,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
adri-visser-1887-1969-kerkinterieur
Schilderijen

Prachtig Kerkinterieur van Adriaan Nicolaas (Adri) Visser

geb 1887 in Den Haag en Overl.1969 te Rijswijk schilderde hoofdzakelijk Kerkinterieurs en landschappen in de trant van de haagse school

€ 395,00
Eindtijd
Geplaatst door
BuisArthouse
piet-van-der-hem-1885-1961-ets-place-de-clichy-parijs
Bijzondere uitgaves

mooie ets van Piet van der Hem 11,5 x 7 cm in oud lijstje 14,5 x 40 cm

vrouw met hoedendoos op het plein, 1908/1911

één hoekje van lijstje is wat beschadigt

€ 200,00
Eindtijd
Geplaatst door
BuisArthouse
constant-artz-olie-op-doek
Schilderijen

Constant Artz

Prachtig werk van Constant Artz ( leerling van Josef Israëls) mooi groot formaat.

Olieverf op doek

Formaat doek 50 x 40 cm

Linksondet gesigneerd

Inclusief omlijsting uit de tijd van het schilderij. In goede staat

...
€ 3750,00
Eindtijd
Geplaatst door
Barfie
johan-hendrik-van-mastenbroek-1945
Schilderijen

Johan Hendrik van Mastenbroek

Originele tekening van Johan Hendrik van Mastenbroek

'Lasscher'. Gesigneerd en gedateerd 1942

Een vergelijkbare tekening staat afgebeeld in: A. Glavimans, J.H. van Mastenbroek, Rotterdam 1946, nr. 148.

Titel : de Lasser

...
€ 350,00
Eindtijd
Geplaatst door
Barfie
willy-sluiter-pastel-op-papier-gesigneerd-en-gedateerd-1933
Tekeningen / Aquarel

Willy Sluiter 1873 - 1949

Titel : Elegante dame in spaanse avond jurk

Pastel op papier

Gesigneerd rechtsboven en gedateerd 1933

Formaat : 82 x 58 cm

Incl. Omlijsting uit de tijd van het kunstwerk.

€ 1750,00
Eindtijd
Geplaatst door
Barfie
johan-hendrik-van-mastenbroek
Tekeningen / Aquarel

Johan Hendrik van Mastenbroek (Rotterdam, 4 december 1875 – aldaar, 16 november 1945)

Titel : Rotterdams stadsgezicht met kar
Houtskool op papier
Bladgrootte +/- 45 cm x 35 cm
Afmeting tekening : 45x35 cm (+/-)

€ 1200,00
Eindtijd
Geplaatst door
Barfie
willem-anthonie-oepts-tekening-op-papier-gesigneerd
Tekeningen / Aquarel

Willem Anthonie Oepts (Amsterdam, 22 december 1904 - Parijs, 22 maart 1988)

Titel : Elegante dame

Houtskool op papier

Afmeting papier 46 x 28 cm

Gesigneerd rechtsboven

Achterkant tekening van bomen en tekst van Willem Oepts

...
€ 525,00
Eindtijd
Geplaatst door
Barfie
louis-soonius-1883-1956-tekening-boerderijgezicht
Tekeningen / Aquarel

Een prachtige tekening van de Nederlandse kunstenaar louis Soonius (1883-1956). Mooi achter glas ingelijst. Gesigneerd links onder en gedateerd 1914. Meer dan 100 jaar oud dus! Afmetingen met lijst: 39,5 cm. x 30 cm. Beeldmaat: 26,5 cm. x 21 cm. Conditie: goed. Het kunstwerk kan verzonden of afge...

€ 65,00
Eindtijd
Geplaatst door
martins
joan-van-gent-stilleven-met-distels
Schilderijen

B9386-L

kunstenaar: Joan van Gent
gesigneerd l.o.: P. Rosier (pseudoniem)
voorstelling: "Stilleven met distels"
techniek: olie op doek,
afmetingen, exclusief lijst: 40 x 50 cm

Inclusief lijst (zie afbeelding)

Voor meer i...

€ 150,00
Eindtijd
Geplaatst door
Marsmeijer
willem-c-kalshoven-zeegezicht
Schilderijen

A7803-HB
kunstenaar: Willem C. Kalshoven
voorstelling: Zeegezicht
informatie verso: Het is heiig, gedateerd 1952
techniek: olieverf op doek
afmetingen exclusief lijst: 26 x 45 cm.
gesigneerd r.o.: Will Kalkshoven

€ 250,00
Eindtijd
Geplaatst door
Marsmeijer
raffaele-de-rosa-krijger-te-water-lithografie-handgesigneerd
Grafiek - Handgesigneerd

Kunstenaar: Raffaele de Rosa. ( 1940. Italië).

Titel: Krijger te water.

Materiaal: Lithografie op zwaar Büttenpapier.

Afmetingen blad: 23 X 26,5 cm.

Afmetingen beeld: 14 X 18 cm.

Jaar: niet beken...

€ 59,00
Eindtijd
Geplaatst door
ElineV
kees-mandos-1913-2001-aquarel-gesigneerd-in-lijst-van-66-x-45-cm
Tekeningen / Aquarel

Kees Mandos 1913-2001 - aquarel - gesigneerd - in lijst van 66 x 45 cm.

Prachtige aquarel - waarschijnlijk van een oud stukje Tilburg.

De aquarel is gesigneerd en zit in een bruine houten lijst met passe-partout.

€ 45,00
Eindtijd
Geplaatst door
tien
pieter-den-besten-amaryllis
Tekeningen / Aquarel

Een prachtig werk van Pieter den Besten.

Amaryllis in een vaas

Steendruk naar aquarel

Maat 67,5 x 56 ingelijst.

Gesigneerd rechtsonder in het rood Pieter den Besten.

Gedateerd : '40 1940.

€ 250,00
Eindtijd
Geplaatst door
KeesvanDongenArt
jan-kobel-1800-1838-sepia-tekening
Tekeningen / Aquarel

AN KOBEL III

Een prachtige originele sepia tekening van de Rotterdamse kunstenaar.

Van deze kunstenaar zijn maar weing kunstwerken op de markt vanwege het overlijden op jonge leeftijd van Jan Kobell

€ 325,00
Eindtijd
Geplaatst door
Barfie
corn-brandenburg-1884-1954-ooruil
Grafiek - Handgesigneerd

Kleurets van de Ooruil.

Deze kleurendruk van een uil wijkt sterk af van wat we gewend zijn van Brandenburg. We weten dat dit niet de enige ets van vogels is die Brandenburg maakte. Men ziet ze zelden en dat duidt er op dat ze minder goed verkochten dan de stadsgezichten.

...

€ 225,00
Eindtijd
Geplaatst door
Etsenshop
victor-bauffe-garnalenvisser-op-het-strand-olie-op-doek
Schilderijen

Victor Bauffe

Titel : Garnalenvisser op het Scheveningse strand

Olieverf op doek

Formaat : 30 x 40 cm

Linksonder gesigneerd

Wordt aangetekend / verzekerd verstuurd ( NL 15,- / Be 30,- )

€ 750,00
Eindtijd
Geplaatst door
Barfie
charles-henry-joseph-leickert-strandgezicht-met-huisjes-in-de-duinen
Tekeningen / Aquarel

Strandgezicht met huisjes in de duinen - aquarel op papier -

Charles Henri Joseph Leickert
Brussel 1816-1907 Mainz (Duitsland)

Titel :Strandgezicht met huisjes en personen
Aquarel op papier
Afmetingen 40 cm bij 30 cm.
Gesigneerd rechtsonder
...

€ 1575,00
Eindtijd
Geplaatst door
Barfie
francois-bonvin-bords-de-la-rance-ets
Bijzondere uitgaves

Bekend werk van de Franse kunstenaar Francois Bonvin. Ets op geschept papier, in de plaat gesigneerd en gedateerd (1873). Rechtsonder op het blad een aantekening in het Frans, maar niet door de kunstenaar zelf. In openklapbaar, zuurvrij passe-partout, alles in zeer goede conditie.

...
€ 50,00
Eindtijd
Geplaatst door
Rosser
frans-hens-ets-la-vache-qui-rit
Grafiek - Handgesigneerd

Conditie: uitstekend.

Editie: 100 ex. nummer 90. Nummer kan afwijken van de foto.

Afmetingen: Vel: 34 x 43 cm. Afbeelding: 11 x 15 cm.

Wordt verzonden in een stevige kartonnen koker.

€ 30,00
Eindtijd
Geplaatst door
Privateartcollector
gemengde-techniek-gesigneerd-ansingh-1920
Schilderijen

Gemengde Techniek, Landschap met boerderij. Gesigneerd: Ansingh 1920. (zie foto 4) Afm totaal: 58 x 38 cm. Beeldformaat: 42 x 24 cm. Inclusief, ophangmogelijkheid, glasplaat en houten lijst. Het wordt extra goed ingepakt.

Huidig bod
€ 25,00
Eindtijd
Geplaatst door
Ankering
Aantal biedingen
1
theo-groeneveld-duinrand-tekening
Tekeningen / Aquarel

Syberisch krijt op papier. In prima staat.

Niet ingelijst.

Afmeting: 44 x 35 cm.

€ 25,00
Eindtijd
Geplaatst door
AdeNeef
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
23