Anke van der Kwaak (1948)
Raku aarde lucht en vuur
| Afmetingen | 37.5 x 14 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 37.5 x 14 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 75.5 x 56.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 27.3 x 35.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 30.8 x 24 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 27.5 x 36.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 73 x 63 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 27 x 37 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 26.5 x 18 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 380 x 560 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Zilver |
| Afmetingen | 0.5 x 18 x 0.8 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 5.8 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Afmetingen | 25 x 2 x 4 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 65 x 85 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 57 x 77 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 40 x 60 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Spuitbus |
| Afmetingen | 100 x 100 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Spuitbus |
| Afmetingen | 100 x 100 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 76 x 88 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zilver |
| Afmetingen | 2 x 5 x 1.8 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 9.45 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Zilver |
| Afmetingen | 1.6 x 1.6 x 3 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 9.3 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Zilver |
| Afmetingen | 1 x 1.7 x 3 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 8.8 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Zilver |
| Afmetingen | 3.3 x 3.3 cm (h x b) |
| Gewicht | 15.5 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Overig |
| Afmetingen | 22.5 x 22.5 cm (h x b) |
| Gewicht | 2.04 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 30 x 24 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zilver |
| Afmetingen | 1.2 x 2.8 x 4 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 10.21 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Zilver |
| Afmetingen | 1.1 x 2.1 x 3.5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 8.2 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 5 x 5 cm (h x b) |
| Gewicht | 56 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 13 x 12 x 5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 816 g |
| Afmetingen | 10 x 20 x 10 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1150 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 82 x 67 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 40 x 35 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 31.5 x 22.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 46 x 66 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Hardboard |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 78 x 68 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 78 x 68 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 68 x 82 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 43 x 37 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Paneel |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 69 x 78 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 56 x 49 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 50 x 43 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 35 x 39 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 29 x 26 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zilver |
| Afmetingen | 1 x 1.2 x 3 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 2.8 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Zilver |
| Afmetingen | 4.5 x 2.2 x 1.2 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 11.1 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Keramiek |
| Afmetingen | 18 x 18 x 1.5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 322 g |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Zilver |
| Afmetingen | 3 x 1.5 x 1 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 4.15 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 70 x 70 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zilver |
| Afmetingen | 4.1 x 3 x 1 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 5.45 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |