Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Periode | 2000 t/m Heden |
Glasontwerper Andries Copier ( 1901 - 1991 ) heeft in Leerdam veel nieuwe modellen vazen voor dagelijks gebruik een commercieel succes zien worden.
Voor verzamelaars zijn de meeste van zijn vazen van belang, ongeacht of zij gemerkt of ongemerkt zijn. Als regel werd zijn gesatineerd en gecraqueleerd glas niet gesigneerd omdat daardoor de schoonheid van het bewerkte glas zou worden verstoord.
Dit exemplaar ( hoogte ca. 23 cm ) is wèl gesigneerd met het etsmerk van Copier ( CL ) is werd vòòr 1950 in productie genomen. De hand en de kennis van Copier is ook in dit ontwerp duidelijk herkenbaar. De vaas is in nette gebruikte staat.
Aangetekende / verzekerde verzending ( kosten koper ); ophalen op afspraak is mogelijk.
Objectlocatie | Rotterdam, Nederland |
Starttijd | 4-8-2017 om 13:47 |
Eindtijd | 18-8-2017 om 13:47 |