Gebruik filters
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
22
wim-helder-1892-1966-olieverf-op-doek-stilleven-met-wijnfles-en-walnoten
Schilderijen

Wim Helder werd geboren in Den Haag in 1892 en overleed in Hattem in 1966. Zoon en leerling van de kunstschilder Joh. Helder. Woonde en werkte in Amsterdam, Den Haag, Parijs, Utrecht, Geleen, Middelburg, Apeldoorn. Leerling van de Kunstnijverheidsschool te Utrecht en van het genootschap 'Kuns...

Huidig bod
€ 150,00
Eindtijd
Geplaatst door
GH
Aantal biedingen
1
marinus-de-jongere-1912-1977-ingekleurde-ets-grote-kerk-dordrecht
Grafiek

Fraaie ingekleurde ets van Marinus de Jongere (1912-1977). Dit betreft een genummerd werk, namelijk 33/100. De tekst is met potlood onder de ets geschreven. Tevens gesigneerd rechts onder de ets (zie foto's). De ets is geplaatst in een passe-partout en deze is vervolgens ingelijst en voorzien ...

Huidig bod
€ 25,00
Eindtijd
Geplaatst door
rahoekstra_kunst8
Aantal biedingen
1
ko-prange-vissen-en-schaaldier-houtsnede
Grafiek

Houtsnede door Ko Prange

Voorstelling van twee vissen en een schaaldier

Losbladig, beeldmaat 16x25, bladmaat 32x43

Gesigneerd in potlood r.o. 'Prange'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

€ 35,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
jo-lodeizen-de-zee-tekening-1915
Tekeningen / Aquarel

Monumentale tekening door Jo Lodeizen

Voorstelling van de Zee, met licht door het wolkendek

Losbladig, op twee punten getipt op onderblad, beeldmaat 34x48, onderbladmaat 50x65

Gemonogrammeerd en gedateerd r.o. 'J.L. '15'

Authenticiteit volledig ...

€ 55,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
jan-sirks-visser-in-de-polder-ets
Grafiek

Weinig geziene ets door Jan Sirks

Voorstelling van een visser in de polder

Losbladig onder passepartout, beeldmaat 13x22, bladmaat 20x29, p.p.maat 32x50

Gesigneerd in potlood r.o. 'Jan Sirks'

...
€ 40,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
anthonij-gerardus-dissevelt-1881-1903-olieverf-op-board-stilleven-met-appels
Schilderijen

Een zeer fraai en museaal stilleven van de kunstenaar Anthonij Gerardus DISSEVELT (1881-1903). Met authentieke lijst. Gesigneerd links boven. Afmetingen met lijst: 51 cm. x 30 cm. Paneelmaat: 43,5 cm. x 22,5 cm. Conditie: heel goed. Het kunstwerk wordt goed gepakt en GRATIS (binnen Nederland) ver...

€ 370,00
Eindtijd
Geplaatst door
martins
jan-van-essen-boerenkar-in-de-sneeuw-inkttekening
Tekeningen / Aquarel

Inkttekening door Jan van Essen

Prachtige miniatuurvoorstelling van een boerenkar in de sneeuw

Losbladig onder passepartout, beeldmaat 5x8, p.p.maat 33x25

Atelierstempel op achterzijde

Herkomst: Veiling Paul Brandt ong. 1957

Authenticiteit volledi...

€ 30,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
simon-moulijn-bospad-met-populieren-litho
Grafiek

Litho door Simon Moulijn

Voorstelling van een bospad met populieren

Losbladig, beeldmaat 25x33, bladmaat

Gesigneerd in potlood r.o. 'Moulijn' en gemonogrammeerd r.o. in de druk 'SM'

...
€ 25,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
adrianus-miolee-1879-1961-olieverf-op-doek-duinlandschap
Schilderijen

Een prachtig landschapsschilderij van de Nederlandse kunstenaar Adrianus Miolee ( 1879-1961 ). Met goudkleurige lijst. Gesigneerd links en rechts onder. Afmetingen met lijst: 38 cm. x 30 cm. Doekmaat: 34,5 cm. x 26,5 cm. Conditie: goed. Het kunstwerk kan verzonden of afgehaald worden.

I...

€ 270,00
Eindtijd
Geplaatst door
martins
monogram-fb-olieverf-op-doek-hollands-landschap-met-korenschoven
Schilderijen

Sfeervol schilderij van een Hollands landschap met korenschoven en bewolkte lucht. Techniek is olieverf op doek, dik aangezet. Linksonder staat FB als monogram en 1966 als datum. In mooie staat, heeft kleine beschadiging in doek maar is aan is aan de voorzijde nauwelijks te zien. Voorzien van net...

€ 45,00
Eindtijd
Geplaatst door
Den_Olden_Vos
eugene-laermans-de-behoeftigen-litho
Grafiek

Litho door Eugene Laermans

Voorstelling van de Behoeftigen

Losbladig, beeldmaat 25x18, bladmaat 29x21

Gemonogrammeerd r.o. in de druk 'E.L.'

€ 25,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
onduidelijk-gesigneerd-ets-visser-in-roeiboot
Grafiek

Ets uit 1918 voorstellende een man met hengel in een roeiboot.

Potlood gesigneerd en gedateerd rechtsonder.

Beeldmaat 9,6 cm x 16 cm. Bladmaat 12 x 19 cm.

Losbladig.

Huidig bod
€ 15,00
Eindtijd
Geplaatst door
ammeg
Aantal biedingen
8
benno-lippsmeier-visvangst-in-de-haven-gemengde-techniek
Tekeningen / Aquarel

Gemengde techniek door Benno Lippsmeier

Dromerige voorstelling van visvangst in de haven

Lippsmeier is met name bekend om zijn monumentale glas-in-lood ramen voor kerken en gebouwen

Losbladig, beeldmaat 40x29

Gesigneerd op achetrzijde 'B.Lippsmeier'

...
€ 70,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
g-f-rötig-kleurenets-invallende-eenden
Grafiek

Kleurenets van deze Franse kunstenaar.

 Potlood gesigneerd rechtsonder.

Beeldmaat 40,5 x 57,5 cm. Bladmaat 44,5 x 61 cm. Losbladig.

€ 50,00
Eindtijd
Geplaatst door
ammeg
cor-de-wolff-fantasiedier-ets
Grafiek

Ets door Cor de Wolff

Voorstelling van een fantasiedier

Losbladig, beeldmaat 15x6, bladmaat 21x10

Gesigneerd in potlood r.o. 'CordeWolff'

Gedateerd en gemonogrammeerd m.o. in de druk '1961 CdW'

...
Huidig bod
€ 7,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
Aantal biedingen
4
herman-heuff-ets-kerkje-te-spaarnwoude
Grafiek

Ets uit 1918. Potlood gesigneerd rechtsonder.

Monogram in de plaat linksonder en gedateerd rechtsonder.

Beeldmaat 13,2 x 19,6 cm. Bladmaat 22 x 25 cm. Losbladig.

€ 25,00
Eindtijd
Geplaatst door
ammeg
jos-van-der-wall-perné-olieverf-duinlandschap
Schilderijen

Olieverf op karton. Gesigneerd linksonder.

Kartonmaat 29 x 39 cm. Ingelijst.

Lijstmaat 39,5 x 49,5 cm.

Huidig bod
€ 125,00
Eindtijd
Geplaatst door
ammeg
Aantal biedingen
1
h-e-roodenburg-kleurenets-maashaven-rotterdam
Grafiek

Kleurenets uit 1958. Potlood gesigneerd rechtsonder.

Genummerd 48 linksonder. In de plaat gesigneerd en gedateerd rechtsonder.

Beeldmaat 32,5 x 49 cm. Bladmaat 42 x 58 cm. Losbladig.

Catalogus GK.E - 1958 - 2

€ 150,00
Eindtijd
Geplaatst door
ammeg
jean-veber-kleurenlitho-le-soleil-luit-pour-tous
Grafiek

Mooie kleurenlitho van deze kunstenaar uit Parijs.

Potlood gesigneerd en genummerd 126/300 rechtsonder.

Beeldmaat 42 x 53 cm. Bladmaat 52 x 63 cm. Losbladig.

€ 45,00
Eindtijd
Geplaatst door
ammeg
hendrik-jan-carel-linse-olieverf-souvenir-de-paris
Schilderijen

Olieverf op paneel voorstellende een café scène te Parijs rond 1900.

Gesigneerd en getiteld rechtsonder.

Paneelmaat 15 x 21,5 cm. Ingelijst. Lijstmaat 19,5 x 25,5 cm.

€ 795,00
Eindtijd
Geplaatst door
ammeg
willem-hendrik-hoogkamer-aquatint-ets-het-slot-en-de-kapel-te-egmond
Grafiek

Aquatint uit ca. 1840 getiteld: Het Slot, en de kapel, te Egmond, by Alkmaar.

Gemaakt naar een tekening van A. Rademaker.

Beeldmaat (excl. tekst) 34 x 41,5 cm. Bladmaat 47 x 57 cm. Losbladig.

€ 80,00
Eindtijd
Geplaatst door
ammeg
school-franz-hanfstaengl-vlooiende-apen-ets
Grafiek

Klassieke ets door kunstenaar uit School Franz Hanfstaengl

Voorstelling van twee vlooiende apen

Losbladig, beeldmaat 14x12, bladmaat 37x29

Gesigneerd in potlood r.o.

Atelierstempel Hanfstaengl München l.o.

Huidig bod
€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
Aantal biedingen
1
gerrit-david-labots-olieverf-op-doek-achterbuurtje-te-katwijk
Schilderijen

Labots (1869-1959) was een Rotterdamse kunstenaar, die woonde en werkte in de bekende wijk Kralingen.

Bij het RKD staat hij geregistreerd als schilder, tekenaar, fotograaf en glasgraveur. Bahalve artistiek, was hij ook een goed sportman (zwemmer en schaatsenrijder).

Hij maakte ...

€ 225,00
Eindtijd
Geplaatst door
GH
cees-van-ijsseldijk-scheeps-wrakken-bij-koog-aan-de-zaan
Schilderijen

CEES VAN IJSSELDIJK 1901 -1977

scheepswrakken

OLIEVERF OP LINNEN IN DE MAAT 60 X 80 CM

GESIGNEERD ONDER

ZEER GOEDE STAAT

ZONDER LIJST

VERZENDEN AANGETEKEND of OPHALEN BIJ KUNSTKABINET ZAANDAM

VERDERE INFO ZIE ONZE WEBSITE

...
€ 150,00
Eindtijd
Geplaatst door
kunstkabinet
haarlems-hofje-van-josseaud
Grafiek

JOHANNES JOSSEAUD

HAARLEMS HOFJE

ETS IN DE MAAT 18 X 23 CM

GESIGNEERD RECHTS ONDER POTLOOD JOH JOSSEAUD

ZEER FRAAI GELIJST IN DE MAAT 35 X 41 CM

GOEDE STAAT /

VERZENDEN AANGETEKEND

...
€ 29,00
Eindtijd
Geplaatst door
kunstkabinet
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
22